Поховали ще одного волиняна, вбитого на Майдані. ФОТО

Поховали ще одного волиняна, вбитого на Майдані. ФОТО
Приблизно три тисячі людей прийшли на похорон Івана Тарасюка в селищі Олика Ківерцівського району.

Нагадаємо, Іван Тарасюк загинув в Києві від кулі снайпера, який обстрілював активістів Майдану.

Похорон відбувся 22 лютого.

Відспівували хлопця, якому був 21 рік, в Стрітенській церкві.

На похорон прибули не лише мешканці Олики, але й навколишніх сіл - Дерно, Дідичі, Залісоче та інші.

Також до селища прибули бійці Правого Сектору Волині, Автомайдан та лучани, які підтримують Майдан.

Поховали хлопця на місцевому цвинтарі під вигуки "Героям слава!".




















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вічна пам'ять Герою!!!
Відповісти
життя його в раю вічно!
Відповісти
Вічна память ГЕРОЮ! Правда неприємно те, що навіть на похороні політикани хочуть заробити собі бали серед людей!!!!!!!Похорон це не мітинг політичної сили!!!
Відповісти
Хай спочиває з миром...
СЛАВА ГЕРОЮ!!!
Відповісти
Хай спочиває з Богом....Вічна пам'ть....
Відповісти
Вічна пам'ять Герою, ще одному представнику славної Небесної сотні!
Відповісти
Вічна пам"ять!!!
Відповісти
Спочивай з миром.Ти був найкращий і ми тебе ніколи не забудемо .Любимо.Скорбимо.

Відповісти
вічна йому пам'ять!
Відповісти
ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ
Відповісти
Вічна Пам'ять Герою!!!
Відповісти
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ((
Відповісти
Вічна пам'ять!!!
Герою слава!!!
Відповісти
Вічна пам'ять !!! сумуємо за тобою ( хай земля тобі буде пухом ...
Відповісти
Вічна пам'ять !!! сумуємо за тобою ( хай земля тобі буде пухом ...
Відповісти
Вічна пам'ять.. Ми всі тебе будемо пам'ятати!!
СЛАВА ГЕРОЮ!!!!!!
Відповісти
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ
Відповісти
Вічна пам'ять.....Ми всі тебе будемо пам'ятати!!
СЛАВА ГЕРОЮ!!!!
Відповісти
ГЕРОЙ УКРАЇНИ!!! ВІЧНА ПАМ*ЯТЬ!!!
Відповісти
Вічная пам’ять!
Відповісти
Іване! Ми всі тебе любимо, і завжди пам"ятатимо...
СЛАВА ГЕРОЮ!!!!!!!
Відповісти
Вічна память!!!
Відповісти
Герой,Герой,Герой,Герой,Герой.
Відповісти
Осінню 2013 року при приїзді екс-президента до древнього Луческу директору ЛРЗ "Мотор" Матрунчику вручили нагороду - "Герой України". Я собі думаю а хто справді "Герой України": ті що боролися за правду і незалежність в різні часи чи ті хто сидів в кабінетах на кожаних стільчиках. Правда риторичне запитання. Ті люди що мають звання "Героя України" мають задуматися про це. Така думка.
Відповісти
Слава Іванові! Слава Герою! Вічна пам*ять!
Відповісти
Вічна пам'ять спочивай з миром!
Відповісти
Вічна пам*ять герою України!!!
Відповісти
Вічна слава - тим, що стояли і захищали Україну ...
Відповісти
Вічна память!!!Слава Герою!!!
Відповісти
Як страшно ховати своїх дітей .Наче і 23 рік Незалежності.І що там політики,межигір'ї, чвари і сварки.Люди, саме страшне: нести весільний коровай молодого хлопця в смертній стрічці!Земля тобі пухом.
Відповісти
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!! Герої не вмирають!
Відповісти
Нехай Бог прийме у Царстві Небесному цього світлого хлопця і всю нашу Небесну Сотню! Героям Слава!
Відповісти
Вічна пам"ять героям!!!
Відповісти
Герои не умирают
Відповісти
Братику! Тиж мав стати
батьком! Ми знаємо що ти
будиш Ангелом і
оберігатимеш свою дитину...
Відповісти
Спочивай у Царстві Небесному!!! Вічна тобі память Брате, Нехай земля буде тобі пухом!!!СЛАВА ГЕРОЮ....
Відповісти
Вічна пам'ять
Відповісти
вічна память герою
Відповісти
Нехай земля буде пухом. Вічна пам'ять! Герої не вмирають!
Відповісти
Слава Івану все село мительно спивчюває сім'ї Івана! Слава героям! Вічна пам'ять! Хай земля йому буде пухом!
Відповісти
http://youtu.be/_Vdh3xGOSvA
Відповісти
СЛАВА ГЕРОЯМ
Відповісти
Вічна тобі память... Герої не вмирають!!!
Відповісти
Слава Герою України
Відповісти
Хай спочиває разом з Богом. Слава герою!
Відповісти
Хай спочиває разом з Богом. Слава герою!
Відповісти
Вічна йому память!!!!
Герої не вмирають!!
Відповісти
Вічна тобі пам"ять Іванку
Відповісти
Ось уже майже рік пройшов,а винуватих про те хто вбив Іванка ще не знайшли....Молимось, і віримо що спочиватимеш ти в раю ,такі як Іванко заслуговують на життя вічне...Слава богу!Слава герою!Слава Україні!
Відповісти