Самооборона «окупувала» колишній кабінет Клімчука

Самооборона «окупувала»  колишній кабінет Клімчука
Волинська Самооборона облаштувала свій офіс в облдержадміністрації.

Громадські активісти зайняли кабінет колишніх губернаторів області Олександра Башкаленка та Бориса Клімчука.

Про це в Facebook пише один з керівників Самооборони, заступник голови облради Ігор Гузь.

"Приєднуйтесь до нас! Приходьте на другий поверх Волинської обласної ради, Самооборона знаходиться в колишньому кабінеті Клімчука та Башкаленка)" - пише він.

"Телефонуйте: 067-11-00-577, 067-11-00-677", - закликає політик.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
адназначно...
Відповісти
Гузь - задумайсяя! ти вже посадова особа, яка окупація, яке приєднуйтесь? анархія-мать порядка!за такими заступниками Колима плаче..
Відповісти
Гузь мітить на Клімчуковий кабінет, тому й виганяв його. Всі вони до влади рвуться.
Відповісти
Аваков, Турчинов і Парубій заборонили захоплювати адмін будівлі.

Захоплення кабінету голови ОДА як називається?
Досить гратись в революцію.
Відповісти
агов ... вопост! чому не ставите коментарі!
Відповісти
скільки тобі дають за твої коменти?
Відповісти
Вот оно какое, счастье-то! И совсем не розовое, а хаки!
Відповісти
Є тепер місце де тусуватись..Ура
Відповісти

Хлопці, запрошуємо до Володимир-Волинської міської ради : пора вже навести порядок і справедливість у древньому місті.
Ми, володимир-волинці віримо вам і на вас надіємося
Відповісти
підтримую ! зловіть накінецьто провокаторів сороку кобу мамедова ! тоді й буде порядок
Відповісти
Люди добрі!!!!!!! Подивіться ви вже наешті на наші чесні суди!!!! займіться ними БЛАГАЮ!!!!! скільки можна жити на відкатах?????
Відповісти
Прийдемо і що будемо там робити? Вирішувати пробле чи хизуватися? ДУРДОМ!!!
Відповісти
поїде до Криму воювати чи буде свій зад тут гріти?
До Білорусі він колись був героєм їздити.
А до Криму слабо?
Відповісти
поїде до Криму воювати чи сховає свій зад на Волині?
Відповісти