У Луцьку прощалися з загиблим волинянином. ФОТО

У Луцьку прощалися з загиблим волинянином. ФОТО
У Луцьку відспівували загиблого від куль у Києві 23-річного мешканця Нововолинська Сергія Байдовського.

Панахида розпочалася 22 лютого об 11:00 у Свято-Троїцькому соборі.

На Театральному майдані зібралися тисячі лучан. Поки була служба – вони молилися. По тому тіло Сергія винесли з собору на вулицю, де з ним прощалися мешканці.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолював службу. Він заявив, що влада в Україні нині – кривава, що на її совісті багато десятків загиблих. Байдовський загинув як герой України.

«Але за все доведеться дати відповідь. Перед Богом, своєю совістю та людьми», - зазначив Михаїл.

Поки тіло загиблого несли до катафалку, люди на майдані перед собором постійно вигукували «Слава», «Герої не вмирають», «Слава героям».

Потім хода рушила до межі міста, звідки Сергія Байдовського повезли ховати у Нововолинськ.

Нагадаємо, 23 лютого об 11:00 почнеться служба в соборі за загиблим лучанином.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай спочиває з миром!
Відповісти
Слава, слава, слава(
Відповісти
Вічна пам"ять герою! Слава!
Відповісти
Вічна пам"ять герою! Слава!
Відповісти
Осінню 2013 року при приїзді екс-президента до древнього Луческу директору ЛРЗ "Мотор" Матрунчику вручили нагороду - "Герой України". Я собі думаю а хто справді "Герой України": ті що боролися за правду і незалежність в різні часи чи ті хто сидів в кабінетах на кожаних стільчиках. Правда риторичне запитання. Ті люди що мають звання "Героя України" мають задуматися про це. Така думка.
Відповісти
Нема слів, одні сльози...
Нехай земля Йому буде пухом!!! Співчуваю рідним...
Тримайтесь!Він наш ГЕРОЙ!
Відповісти
Світла Вам пам'ять, Герої України! Ми ніколи не забудимо Ваш подвиг перед Батьківщиною!Слава Україні!Героям слава!
Відповісти
Слава Героям!!! І вічна їм пам'ять!!!
Відповісти
Світла пам'ять!
Відповісти
Шановні батьки Сергія! Низький уклін Вам!
Ми всі гордимось Вашим сином і розділяємо Ваше горе
Відповісти
Хороший був хлопець! Нехай йому "там" буде добре. Сімї - співчуття. "Героям слава".
Відповісти
Хай земля буде пухом!
Відповісти
Слава нашому ГЕРОЮ!Вічная пам"ять!Співчуття його родині, та слава його батькам! Вибачаюся, але мене турбує думка, чи дійшли до його батьків гроші зібрані, сьогодні жіночкою з білим пакетом? Нехочеться, щоб між нами були люди які наживаються на чужій біді, адже вона сама сказала, що не є родичкою загиблого чи волонтером, а просто людина з народу...
Відповісти
Слава нашому Герою СЕРГІЮ. Він любив Україну пам'ятаймо .
Відповісти
СЛАВА ГЕРОЯМ
Відповісти
Герой, слава герою.
Відповісти
Да це наша Україна!Але вона не може забирати у нас рідних і друзів.НІ!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти