Автомайдан примусив Підгайцівського сільського голову звільнитися. ФОТО

Автомайдан примусив Підгайцівського сільського голову звільнитися. ФОТО
Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк написав заяву про звільнення.

Так, 25 лютого луцький Автомайдан завітав у гості до Підгайцівської сільської ради Луцького району, - повідомили у прес-службі луцького Євромайдану.

Там, мешканці села разом із активістами Автомайдану вимагали у сільського голови Юрія Семенюка написати заяву про звільнення.

Після тиску людей, Семенюк написав заяву, яку має розглянути сесія Підгайцівської сільської ради.

"Люстраційні процеси тривають", - зазначають у повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 60
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а шо він зробив, не в курсі?
Відповісти
а яка різниця шо він зробив?? Ми ж зараз керуємося законами революційного часу, без суда і слєдствія так сказать. Спочадку розстріляєм - а потім розбиратись будем хто і шо. Дайош 1917 рік.
Відповісти
Вірна думка.
Відповісти
Загрожував сільчанам, якщо будуть брати участь у Майдані, відключити газ та світло..
Відповісти
Щодо газу та світла-це вже лишнє,брехня.
Відповісти
Нормальний чоловік, всі вулиці асфальтував, світло попровидив. Комусь далі захотілось дерибаном займатись ?
Відповісти
Alexu2000! Саме Семенюку і хочеться продовжувати деребанити.
Відповісти
а сесія прийняла відставку
Відповісти
Якщо відкинути моральний аспект його особистого життя, то головою був не поганим.
Достатньо глянути на благоустрій в центрі села. Хоча я не знаю розмірів фінансових потоків і можливо на село були потрачені копійки.
Побачимо хто наступним буде.
Відповісти
Його явно підставили із цими листівками. Хорошим керівником був, "люструють" явно не тих..
Відповісти
Семенюк своєю поведінкою сам себе підставив.
Відповісти
Треба ще заставити написати заяву голову Заборольської сільської ради Горчинського! Цей ,,діяч,, ,,керує,, радою більше 30 років. А в селі Забороль немеє ні каналізації ні доріг ні світла. Таке враження, що ми живемо в якійсь глуші.Все продав пад..ка!
Відповісти
Нада ще зайнятись головою Заборольської Сільської ради, те "кодко" геть обнагліло. землі попродавали, доріг не має, сніг чистить СВК Урожай
і так далі
Відповісти
Шок! Чесне слово! Дірвалась банда до влади...
Відповісти
Влучно 100% !!!
Відповісти
цей голова разом з депутатами стільки поганих справ наробив.... Згадайте справу з Кримчуком і 5 гектарів землі, виявилося і в с. Підгайці та в с. Крупа є постраждала люди в яких відібрали землю, і вони вже готують позови до суду, прокуратури, також звернуться в правий сектор!!!! А про дорогу і благоустрій я вам так скажу. В сільську раду потрапляє дуже багато коштів від підприємців і те що виділяється на село це дійсно копійки. Більше має з того голова і депутати. та цей по 2 участки не законих мають!!!
Відповісти
А за що?
Відповісти
Це що за свавілля самооборони вчора був свідком як ваші браві захисники ввалилисі в ківерцівську маршрутку в масках близько обідньої пори і з битами і пославшись на самооборону майдану вимагали проїзд безкоштовно.
Ваші обіцянки є пустими як у регіоналів чому хлопці і сьогодні у масках під палацом культури і на вулицях міста.
Відповісти
Потоки чималенькі середні підприємці платять по 38000 грн податків,а в нас їх чимало Струмівка, Підгайці, Крупа; а скільки штрафів, і не забувайте, про підприємства , що в надцять раз перевершують середнього підприємця ну і відповідні податки.... Так отож, щоб добудуватись в себе не земельній ділянці, оголошуються 2 суми, одна офіційна і неофіційна, як ви думаєте, яка більша????? Про наглість взагалі не коментую дану особистість; так проклав асфальт, який доречі вже псується, а списано скільки???? Треба ж поділитись. Для того, щоб покласти собі щось в карман, мусово щось робити для людського ока, що й робиться, а ви наївні....що нам треба для щастя..... скоро автопарк голови сільської ради буде складатись з дорогущих авто, а ми будем говорити далі- непоганий дядько, а те що відбираються земельні ділянки, то пусте, не нас то ж стосується, позиція хата з краю ....
Відповісти
Потоки чималенькі середні підприємці платять по 38000 грн податків,а в нас їх чимало Струмівка, Підгайці, Крупа; а скільки штрафів, і не забувайте, про підприємства , що в надцять раз перевершують середнього підприємця ну і відповідні податки.... Так отож, щоб добудуватись в себе не земельній ділянці, оголошуються 2 суми, одна офіційна і неофіційна, як ви думаєте, яка більша????? Про наглість взагалі не коментую дану особистість; так проклав асфальт, який доречі вже псується, а списано скільки???? Треба ж поділитись. Для того, щоб покласти собі щось в карман, мусово щось робити для людського ока, що й робиться, а ви наївні....що нам треба для щастя..... скоро автопарк голови сільської ради буде складатись з дорогущих авто, а ми будем говорити далі- непоганий дядько, а те що відбираються земельні ділянки, то пусте, не нас то ж стосується, позиція хата з краю ....
Відповісти
Якщо є такі факти...має бути кримінальна справа.
Відповісти
Скольский тип пристосованець





Відповісти
Пристосуванець
Відповісти
Семенюк хоч щось зробив для села. А що зробив для с. Забороль Горчинський? Вже ,,головує,, більше 30 років, а в селі не меє ні доріг, ні освітлення, ні каналізації.
Відповісти
так як був нормальним то другий раз виберуть, які проблеми?
Відповісти
Проблеми у свідомості людей.
Відповісти
КХП 2 - Степан Москвич. Варто заглянути.
Відповісти
Що значить побачимо? Якщо є докази чи підстави для звільненя будь яких людей з будь яких посад про це маю право знати... Прийшли, змусили, вимагали, ці слова вже починають набридати! Якщо так буде і надалі то і у нас буде скоро волинський антимайдан(
Відповісти
Патріоту Волині ! Вже пора.
Відповісти
Підтримував партію регіонів
Відповісти
так, так, поверніть його попередника:)
Відповісти
Попереднику,ще калатати і калатати...термін.
Відповісти
Які претензії до нього в активістів ?
Значить за ним мають впасти і наступні голови сіл Луцького р-ну...
Відповісти
заідьте в Струмівку. пошту й ту закрили. люди збирали гроші щоб вулицю почистити від снігу. я мовчу про дитячий майданчик. обіцяний садочок та забраті землі у людей. за час його панування в Струмівці незмінилося нічого.
Відповісти
+100500!!! за свої кошти робиться в Струмівці все.
Відповісти
які досягнення його в струмівці????
Відповісти
Дії "Підгаєцьких активістів та автомайдану - Суперовий піар Семенюку і його свиті.
Відповісти
перше - цілувався в засос з Башкаленком. друге - трактор мав їхати на Маневичі і перекривати дорогу активістам в першу ніч штурму Майдану в Києві. третє - погрози і мат активістам, що чергують на Дубнівському кільці. факти є. якщо офіційно партквитка не мав ПР - то не означає, що він не з ПР. якщо мене в списках Автомайдану не має - це не означає, що я не з ним.

Струмівка - я тут живу. Жителі!! ми або від*єднуємось від тих Підгайців або я навіть не знаю що. нікуя тут не робилось і не робиться. скільки тут фірм??? - тьма!!! мільйони в місяць зі Струмівки йдуть в бюджет Підгайців. там в Підгейцях зробить щось для замилювання ока. + якби нічого неробив - то де ж гроші б мив?? а так робить. питання по яким цінам? ви цікавились по якій ціні вікно в школі поміняне?? може по мільйону??
Відповісти
СУПЕР, підтримую!!!!! Треба голову на 3 села!!! Крупа, Підгайці, Струмівка. В Підгайцях теж минулої зими центральна дорога була льодом вкрита,і то там де школярі, дітки, жах,і аж до квітняа все тому що хтось, пан Семенюк, зажав виділити кошти на це! І минулого голову не варто вертати, він теж Семенюк і теж жив за кошти сплачені нами
Відповісти
На рахунок голови!!!! 1. Де звітність щорічна? Скільки коштів отримала сільська рада, і скільки витратила і на що???? Одні тільки мої родичі споачують по 70 тисяч в рік податку. Куди ідуть ці гроші?Ми маємо право знати. Ніхто не звітував. 2. На рахунок землі!!! Є багато скарг і в мене особисто про не законні дії Підгайцівської ради, Будемо розбиратися в Прокуратурі. 3.Погрози. Семенюк погрожував хлопцям які стоять біля кільця в с. Підгайці і дивляться за порядком, розправою, якщо вони зявляться 25.02 в сьльську раду. Свідком Був Анісімов, який це підтвердив!!!! 4. Те що Семенюк був не поганим господарником я не буду заперечувати! Але він не звласного карману це робив. А на наші з вами податки. І це його прямі зобовязаня. Не потрібно його за це підносити до небес. 5. Про аспект як Людини про Семенюка Ю.М Можна говорити багато!!! Хамить, як тільки звертаєшся за допомогою,або за ділянкою землі. Погрожує, Залякує. В Струмівці взагалі нічого не робили, в крупі особли теж, а в Підгайцях тільки в центрі поробив скверик, качелі,для око замилювання!!!Люди, прийшов час змін, не потрібно боятися! Я просто хочу добитися справедливості. І не робіть наклипів, є якісь питання зветрайтеся поясню, свою позицію, своїх дії.
Відповісти
марина сільській голова не погрожував хлопцям що стояли біля кільця а хлопці погрожували
тарас столярчук
Відповісти
Марина має слушну думку.
Відповісти
Здається мені, пояснення тут одне. Небесна сотня померла за повне перезавантаження влади. А не переміну шапки. Схаменіться люди добрі.
Відповісти
Правду,ти Тарас. кажеш.Всі так всі,регіонам не місце при владі
Відповісти
Мабуть маєш бажання повернутися на посаду керівника будинку культури...?
Відповісти
є інформація про земемельні махінації та деребан землі.
Родина Овсіюк на різні призвіща отримала земельні ділянки та зміну цільового призначення незаконно. загалом 7 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.!!!!!
Родина Семенюків понад 100ГА Землі.
До речі Копюк не згадується. Мабуть там інший випадок з ним.
Відповісти
Нагадую тим, хто засуджує мої дії. Я зробив це не сам, а з громадою села. Не для того аби робити собі кар"єру. А для того аби зробити люстрацію усіх причетних чиновників, які підтримували злочинну владу.Усі злочинні рішення та дії будуть оприлюднені. Навіть якби це зробили не ми, то зробили би це інші. Зрозумійте. Не я вирішив це і це не мої особисті образи. І ще раз наголошую, що я не претендую на посаду сільського голови.!
Відповісти
тарас ти про себе напиши всю правду
і як ти нарктики прдавав
Відповісти
є інформація про земемельні махінації та деребан землі.
Відповісти
До інформації! Цікаво,чи є документальні підтвердження щодо Овсіюк?
Відповісти
Ігор Зозуля, скільки земельних ділянок ти маєш і за які заслуги???
Відповісти
це все зробив Ігор Зозуля
Відповісти
Тут справа навіть не в обізнаності. А в чесності. Які б ці люди не були але вони щось хочуть змінити,бо розуміють, що їм жити в цій країні. Закон для всіх один. Чому ви прощаєте їм?????? В крали хай ідуть у в’язницю. Люди в Києві померли щоб ми почали жити краще! А ви як були тюхтіями,шановні жителі сіл)) Так і лишаєтеся ними!!! Краще приєднуйтеся, і добивайтеся правди. Ні, Щебет, ні Тарас закон не порушували. То за що ви їх засуджуєте? За свою думку, за те що вони хочуть щоб правда пролилася? Чи ви там всі бігали і хабарі давали Семинюку? За роботу, у різних закладах села підгайці.!!! Він при владі з 2007 року. І зробив одну дорогу, світло, і окультурив центр підгаєць. Це по вашому багато??????? За що йому дякувати????? А скільки грошей було вкрадено??? Скільком людям він погрожував навіть зброєю. Скількох Обматюкав. І слава Богу що нікого не збив коли п’яний їздив за кермом і не один раз.... А тепер обдумайте це. І вирішіть чи ви хочете жити так і далі щоб вас дурили і обкрадали. Чи прийшов час дій. Кожен з вас творець свого майбутнього. І за земне життя ми всі будемо відповідати перед Богом.
Відповісти
Тарас твій порушував закон і всі знають який
Відповісти
А ти сам чесний. Іхабарів ти не брав би?? А що вкрав в тебе Семенюк
Відповісти
Оксані щодо Семенюка Ю.М. для того,щоб вкрасти потрібно,щось будувати...наприклад дорги...найкращий варіант.
Відповісти
До автомайданівця!!!!
Семенюк в школі на вікнах грошей багато не відмив, хоча доля правди все-таки тут є, документів про заміну немає...ні в відділі освіти ні в завгоспа...
Мені сподобалось як завгосп школи звітує в школі, куди потрачені кошти...
Відповісти