В інтернеті з’явилося відео програми «Дурнєв+1», знятої у Луцьку

В інтернеті з’явилося відео програми «Дурнєв+1», знятої у Луцьку
Програму «Дурнев+1» 3 березня знімали у луцькому клубі «Метро».

Нагадаємо, тоді ведучі популярного «антигламурного» молодіжного телешоу Олексій Дурнєв та Даша Ши побували у Луцьку для зйомок передачі. Окрім того, у той вечір Дурнєв виступив у «Метро» в ролі ді-джея.

Під час спілкування з луцькими журналістами Дурнєв зізнався, що титул «найнеприємнішого ведучого країни» йому приємний.

Відео програми:




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Это жесть!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Один із гірших випусків получився....
Відповісти
Я хоч і не відмінником був.... Але відповідь на 90% питань заданих молодим людям я знаю... Як можна було так осоромити своє місто??? ААА!!!???........... Батьки! Зробіть вдома такий самий тест своїм "УЛЮБЛЕНЦЯМ"....
Відповісти
А вот к таким "накуреным" и правохранительные органы не мешало-бы приставить и вообще этот клуб прошерстить! Позорище!!! Вот такая у нас молодежь, а мы еще чего-то ждем?! Нет слов!!!
Відповісти
А органи знають бо періодично "получають" звідти,,,
Відповісти
Дуже сумно. Особливо літературний вечір.
Відповісти
А питання-то задавали важчі, як наприклад в львові (або в будь-якому іншому місті).
Відповісти
Де ти там побачив важкі питання? о_О
Відповісти
Жах! Позор! Огида! Які ще слова підібрати про врвження на побачене. Це наша молодь, наше майбутнє без гриму.Позакривати ті нічні клуби давно пора, але це заробітки тих хто споює і прокурює наших дітей.
Відповісти
+100!
передача сама тупость. а молодь від неї преться - значить, їм цей брєд подобається! і вони зовсім не встидаються від своєї ж безграмотності!!!
чим тупіше - тим смішніше. а щоб вчитись - нікому не тре.
Відповісти
Дібілоїди
Відповісти
Та ну, вони там цілу ніч до людей приставали і намонтували на 6 хв. Це ще не найгірший результат, особливо якщо взяти до уваги, що це "Метро". Вони ж не у бібліотеку ходили і навіть не в парк, у нічних клубах народ п'є горілку. А п'яні люди не дуже розумні. А про другий сюжет: а ця рижа хіба не редактор газети "Аверс-прес", та що гландами ковтає. Ось це вже сором, зрештою людина на керівній посаді.
Відповісти
Зрозуміти не можу, всі ж в інтернеті і по телебаченню бачили цю програму, ну як так статвати на тіж самі граблі знову і знову, та мовчи якщо з рота вилітає "фігня".Всім відомо , що в кожному місті досить своїх "зірок)", але світіться тихо, і псуйте репутацію тим, хто місто робить висококультурним і таким, що може показувати себе на світовій арені. Тому мовчіть, коли нема нічого нового і мудрого сказати, може хтось подумає, що ви розумні і вмієте думати))))))
Відповісти
позор((((((((
Відповісти
Повна деградація!!!!!!
Відповісти