Активісти покинули управління міліції у Луцьку. ФОТО

Активісти покинули управління міліції у Луцьку. ФОТО
Активісти покинули приміщення управління УМВС у Волинській області – там прибирають і відновлюють звичну роботу.

Зранку 20 лютого працівники управління заходили в офіси, прибирали.

На вулицю Винниченка пригнали і трактор з ковшем та вантажівку. Трактор чистить тротуар біля управління з боку вулиці Винниченка.

У планах – розібрати барикади біля входу в приміщення.

З центру міста мітингувальники вирушили під приміщення Волинської облради, де має відбутися сесія.


Хоча ще в ночі приміщення міліції було в облозі повстанців.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це не опозиціонери Волині, це нелюди. Для чого в центрі Луцьку робити такий бардак. По іншому їх назвати не можна. Було гарне приміщення міліції. Напевно одне з найкращих управлінь.
Я не за Регіони, я не за міліцію!
Просто можна проводити мітинги мирним шляхом. Хочете захопити будівлю управління, прийшли. поговорили, не захотіли.... пішли штурмом.
Але для чого гробити майно.
Напевно ті діти не розуміють, що відновлюватись ремонт буде за державні гроші. Відповідно, медики, вчителі і т.д. знову будуть "плакати" маленікі зарплати.
Головою треба думати. Здравомислячий чоловік ніколи би не руйнував майно, а захопив би мирно.
Відповісти
Згідни!! Та к то малолітні озоронці майдану!!
Відповісти
Просто прохожий - ти явно мусор, а для чого керівник міліціі переховув у себе башкаленка, слово офіцера давав коли говорив на камеру про те що бандюка башкаленка у приміщенні немає. Як після цього можна вірити і довіряти таким офіцерам. Вони розуміють тільки силу, бо законами вони давно не користуються. От з Маєю Москвич вони ще можуть воювати .. всі такі пухнасті аж вивертає.. Нехай із своіх карманів дістануть ті гроші які отримали як хабарі і зроблять ремонт за свою тупість і бездарність , невміння спілкуватись з людьми.
Відповісти
легко писати коментарі простим прохожим. от треба було вчора в перших рядах зробити це мирно. словоблудство
Відповісти
Олю,Вимолодець і Вам респект,решта чотири коментарі від дегенератів,особливо 123-й.
Відповісти
до Ольги, з яких це пір нижчення державного майна стало нормою? чи розкрадання особистих речей?
прочитайте у вікіпедії визначення слава"дегенерція", і ще раз подумайте для кого воно підходить
Відповісти
ти там був? тобі гроші платили шо ти таке ліпиш?
Відповісти
якого біса було нищити все на свому шляху. ви напевне й не думали що тепер буде з жителями Луцька .Правий сектор поїхав в люди залишились.і навіщо забирати майно силовиків тепер яе вони будуть вас захищати!
Відповісти
хто шо нищив? ти там була? архів сама мусарня і підпалила
Відповісти
Не выдумывай,фантазерка!!!
Відповісти
То це ж як вони нас захищали? Заводили справи на активістів майдану, відбирали права в активістів, погрожували, переслідували та всіляко перешкоджали руху активістів до Києва. А нищення було спровоковане ...http://www.volynpost.com/news/27758-shturm-milicii-volyni-mig-pochatysia-z-vyny-pravoohoronciv

і на превеликий жаль жоден з підрозділів МВС не робив кроків на захист та допомогу свого народу у боротьбі з диктатурою януковича... то чи треба нам така міліція?
Відповісти
Відкрити вогонь на ураження ... Все стане на свое місце...
Відповісти
Я тако трошки вибачаюся, але той,хто пише про мирно, Ви вчора були біля управління? Ви бачили як почали кидати шумові гранати? То це нормально було? ПО СВОЇХ ЛЮДЯХ!!!!! По лучанам!!!!! .................. Хто хотів мирно - той залишив будівлі мирно, хто не хотів - отримав по заслузі. Так, це треба буде відновлювати. Але давайте не будемо змішувати все в одну купу. Якби силовики пішли - ніхто бруківку б не кидав. Є межа терпінню і розумінню. Розумієте?
Відповісти
я сумніваюся, що ти беркут, але скажу коротко: йди в ліс.
Відповісти
ти перший підеш
Відповісти
Варвари... Інших слів немає. Так не будується демократія, так будується комунізм.
А тепер в місто взагалі страшно буде вийти, бо ці "революціонери" утворили якісь там "Варти порядку", котрі, самі бачите, як розуміють порядок. Тому, фактично, в Луцьку введено комендантську годину. І вже складно буде молоді гуляти в ночі вулицями міста, оскільки вони можуть прийняти будь-кого за тітушок чи ворогів "національної революції". Обмалюють обличчя маркером, поб'ють, а ще, якщо буде їхня воля, прикують наручниками у підвалі облради, поки "винуватий" не зізнається у всіх смертних гріхах і не пройде коридором ганьби.
Вони не діятимуть за конституцією, оскільки вони її затоптали своїми діями. А суміш коктейлю з ненависті, безкарності та ейфорії будуть робити свою справу.
Весь цей час мав надію, що до Луцька ця біда не дійде. Нажаль, дійшла.
Відповісти
я там був як кидали каміння по органах ламали вікна .підпалювали це пл вашому нормальне явище це взагалі не нормальпо .це були Окуні
Відповісти
http://espreso.tv/new/2014/02/13/odeskyy_deputat_rehional_pokazala_zhurnalistam_seredniy_palec

Глянте а тоді "мирні громадяни-лежні" кажіть що так не можна, все мирно треба.
Відповісти
Сьогодні підчас очистки ментами умвс, було помічену одну мутну людину, яка виносила речі, автівка чорний мерседес номера авто АК6044ВТ видно, що кримська реєстрація, якщо є можливість надати більш детальну інформацію, пишіть.
Відповісти