У Рівному Саша Білий побив прокурора. ВІДЕО

У Рівному Саша Білий побив прокурора. ВІДЕО
У Рівному громадський активіст Саша Білий (справжнє ім'я - Олександр Музичко, - ред.) побив прокурора Рівного.

Лідер місцевого осередку Правого Сектору зробив це в кабінеті правоохоронця, - пише ВремяНовостей.

Схопив того за краватку, штовхнув, а потім ще й ляща дав.

Також він погрожував одягнути на шию прокурора мотузку і провести містом.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Рівне
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 92
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ото справді борець за Україну та тебе першого гнати звідци нада
Відповісти
дибилізм........
Відповісти
белый бандит
Відповісти
Це вже ні в які ворота!
Відповісти
хочите собі таку владу?
Відповісти
Молодця. Так тримати.
Відповісти
Это дебил. Был бы я прокурором - выстрелил бы ему в голову, как только он схватил бы меня за галстук.
Відповісти
Закон для Всіх один..на це ВЖЕ є генеральний прокурор
Відповісти
Москва всі варіанти давно прорахувала. Ще не один такий революціонер "випливе" невідомо звідки і зробить свою чорну справу. Особливо мерзотно "захисник правопорядку" у формі виглядає - бабусь з насінням на ринках трясти очевидно безпечнішше ніж вступитись за людину і поставити хама на місце.
Відповісти
кримінал!!!!!!!!!
Відповісти
Не Лідер місцевого осередку Правого Сектору,а координатор Правого Сектора Західного регіону України.Шеф Данильчука.БАНДУ В КРИМ!
Відповісти
таких активістів самих треба перших по селі на шнурку водити. бидло кончєне.
Відповісти
Страшно жить на белом свете
Відповісти
Ппц... І ця людина говорить про якийсь там "бєспрєдєл"??? Та це ж австралопітек! Люди, рівняни! Дивіться, хто за вас говорить, бо потім от таке "саша-бидло" буде так само з вами розмовляти! Не вздумайте давати цьому поросяті посади!
Відповісти
нова влада рулить
Відповісти
Так їм і треба,закінчилось їхнє царювання!!!!Слава Україні!
Відповісти
Отаких "Саш Бєлих" треба гнати в шию!!!!! З ними ми далеко не зайдемо, і Європа нам не "світить".
Відповісти
це такі дибіли до влади прийдуть!за що загинули люди на майдані? вони не знають як і куди в яке крісло свої ж..и повсаджувати!



Відповісти
І це адекватна людина? Правий сектор потрібно заборонити як неофашистів разом з комуняками і ригами.
Відповісти
Напевно, цей спосіб найдієвіший змінити те, що набудовано до сих пір владою. Нехай відчує "ПУЛЯ В ЛОБ"-Яценюк "Батьківщина", УСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД НАРОДОМ УКРАЇНИ.
Відповісти
Ганьба безпридєльщікам
Відповісти
це неадекватна людина!!!жах! говорити без мата навчись!зроби щось без рукоприкладства та калашнікова,а тоді до людей йди. ЗВІР! люди гинули на майдані не за ваші посади,які ви не можете поділити між собою! ганьба!
Відповісти
Да клас!!!саме такого напевне суспільства хотіли оці загинувші молоді хлопці!!!
Відповісти
Такі хлопці як Бєлий звалили владу Януковича, а не чиновники у білих
рукавичках - Яценюк,Турчинов, Тягнибок чи Кличко!!! Як інакше?
Тепер працюймо кожен на своєму місці і будуймо Україну.
Відповісти
Тільки коли на майдані вбивали хлопців Бєлий відсиджувався у Рівному...
Відповісти
Олександер Музичко в той час у Рівному ставив уродів від Яника на місце ,а розірватися він не може на 2 фрота. І не суди ти сам на майдані був ?


Відповісти
Да клас!!!саме такого напевне суспільства хотіли оці загинувші молоді хлопці!!!
Відповісти
Да клас!!!саме такого напевне суспільства хотіли оці загинувші молоді хлопці!!!
Відповісти
нова влада складається із дибілів
Відповісти
Така падлюка збирається нами керувати?! Хай подивляться Турчинов і Яценюк, що роблять ці бандити?! Хіба зЗа це ми стояли на Майдані, за це гинули хлопці "Небесної сотні"?!!!! Це провокатор і зрадник української революції.
Відповісти
Хотів в серцях сильно написати, але почитав вже написані коменарі і бачу, що є адекватні люди, які сприймають це явище негативно. Надіюсь нова влада швидко і справедливо наведе порядок на усіх місцях і цього бандоса або відправльть "лікуватися", або знищать . СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти
ще мало дав!!!
Відповісти
ще мало дав!!!
Відповісти
він ше й тугодум ви чуєте як він говорить це взагалі
Відповісти
Я підтримую радикальні настрої правого сектору, але цей мужик - просто психопат!
Відповісти
Та це вже всі межі перейшло! БЄлиЙ! Таких лідер вточно не можна у владу!!! Схаменіться! Говоримо про люстрацію! Хоча на всіх свій ЧАС!) Слава Україні!
Відповісти
Громадяни, співідчизники, доки таке бидло з середньою спеціальною освітою за сало, буде провокувати країну, нам ніколи не обьєднатися та не навести лад в Україні!!! Ці сутички за посади вигідні лише тим, хто претендує на обезсилену та готову на будь-які компроміси країну. Включіть мізки! Ми не потрібні нікому крім себе самих.
Відповісти
Рєбята, ви спочатку розберіться за що він вого так садить. А як по-іншому з ними???
Відповісти
трохи справді голову треба мати... а то вже собі надумало, що керує світом і може лящі направо та наліво роздавати..
Відповісти
все по суті.. а нє, давайте в культурних грати, то нічого не зміниться. послухайте порошенка з новинським. то ж еліта, йопт...
Відповісти
Менi на Кварцяного чимсь схожий!)
Відповісти
ПС, переглньте кандидатури своїх "координаторів", бо так далеко не заїдете! Зверніть увагу!
Майдан не для таких керівників стоїть, а хлопці не для таких "дірехторів" пожертвували своїм життям!
Відповісти
Аж якось незручно за рівненчан...
Відповісти
а чо прикольно
Відповісти
в нього з головою все нормально?
Відповісти
Сашу Бєлого в президенти!
Молодець!Бо з ними інакше не можна!
По нормальному не розуміють.
Відповісти
Сашу Бєлого в президенти!
Молодець!Бо з ними інакше не можна!
По нормальному не розуміють.
Відповісти
Невже у Правому секторі всі такі, чи лише в Луцьку та Рівному?! Ви компроментуєте нову владу, революцію, і, насамперед, самих себе.
Відповісти
але в цьому щось є))) по-батьківськи)
справа в тому, що прокурорів повинні боятись злочинці, а в нас було навпаки, боялись прості законослухняні громадяни, а злочинці просто відкупались, не боялись. згадайте, які авто щоденно стояли на переході (з порушенням ПДР) біля нашої прокуратури, вони навіть не стидались і не ховались.
з іншого боку, а як вплинути на пасивність чи бездіяльність прокурора?
не законно діядько робить, але по справедливості.
Відповісти
Нормальний мужик!!!
Відповісти
От за таких мерзотників нас і не приймає схід, крим та скоро і Європа відвернеться, ця тварюка саша білий паплюжить імена загиблих за Україну.... Слава Україні!!!! А таки тварюки мають сидіти в тюрмі та звідти невиходити до кінця життя.
Відповісти
новоявленого господаря життя у хвайній Юкрайні...
Відповісти
ЭТО ЛИЦО УКРАИНЫ
Відповісти
Це Ж А Х !!! Хто б і чим не завинив -є закон! І ніхто не в праві так ображати ЛЮДИНУ! І це на камеру зняли і не побоялися так себе вести?? Ганьба!! ФАШИСТ!!! Де гарантія, що цей дибіл завтра не буде так знущатися з фермера, вчителя чи продавця, які йому не сподобаються? ДО ЧоГО МИ ЙДЕМО??? Страшно жити...
Відповісти
ЭТО ЛИЦО НОВОЙ ВЛАСТИ
Відповісти
Прокуратура роками себе дескредитувала, а нас лякала. Але нам набридло боятись. Саша допомагає їм, повернути втрачену репутацію. Бо своїми побрихеньками про лікарняні, і розповідями "Я не крав, у вас немає доказів" вони її собі ніколи не повернуть.
Відповісти
І чого ми добились? Замість одних бандитів прийшли інші, котрі налюдно поводять себе аморально і головне, ніхто їх не зможе зупинити чи заперечити їм. Що він хотів показати такою поведінкою, познущався з молодого хлопця який, можливо, недавно працює в органах,цікаво було б побачити, як би він себе вів з прокурором району. І таке бидло прийде до влади. Судячи з цього відео, зараз кожен може маніпулювати та погрожувати працівникам правоохоронних органів і їм за це нічого не буде. Нах*й треба гнати таку скотину, яка прикривається правим сектором для прокручування своїх "темных делишек".
Відповісти
Либералы загробили не одну революцию, саботаж и бездействие чинуш нужно пресекать и с раследованием убийства сопли жевать преступление перед народом, а БІЛИЙ конечно не супнр герой но главное он искренне будоражит это прокурорское болото, которое привыкло работать только за взятки или по команде с верху. Вы забыли как за пару часов "шылись белыми нитками" дела майдановцев и их садили на 15 лет, тогда работоспособность прокуратуры нас поражала,а щас пожалели за пару подзатыльников. Если на бардак реагировать толерантно то это болото нас опять засосёт.
Відповісти
Перше розчарування після МАЙДАНА ... Фу!!! Настільки дике розчарування... що навіть слово окрім "БИДЛО", іншого не не приходить в голову. Я таких людей як ось цей " лідер" зустрічала в "диких" селах , де фільм "Бригада" є дуже популярним. У мене запитання до Саши "бєлого": "А де ти був 22-23 лютого?
Відповісти
Саша Бєлий поводить себе як справжнє БИДЛО!!!
Відповісти
Кажуть, він воював у Чечні, був контужений. Думаю, його потрібно терміново зупинити, а то наламає дров. І не варто паплюжити світлої пам'яті Небесної Сотні(
Відповісти
Все правильно. Трохи холодного душу не завадить. У всіх прокурорські зарплати, квартири, а вони по лікарняних никаються. Про роботу їх я взагалі мовчу - користі 0,1%
Відповісти
Як ви можите таке допускати? Ви чого не відкриваєте кримінальні справи по факту пережкоджання діям працівників правоохоронних органів і по факту побиття працівника прокуратури?
Відповісти
Це просто жах...невже ті хлопці,які віддали своі життя такого хотіли???люди,схаменіться!!!!
Відповісти
Це просто жах!!!Невже ті хлопці, які віддали своі життя такого хотіли???люди,схаменіться!!!
Відповісти
Саня маладєц ! ми з першого дня незалежності України разом всі разом а не ті придури які ховаються від нас ! і за все шо ми робим будемо відповідати теж разом ! а вони с..і перед нами !!!! МОЛОДЕЦЬ ! І ТАК БУДЕ З КОЖНИМ !!!!!
Відповісти
Саня МОЛОДЕЦЬ!
Відповісти
Пройшов усі майдани від Кучмовсько-Медведчуковських погромних акцій. Ненависті до "прокурорщини" теж вистачає! Але отаке матюкання і рукоприкладство до слабшого по ваговій категорії це жалюгідно! Схаменіться - бо будуть нові загони лівого сектора і народ підтримає їх. ЖАХ!!!!
Відповісти
Саша Білий молодець. З ними треба саме такою мовою говорить, в правовому полі до них на жаль поки що не доходить. Пройде час, сподіваюсь до них дійде що потрібно служити людям, а ні то получать по макушці. Прокурори зажерлися, всім відомо як Троць разом з шостим трусить підприємців, Невірець кришує хабарників у ВУЗах, побували б ви у його Межигір'ї у Зміїнцях. Тезка, гайда на Волинь, визволяй наш край від прокурорського свавілля.
Відповісти
Так давайте з всіма так говорити будемо, з Вами, зі мною, між собою... це ДИКО!!! Є закони, так їх не поважає влада, скажем так, але їх, принаймі, повинні поважати ми!!! Без законів і права ми ніхто, отара, бидло...
Відповісти
сволочі ви кончені!!! для вас людина хочаб старається щось робити,а ви тварюки ще своє рильце відкриваєте!!! будемо ми вас усіх з часом різати,як свиней,може навчите хочаб своїх дітей країну любить!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ, І СМЕРТЬ МОСКАЛЯМ ТА ВСЯКОМУ жидо-масонському потороччю!!!
Відповісти
А дісно: де був прокурор і заступники в той час? По відео зрозумів, що відсутні.
Відповісти
як на барикадах то молодці як на прокурорір то ганьба де логіка
Відповісти
як на барикадах то молодці як на прокурорір то ганьба де логіка
Відповісти
як на барикадах то молодці як на прокурорір то ганьба де логіка
Відповісти
"Воно", "саша бидло" навіть розмовляти не вміє, слово до слова зв"язати... ким "воно" себе виставляє? Та посміховиськом, як на мене, людина без культури і поваги, кулаки є, а розум...
Відповісти
Ви вже забули як вони над вами знущалися тварі можорні??? То закрийте свого писка і мовчить дякувати таким козакам як Саша, хай ці виродки спробують як над нами знущались і скоштують нашого хліба замішаного на сльозах і горі багатьох сімей котрі прокурорчики засудили або позбавили житла незаконно,чи багатьох кричущих справ проти людини??? ЦЕ ЩЕ ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ,В ДРУГИХ ВИПАДКАХ РЕОЛЮЦІЙ СТАВИЛИ ДО СТІНКИ.....
Відповісти
І народ ще не зрозумів, що скоро він стане отаким обєктом наруги, як той прокурор!
Далі буде цікавійше...
Простого чоловіка звичайно задушить нова "Влада" ....
Відповісти
Банальна ситуація - вічливий вишколений злодій культурно посилає на ... х... народ і в черговий намагається прикрити вбивство. Нашому обуренню не має меж - представники народу мусять вивчити етикет , закінчити пару університетів перед тим як говорити з їх світлістю молодшим прокурором...
Відповісти
люди добрі, з такими хворими підарасами за межі міста не виїдемо, не то що у європу,він дискредитує увесь правий сектор, це хвора людиа
Відповісти
Хай Саша "Белий" поїде і російських спецназівців з приміщення кримського парламенту повикидає, тоді йому честь і хвала. А на відео побив молоденького прокурора не велике мистецтво, при чому і сам прокурорчік хоче залишитись робити бо іншого в принципі робити не вміє і опору чинити не хоче. Сашу на губернатора Рівненщини - нікому красти не дасть. Але з початку хай зїздить і наведе порядок в Криму.
Відповісти
Че ти несеш? При чому тут прикрити??? Прийшов бандит, який несе справедливість і починає давати ц/у як проводити розслідування.
Ах вибачте, Сашко Білий має досвід роботи з кримінальним процесом з тих часів, коли той хлопака-прокурор ще не народився. Тоді все ясно, предсавник ПС все правильно зробив. Дійсно потрібно поставити свого прокурора району, бажано з тих, хто воював разом в Ічкерії - вони найдостойніші мужі.
Відповісти
Шановні УПівці ви такі зараз на словах "герої", повилазили при незалежності, а де ви були при комуняках, так і зараз почуствували підтримку такого непотребу, я думаю що ми поміняли шило на мило.ГАНЬБА таким Білим уродам.
Відповісти
Я за вільну Україну,усіею душою за думку суспільства яке відстоювало свої права на майдані, але я зараз готовий своїми силами докласти всіх зусиль щоб знайти і доправити цю ганьбу і бидло під назвою сашко-очко до найближчого райвідділку який буде мати відвагу його покарати та притягти до відповідальності.
Відповісти
В ровно живут очень добрые отзывчивыеи дружные люди но этот поступок прославит ваш город на весь мир. Просто шок! Ровня не задумайтесь и одумайтесь нужны ли вам такие герои как этот саша?
Відповісти
Мені дуже соромно що я Рівнянин, через таких хворих борців за Україну. Белий ракова пухлина на лиці України.
Відповісти
Білий -ДЕБІЛ, але каже правильно.
Відповісти
Прокурор дуже ввічливо поступив,молодець.Видно що людина грамотна і не дарма вчилась у виші.А Білий безграмотне хамло,за грати треба таких.Соромно,що саме такі козли намагаються зробити порядок в Україні.Нехай навчиться коректно висловлюватись з людьми не важно хто вони.
Відповісти
трішки грубо-багато матів,але правильно
Відповісти
це переходить всі межі дозволеного!!!!!Ліміта і хамло!Соромно за таких активістів.Прокурор дуже вихований.Респект
Відповісти
Посидів наржався))) Ахахах) Чувак вообше красава.) Так всіх їх треба:)
Відповісти