Волинські революціонери не хочуть «варягів». ДОКУМЕНТ

Волинські революціонери не хочуть «варягів». ДОКУМЕНТ
Представники громадських об'єднань, які були основними учасниками революційних подій на Волині, не хочуть, щоб керівництво регіону призначали ззовні.

Про це йдеться в заяві, підписаній ВО "Майдан", Правим Сектором Волині, Самообороною та Автомайданом.

Підписанти заявляють, що вони хочуть, аби кожна людина, яка претендуватиме на керівні посади на Волині, пройшла перевірку люстраційного комітету і заручилася підтримкою Майдану.

Також вони попереджають про недопустимість нав'язування керівників області ззовні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А яку частину Волинської громади представляє Кревська? Членів партії єдиний центр? Чи вона вже не член цього партійного осередку. Може освіту? Так її вже вдруге звідти за невідповідність займаній посаді виперли. Яку посаду мріє випросити?
Відповісти
Какую часть громады волыни представляют все выше подписавшиеся "деятели"?. И кто им давал на это право?
Відповісти
Свій до свого - за своїм! Так легше красти...
Відповісти
Дана заява говорить лише про те, що луцькі представники революції ні в якому разі не бажають віддати владу комусь іншому, окрім себе. Адже логічно, що всім цим критеріям - представник даної громади та підтримка Майдану - відповідають лишень вказані у розподілі посад пани. А думка інших людей(і я б сказав по коментах - негативна) уже нікого не цікавить. Тому Ваші ПС заяви про те - що влада для Вас не самоціль - то брехня нагла.
Відповісти
Гроадськість Волинської області - це ті 20 осіб що підписалися під цією "фількіною грамотою"?

Лише досвідченим керівникам треба давати посади!
Відповісти
Хомича звільнили тільки тому що треба дати посаду ....... Освітяни, з першого разу здогадаєтеся?
Відповісти
Лільок - дружина чесного митника
Відповісти
Козюра, Шиба.... Почалось... Свині! До корита!!! Хто перший...
Відповісти
Козюра, Шиба.... Почалось... Свині! До корита!!! Хто перший...
Відповісти
Підтримую ВО "Майдан"
Відповісти
поха від жадності аж два рази розписався))))
Відповісти
Неадекват!!! Призначення на керівні посади людей з інших регіонів - це виправдана практика, щоб не було лоббі своїх, кумівства та кришування. Крім того, кого ж з наших "полішуків" ми можемо призначити??? І хто з сьогоднішніх активістів може обєктивно та професійно визначити, чи варта та чи інша людина посади. Міністр чи інший керівник державного органу на те і потрібен, щоб визначати свою команду, яка буде реалізовувати власну політику. В іншому випадку це буде виглядати як в басні "Лебідь, рак та щука" - мораль відома всім.
Відповісти
Досить гратись в революцію!
Відповісти