Новим губернатором може стати ударівець

Новим губернатором може стати ударівець
Волинську облдержадміністрацію цілком може очолити представник УДАРу. Хоча це питання ще потребує обговорення.

Про це у коментарі ІА ZIK заявив нардеп із УДАРу Юрій Савчук.

Відповідаючи на запитання, чи претендує УДАР на посаду губернатора Волині, Савчук відповів: «У цьому є певна логіка, бо ми довели свій патріотизм. Тим більше, що у нас немає депутатів ні в обласній, ні в Луцькій міській радах. Але це лише моя думка. Нам ще треба радитися».

Водночас, на його думку, новий губернатор Волині повинен бути без темного минулого і добре розбиратися в економіці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Савчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво читати автобіографію і декларацію таких кандидатів!!!Голий, босий і саме основне чесний!!!В декларації тільки 9 метрів квартири має!А от сімя живе нормально!!!Сімя має Джип лексус!Мабуть подарок!!!! Точно як тимошенко немала нічого а вдівалась в найдорожчий одяг!!!
Відповісти
фатить вже боксерыв та кроликыв...
Відповісти
Блін, тільки не Сава!
Відповісти
почалося. "Савчук форевер". Рєбята ідіть на хе..., ви вже керували, харош. Губернатора взагалі, по логіці, мають люди вибирати і взагалі нашо цей інститут ОДА в Україні, є облрада, є виконавчий комітет - досить, нащо сотні чиновників які нічого не роблять - корми їх.
Відповісти
Тоді всі будуть жити по понятіях та працювати на футбольний клуб Волинь.
Відповісти
Сава мы с тобой наперсти крутини на Варшавке.и сумки у поляков вскрывали.Мы сидели а ты нас сдал в 1989 году.Спасибо тебе.Мы верили что ты наш ПРЕЗЕРВАТИВНЫЙ ПРЕЗИДЕНТ.
Відповісти
а його минуле не темне? особливо кримінальне?
Відповісти

Стривайте шановні панове местні ті тіпа " хто від революціїї",
а як бути з такою передньою сентенцією опозиції :
" ...скасувати адміністрації, а всі повноваження на самврядних територіях - районах та областяг передати вуправління районним та обласним радам. Це що повернення знову до командно -адмінсистеми чи що...
Це знову виринає одвічна і та сама теза " ... хто при владній партії той знову біля кормушки..." НІ шановні не за кормушки і не за партії ми стояли на Майднаі, не за Ваші майбутні кормушки шановні обласні і районні чи міськи " партгейноси " гинули люди ..!!!
ВСЕ ТРЕБА ЗМІНИТИ І ТО НЕГАЙНО !!!
Відповісти
Боксер не в ті двері стукає. Боксери можуть тільки морду бити. Блядь, почалась дільожка посад. Шиба з Бондарем барикадникам чай подають, боксери хочуть в президенти, а жінка на інвалідному візку обявила себе гарантом, коли ще в жертв майдану ноги не захололи. Срам би людський мали, сволочі! Бляді ви нехрищені!
Відповісти
"Золоті слова"
Відповісти
Савчук-ставленик Палиці!Хочуть узурпувати крім Луцька ще і Волинь! Цього не буде! Хтось бачив Савчука в ці революційні дні на Майдані в Луцьку-ні! Побійтесь Бога! Ще не встигли поховати всіх загиблих ГЕРОЇВ,а ви вже посади дерибаните!
Відповісти
Савчук на майдані жив !!!!! Якщо ти !сам там не був !то не говори ! Ти певно тітушко!
Відповісти
хто хто,а той там точно не жив.
просто ТОЧНО це знаю.
Ну має пару фоток на телефоні.
Це ж не значить приймати участь і ЖИТИ там
Відповісти
Савчук серед наших волинян краща кандидатура яка може бути! А що краще щоб Бондар був чи Шиба?
Відповісти
досить і обласної ради з її керівниками неробами, а інститут ОДА варто скасувати з невігласами підзвітними гаранту, що обдирають бюджет простих громадян, який і так сухий і голий!
Відповісти
це-позор!!!!!!!!!!!!!!!!! ще сави не хватало!! і чесний і порядний і розумний.а саме головне-профффффесіонал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
це-позор!!!!!!!!!!!!!!!!! ще сави не хватало!! і чесний і порядний і розумний.а саме головне-профффффесіонал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
123-му А що, на Волині тільки Савчук, Бондар та Шиба??? Досить уже присутноті Палиці "в любом наборе"! Уже ж попробували!!
Відповісти
Значить треба міняти усіх ! Починая з Юлі Тягнебока і так далі
Відповісти
одних свиней біля корита змінюють інші
а раби хай далі працюють
Відповісти
Які дауни у нас дописувачі
Відповісти
Який губернатор? Тільки ради! І то підзвітні Майданам і не тільки в Луцьку. І взагалі без адмін-реформи бажаючим киданути маленькі міста і села в обласних центрах нема чого рипатись. Знаю я цих пафосних ПОЦів ( пердставників обласного цетру ), знаючих як краще порулити обласний бюджет нашим коштом.
Відповісти
Навіщо бігти попереду паровоза? Ця посадова
одиниця взагалі не потрібна! Є ОБЛАСНА РАДА
ТА ЇЇ ГОЛОВА, ОБРАНИЙ!! НАВІЩО ГРОШІ БЮДЖЕТНІ
НАРОДНІ ВИТРАЧАТИ, КОЛИ КАЗНА ПУСТА! ПРО ЩО
ТУТ ГОВОРИТЬСЯ? ТА СХАМЕНІТЬСЯ В РЕЩТІ-РЕШТ!
Відповісти
нехай розрахується з людьми, які працювали на виборчу компанію.... досьогодні не отримали обіцяні гроші
Відповісти
Щурі знову лізуть до корита!!!!!!!!Палиця і Ко, Єремеєв і Ко - перші зрадники народу!Люди,СХАМЕНІТЬСЯ!...чи за них життя поклали?Бондар і Шиба, ви мали свій помаранчевий шанс!Зрадили!Дорогу молодим ГЕРОЯМ, а не вгодованим ПАЦЮКАМ!!!!
Відповісти
щеб розрахнок провів за минулі вибри з людьми....кинув і забув
Відповісти
і я хочу бути губернатором....................
Відповісти
не всі коменти ставлять
Відповісти
Зрадили в 2004-му, зрадять і зараз! Вдруге зраду своїх НАРОД не пробачить!
Відповісти
От вам і результат революції! Правий сектор на вас вся надія, спасіть Україну! Одної люстрації мало, криміналитет з влади теж треба гнати!
Відповісти
нехай віддасть гроші, які виненн за попередні вибори людям....а потім можна говорити про порядність, а так людина він позитивна
Відповісти
По великому рахунку нам губернатор не потрібний.Ми всі кричали за те,що потрібно змінити систему.Так давайте будемо міняти систему,а не прізвища.Недавно наводили астрономічну цифру на утримання працівників апарату ОДА.Ми що такі багаті?Потрібна люстрація всіх керівників які перебували у партії регіонів і різних "рідних волинях",якіули їхніми сателітами і привели державу до такого ганебнолго результату
Відповісти
Юра, збав трохи."Сам то понял, что сказал?
Відповісти
Юра, збав трохи!Самому, мабуть, смішно!
Відповісти