Мер Луцька привітав людей з перемогою

Мер Луцька привітав людей з перемогою
Луцький міський голова Микола Романюк привітав людей з перемогою.

Мер Луцька висловився на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«ВІТАЮ ВСІХ З ПЕРЕМОГОЮ !!!», – написав Микола Романюк.

Нагадаємо, сьогодні у Верховні Раді проголосували за самоусунення Віктора Януковича з посади президента.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Романюк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
які всі зараз мудрі, з перемогою вітає, а забув , як хвалив постійно президента. блін всі такі лицеміри
Відповісти
ПОЛІТИЧНИЙ БАНКРУТ ТИ, МИКОЛКА, ВЧИСЬ У ДОПИ-ГЄПИ, ЯКЩО З НИМИ НАПЕРСТУЄШ!
Відповісти
цікаво,а де всі мужновладці:Климчук,Войтович,Колісник,Карпюк.....
Відповісти
Це не перемога - це трагедия , єкономичний колапс для України. але ж жоден поллітик не постраждає, а весь сраний креатив який боровся на Майдані - буде витирати соплі і думати за що боровся ..
Відповісти
Це не перемога - це трагедия , єкономичний колапс для України. але ж жоден поллітик не постраждає, а весь сраний креатив який боровся на Майдані - буде витирати соплі і думати за що боровся ..
Відповісти
Це для Вас Миколо Ярославовичу поразка. Ви ж слухали Клімчука Б.П., а він служив Януковичу.
Відповісти
Романюк!Ти сидів у засаді і вижидав чия візьме і на яку сторону треба повернути шапку!Ганьба!!!!
Відповісти
даремно ви так. м.романюк попри часте кивання у бік обласних чинуш мав і свою позицію, згадайте концерт до дня соборності, оголошення трауру за першими ж загиблими, і нині він біля трун загиблих. ніколи не повірю, що це піар, бо трішки більше знаю про його характер. а пишучи всі ті речі, згадаймо, де ми сиділи, коли хлопці були там, на майдані...
Відповісти
Навчився мер перефарбовуватися ще з юних літ,ще з комсомолу
Відповісти
Навчилися обливати брудом, але не навчилися дякувати. Далеко так не заїдемо. Хочете змін в країні - почніть з себе! З питання: що я сьогодні зробив для свого міста, своєї країни?
Стосовно Романюка. Я пишаюся, що моє місто має ТАКОГО МЕРА!
- кошли почалися ці всі події міська рада одноголосно проголосувала за євроінтеграційний шлях міста. на відміну від облради. чи залежить це від керівника установи? так. якби романюк був проти, то б і в міськраду прийшло менше ніж потрібно для голосування.
- дав особисті гарантії наметовому містечку. міг цього не робити? міг. ніхто за язик не тягнув.
- стало холодно дозволив в будинку культури грітися майданівцям? дозволив.
- висловив свою думку стосовно подій в Києві? висловив. і не бог зна коли, а відразу.
- євроялинка, прапорці на вїздах - чи це не висловлення свого ставлення?
Ви підіть на посаду, яка буде вагомою і публічною і спробуйте наполовину зробити тоді і критикуйте.
+ звіт висить. ви його читали? а варто.
Просто наш Романюк не такий публічний, як Садовий. Але робить він дуже багато. Я щиро рада, що в моєму Луцьку мер нормальна Людина. Тому перш ніж говорити на когось, задайте питання собі: А ЩО Я ЗРОБИВ ДЛЯ СВОГО МІСТА І КРАЇНИ? І навчіться дякувати!
Відповісти