У Луцьк привезли тіло лучанина, вбитого на Майдані

У Луцьк привезли тіло лучанина, вбитого на Майдані
У Луцьк привезли тіло лучанина Василя Мойсея, вбитого на Майдані.

Нині воно - у Нижньому храмі Свято-Троїцького Собору, - пише в Facebook Марія Доманська.

"Його привезли кілька годин тому. До нього можна приходити уже", - повідомила вона.

"А завтра, 23 лютого, об 11:00 його відспівуватимуть, після чого поховають біля Меморіалу Слави", - додала вона.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НЕМА ЧОГО ЙОГО ХАВАТИ НА МЕМОРИАЛІ - НЕХАЙ СОБІ СПОЧИВАЄ БІЛЯ РІДНИХ...
Відповісти
Я написав козли нехай спочивпає біля рідних вдома , меморіал не цвінтар...
Відповісти
треба Гуся там поховати, мій собака сцяй би на нього..
Відповісти
Поховати, дійсно, варто на цвинтарі, а не на меморіалі... А на меморіалі потрібно було б встановити пам'ятний знак... СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ УСІМ ЗАГИБЛИМ НА ЄВРОМАЙДАНІ !!!
Відповісти
Ти знаєш мамо, я вже не вернуся
Пробачте батьку, все що міг зробив.
Та знайте – смерті не боюся,
За Україну тіло положив.

Допомогти хотів своїм братам
Я рідну землю захистити.
Ти знаєш мамо, як страшно було там?
Та все ж я не давав себе зломити.

Тримався до останнього, як міг,
Бо, Ви, мене з дитинства батьку так учили,
Але тут знаєш, ті люди б’ють своїх,
Й нажаль, до мене кулі долетіли…

А ще здавалось жити нам та жити
Та ні, їм треба кровопролиття,
А вдома жінка і маленькі діти…
Я став героєм для свого дитя.

Пробач кохана, що тебе покинув
Одну вставати з цих важких руїн,
Я ангелом до тебе в сні прилину,
Й не випускатиму з своїх обійм.

Ще ніч, і я вернусь додому,
Вернусь героєм, що правда без життя,
Прошу моліться люди Богу,
За тих живих, що йтимуть до кінця.
Відповісти
Меморіал - це шматок історії, а не кладовище. Коли в першу ніч на ЧАЕС загинули 9 офіцерів-пожежників, партія віддала наках усіх поховати в Москві. Тоді не личило заперечувати партійним босам. Але коли розвалився СеРеСеР, батьки і рідні забрали останки з Москви і перепоховали на малій батьківщині - там, де спочивають кістки батьків, дідів і прадідів. Так повинно бути. Так - по-християнськи! Вирішує не Гузь, а батьки. А Гузь нехай про себе вирішує.
Відповісти