У Маневичах звалили Леніна

У Маневичах звалили Леніна
Близько трьохсот активістів Автомайдану та Правого сектору звалили триметровий пам’ятник Леніну у селищі Маневичі.

Далі - як розгорталися події:

Близько 19:15 люди прибули до памятника.
Люди мають намір знести пам’ятник.

Люди оточили памятник, б"ють в щити.

До статуї підігнали автокран.

Активісти хочуть пробувати пиляти статую спеціальною пилкою. Привезли велику пилку на моторі.

До Леніна підтягуться місцеві мешканці. Телефонують знайомим, кажуть: "Приходьте Леніна валити".

19:37

Почали різати Леніну ноги. Натовп скандує "Комуняку на гілляку"

19:39

Після того, як ноги підпиляли, починають налаштовувати кран, аби стягнути пам'ятник з постаменту.

19:50

Леніну накинули зашморг, кран тягне за інший кінець тросу.

19:53

Вождь не піддається. Стали знову пиляти ноги.

20:06

Скинути, потягнувши за зашморг, не вдалося.
Стали чіпляти не менше 5 тросів до різних ділянок памятника, аби стянгути його таким чином.

О 20:25 памятник звалили.

Почали стріляти феєрверки.

Леніна привязали за шию і тягнуть по плоші.

На постаменті учасники повалення пишуть "Серп і молот - смерть і голод". Збираються далі розпилювати статую.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На радість кононовичам:)))) Комуняку на гілляку!!!! :))) Геть боввана кату українського народу!!!
Слава Nації !!!
Відповісти
Де ж тепер Адаму Мартинюку молитись?
Відповісти
А що завтра люди?
Відповісти
А завтра будемо жити щасливо без сатанінського ідола тому, хто давав накази нищити церкви, вбивати священиків, розкуркулювати працелюбних селян-трударів
Відповісти
Дарма це робите, це частина нашої хоч і не одної з найкращих сторінок історії, треба поважати себе і предків.
А на майбутнє урок взяти, аби не допустити такого!!!
Слава Україні!!!
Відповісти
Думка можливо ленів і твій предок,але не мій це точно :)
Відповісти
Ленін особисто наказів не давав нищити, і був проти Сталіна.
Автомобіль Гітлера не знищили, а показують його на виставках в музеї.
Відповісти
Це хто тобі такого гівна в голову напхав? Підручник історії СССР? Чи Маневицка компартячєйка? Дохлого Лєніна теж не знищили, а показують на виставці, мавзолей називається.
Відповісти
Злочини Гітлера - це теж факт нашої історії. Давайте поставимо йому пам'ятник у Маневичах... Ще треба з'ясувати хто з цих катів зробив більше лиха: Гітлер за 4 роки окупації чи Ленін за 70 років окупації. То будемо поважати своїх предків і брати уроки? Треба поважати себе, а не висловлювати дурнуваті думки! Слава Україні!!!
Відповісти
ритуали, як у дикунів! Гарео...
Відповісти
комуняку на гіляку
Відповісти
хлопці, респект і уважцха вам)))
Відповісти
уважуха*

ну молодці))
заїдьте ще в Люббешів, може там ще де якого лєніна бережуть :D
Відповісти
ну тепер вже можете відпочивати спокійно))
Відповісти
вже упа створювати. В самий раз...
Відповісти
Давно пора, справді. Але як сталось, так сталось - будемо тепер знати, що 21-го лютого 2014 року після багаторічного переливання з пустого в полрожнє, впертого незважання на громадську думку, намагання будь-що знайти бодай яку причину, щоб лишити ідола на звичному місці - СТАЛОСЬ! Замість того, щоб і далі мусолити (не дай же ж Боже когось образити!!!) приїхали молоді хлопці, енергійні і рішучі, без всяких там комплексів брязнули "вождя" об землю і все, нема! Слава Україні!
Відповісти
Ленін 10-метровий постамент, а не 3-метровий.
кажу, як маневичанка.
Відповісти
Можна було владі це зробити набагато раніше цивілізованим шляхом. Просто перенести (можливо для когось із старшого покоління це частина їхнього життя, історії) ...продати...заховати...Недалекоглядні. А молоді він, дійсно, не потрібен.
Відповісти
Гітлер, теж історія, треба було залишити?
Відповісти
Всім захисникам ідола. Не меліть дурниць і не трольте тему. Повалення одіозного людиноненависницького ідола, повинного мільйонах смертей - прояв історичної справедливості. Крапка!
Відповісти
Не знесли бо з Маневиччини комуняка Адам Мартинюк, тому і стояв там узурпатор до цього дня.
Відповісти
Тож з підручників не викинемо такий факт, він був, тут потрібно змінювати відношення до факту, поважаю кожну думку, моя не треба мародерством займатись.
РS. Не комуніст!
Відповісти
Що правда, то правда. Вони трошки емоціональні. Завтра придумають московські церкви крушити. То буде нормально. Хочете людської влади, так треба бути людьми.
Відповісти
А щодо московських церков це твоя мрія чи пропозиція?
Відповісти
це просто нагадає безлад, а люди зараз розійдуться та будуть ломати все... Яке відношення має пам*ятник до Януковича?
Відповісти
А таки правда,село,при Лєніні була людська влада! Красіво так якось уживались і московська церквушка, і главний атеїст-комуніст Лєнін, і причманілі від того маневицькі полішуки.
Відповісти
Річ йде не о Леніне, а о людяності, яка у активістів зараз зникає. Пам*ятником владу не прибереш. Людям просто нема чим зайнятись.
Відповісти