«Волинь» програла «пивоварам»

Столична "Оболонь" вперше у сезоні порадувала вболівальників перемогою на "Оболонь-Арені":"пивовари" обіграли луцьку "Волинь" з рахунком 1:0.

Гол забив Олександр Мандзюк (на фото), - повідомила ТСН.

Тиждень тому гол Мандзюка приніс "пивоварам" нічию, а от тепер - перемогу.

Однак гра далася дуже важко для господарів і вони забили лише після того, як "Волинь" залишилася удев'ятьох.

Першу червону картку арбітр показав ще у першому таймі. На 38-й хвилині Шиков ціною фола останньої надії зупинив прорив Мандзюка.

Перша половина другого тайму пройшла під акомпанемент атак волинян. Та згодом "Волинь" підвів румунський легіонер Ізворану, який отримав два "гірчичника" за три хвилини.

Маючи на двох гравців більше, "Оболонь" пішла в масований наступ, який і приніс результат. Манздюк продавив двох захисників і з гострого кута відправив м'яч у дальній кут.

Шансів на спасіння у "Волині" не було, а "Оболонь" ще змарнувала кілька моментів. Після цього матчу "Оболонь" набрала 15 очок, відстаючи лише на очко від рятівного 14-го місця. "Волинь" же залишається на 12-й сходинці.

Далі "Волинь" чекає домашня битва з "Шахтарем".

Довідка

Прем'єр-ліга. 23-й тур Київ. "Оболонь-Арена" Головний арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь) ОБОЛОНЬ Київ - ВОЛИНЬ Луцьк - 1:0 Оболонь: 45.Махновський, 80.Корнєв, 32.Пластун, 88.Гурський, 77.Конюшенко (5.Ільків, 62), 8.Сібіряков (37.Тістик, 18), 15.Слюсар (17.Яковенко, 46), 3.Лупашко, 19.Б.Баранець, 11.Панас, 10.Мандзюк Волинь: 16.Шеліхов, 3.Сімінін, 14.Масло, 6.Шиков, 2.Леандро, 10.Шарпар, 9.Герасимюк (99.Пищур, 72), 90.Пилипчук, 5.Рамон Лопес (17.Павлов, 82), 20.Майкон Олівейра, 7.Шумахер (24.Ізворану, 42) 1:0 Олександр Мандзюк, 81 Попередження: Андрій Гурський, 8; Ян Масло, 22; Валентин Слюсар, 32; Леандро, 33; Майкон Олівейра, 37; Андрій Корнєв, 58; Олег Герасимюк, 67; Сілвіу Ізворану, 74; Сергій Пилипчук, 87; Олександр Мандзюк, 90+2 Вилучення: Ванче Шиков, 38; Сілвіу Ізворану, 77