вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

«Головний лікар» Волині написав заяву про звільнення

«Головний лікар» Волині написав заяву про звільнення
Керівник обласної клінічної лікарні Іван Сидор написав заяву про звільнення.

Про це в Facebook в групі "Люстрація Волині" пише Іван Мирка.

"Сидор Іван Миколайович теж прийшов здаватися добровільно. Гарно пішов, поважаю", - коментує він.

Зауважимо, що на заяві немає підпису посадовця та печатки лікарні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хіба сьогодні 1е березня ?
Відповісти
Сьогодні 28.02.2014 року А 1.03 як в заяві вихідний день. облапошили вас.
Відповісти
почерк - жесть!
Відповісти
Врач же)))
Відповісти
Шкода.
Міг би ще попрацювати на користь волинян.
Молодий ж ще який
Відповісти
Я в шоці!Людина таку лікарню відбудувала,що всі області зглядаються,а ці молокососи неотесені палець об палець в цьому житті не вдарили і багато на себе вже беруть.Я не розумію,чому їх ніхто не зупинить,чи люди хочуть щоб ці самодури похоронили нашу область?!Про які нові обличчя Ви говорите,про який професіоналізм?!Вони ж нічого,як кричати в рупор,і не вміють і то ще потрібно,щоб за спиною натовп стояв бо так в штани наробить!!!Хто знає цих людей,які зараз так рвуться до влади Гузя,Мирку,Шелепа,Поху...?!Які у них є досягнення,що вони взагалі в цьому житті зробили для людей?!Їм потрібно було на майдані під пулями барикади оберігати,а вони всі-сцикуни!А людей,які дійсно щось робили для революції,вони ще й "люструвати" задумали.Куди котиться країна,якщо такі люди тут самоуправством займаються!З такими людьми то ми в списку розвинутих країн десь біля Зімбабве опинемося!!!
Відповісти
Мені здалось, що Вам 250 років. І у Вас маразм старечий. У всього є початок, у всього є кінець!
Відповісти
Повністю підтримую!!!! Додам лише, що потрібно згуртуватися усім працівникам і подати колективну заяву на відкликання заяви про звільнення!!!

А взагалі коли ви плануєте когось звільняти проводьте опитування серед громадян нашого краю (області) в тому числі кого вони бачать на такій посаді! А так вважаю, що це є шабаш і нияк не волевиявлення народу Волинської області!!!
Відповісти
Сидор не є головним лікарем Волині
Відповісти
І куди наша область до котиться,якщо такі люди з посад підуть?!Яку лікарню зробив-всі області зглядаються!А хто керувати буде?!Молоді неуки?!Вони ж самі не знають,що роблять з цією "люстрацією",слово таке,мабуть,тиждень назад лише вичитали,а вже так багато собі дозволяють!Ми маємо на колінах просити,щоб Климчук повернувся і Сидор передумав бо будемо ми жити в повному хаосі при таки самодурах,які зараз хочуть само визначитися за чужий рахунок!
Відповісти
Угу-угу. Для "заглядєнія" і на ваші гроші, а точніше їх малююююююсіньку частиночку
Відповісти
Тобі все-таки не до Сидора - Черниш тобі у поміч...
Відповісти
Шкода хороших людей! Саме таким є Сидор!
Відповісти
Він-хороший!І пенсія-хороша! Нехай відпочиває! У відпустці ніколи, мабуть, ніколи не був-боявся, що хтось місце займе! Веселуха...
Відповісти
Що ви городите яку він лікарню зробив , та він зробив медицину корумповану як ніхто !!!!
Відповісти
Шкода хороших людей! Саме таким є Сидор!
Відповісти
кідав кістку зі стола з награбованим з бюджету та приватних осіб..
Відповісти
Хлопці перебор, у вас що весна - гормони і люстратори понабрякали. Знай Мирка завжди настає завтра, знайди себе там.
Відповісти
Нічого не перебор. Усі не підуть, а боятися трохи будуть
Відповісти
Нехай вже вступиться!
Відповісти
А навіщо печатка на заяві? Вам, молокососи, ще довго вчити ази діловодства...
Відповісти
Печатка не потрібна, якщо заява пишеться на ім'я керівника установи, у якій працює певна особа - у даному випадку вона, дійсно, потрібна.
Відповісти
Вітер ніколи не думав, що на його ім'я Сидор заяву буде писати. Хі-хі! Життя таке!Нічого вічного не буває! Як це не може Сидор зрозуміти!А такий флюгер!!!
Відповісти
Мирка, таке враження що всю жизнь збираєшся бути здоровим. "... добровільно здаватися, сам прийшов, поважаєш" А що скажеш з понеділка і коли заболить люстралка? Чекаємо слідуючих повідомлень
Відповісти
Може тепер стане доступнішим лікування в обл.лікарні для тих хто немає багато коштів.Тей хто підтримує Сидора напевно лікар -хабарник або той .хто ще непотрапляв сюди на лікування.Такі побори тільки міг кришувати сам Сидор.Так,що неплачте за хабарниками.Треба думати і за покращеня для простого народу.
Відповісти
Класна ЛЮСТРАЦІЯ написав заяву і люстрований, це люстрація по якому ? А ХТО ПОВЕРНЕ МАЙНО ТА КОШТИ ВКРАДЕНІ ЦИМ УРОДОМ!!!!
Відповісти
Ці самозванці хай не дуркують. Хоча б один з них зробив би щось подібне для людей Волині. В лікарні обладнання рівня республіканських клінік, і все це заслуга Сидора І.М. Люди, цей самосуд над елітою Волині треба зупиняти. Бо на декілька ходів в перед ніхто не прораховує.
Відповісти
при зарплаті 1200 гривень коли виробляєш субсидії то перевірка за перевіркую а ціх потвор ніхто неконтролює!
Відповісти
Все рушимо,все ламаємо...А хто буде будувати? Давайте,ще всіх лікарів повиганяємо,які брали взятки і що тоді буде? До кого будемо звертатися? Чи до вас "гузі і данильчуки"?!Ви будете людей дубинками лікувати...
Відповісти
Ці старі медичні чиновники, типу Кошеля, які давно засиділися великі чиряки на нашому тілі.
І коли вже той Пр.Сектор звільнить ще одну підпільну підстаркувата мільйонерка-пенсіонерка
з 2-ї лікарні - Духневич Л.П.
Все бере, бере, будується, збагачується і все їй мало, а організація надання допомоги хворим і якість самої допомоги не покращується, а навпаки. А як уміє красиво розповідати - заслухаєтесь!
Відповісти
Люди!!! отямтесь! Та Сидору давним давно пора на пенсію! Нехай сидить собі тихенько та внуків глядить. Їм передає свій безцінний досвід. Хватить в обласній на крові лікарів будувати люстри, як в Хонці Яника та мармурові підвіконня ставити, коли люди на коридорі лікуютться, як собаки бездомні. І то ця людина ще хоче правити??? та скільки ж можна? він вже скоро з маразму вилазити не буде! з нього треба було починати люстрацію!!!
Відповісти
Сидора давно вже має не бути! За ці роки на посаді, так і не навчився поважати персонал. Чорнотою називає. А себе вважає царем, а санітарок рабами - безкоштовною робочою силою. Падлюка от і все...
Відповісти
Люстрації чекає директор Олицького психоневрологіного інтернату Ткачук Петро Якович. "Правий сектор",автомайдан завітайте до нього і спитайте,як вдалось на зарплату директора вибудувати кілька будинків і придбати машини собі,синам..А персонал мовчить.заляканий
Відповісти
Цим хлопцям, що погнали Сидора.Невстигнеш переступити поріг лікарні, як відразу посилають сплачувати благодійні внески невідомо за що -не запитавши, з якими проблемами ця людина сюди звернулася.Ганьба Сидору!
Відповісти
Цим хлопцям, що погнали Сидора.Невстигнеш переступити поріг лікарні, як відразу посилають сплачувати благодійні внески невідомо за що -не запитавши, з якими проблемами ця людина сюди звернулася.Ганьба Сидору!
Відповісти
А те, що Сидор погано відноситься до персоналу-нікого не хвилює. Зараз головна медсестра (яку теж, мабуть, треба погнати) та їй подібні прихвостні Сидора збирають підписи,добровільно- примусово на його захист, щоб залишився при посаді. це дурдом. невже Ураїна ніколи не зміниться.
Відповісти