Росія оголосила війну Україні

Росія оголосила війну Україні
Російська Рада Федерації дала добро на введення військ в Україну.

Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму, - пише Українська правда.

Відповідне рішення підтримали 90-ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Росія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Україна вставай!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ЗБРОЯ ДЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!??
Відповісти

"Вставай, мила моя, вставай,
Мила моя, вставай, мила моя, вставай!"
Відповісти
Завтра на екстренну сесію збирається Верховна рада України, сесія буде присвячена питанню Криму. А наші Данильчуки з Гузями збирають мітинг для чергової "Боротьби з вітряками". Виходячи з вищенаписаного пропоную людям на майдані ВИМАГАТИ ВІД ДАНИЛЬЧУКА І ГУЗЯ, ЯК ВІД СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ ЇХАТИ В КРИМ І ВІДВОЙОВУВАТИ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ!!!! НЕ ВІДПРАВЛЯТИ ТУДИ ЛЮДЕЙ, ОЗБРОЄНИХ ОДНИМ КАМІННЯМ, А ЇХАТИ САМИМ!
Відповісти
С Богом!
Відповісти
Не думав, що до цього дійде, гадав, росіяни розумніші. А нам, брати-українці, особливо з західної, відступати нема куди!!!
Слава Україні.
Відповісти
Росія оголосила війну Україні ??? Нах.. такий заголовок ???
Відповісти
ну вот...юго восток отсоединится.....будете памятники грызть с голодухи
Відповісти
Чего там памятники, угля в копанках хватит на всех.
Відповісти
Яка выйна, покажыть мены хто оголосив, нащо так писати ???
Відповісти
Друже, фактично, це оголошення війни. Фактично, те що діялося вчора і діється сьогодні в Криму і є війно. Без пострілів, але війною. Під час Другої світової на Західному фороні (тоді між ще Францією і Німечиною) був такий період, який в історію війшов під назвою "дивна війна" (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0) Зараз це діється у нас.
Відповісти
http://ipress.ua/mainmedia/u_vladymyra_putyna__gypertoksycheskaya_shyzofrenyya_51382.html
Відповісти
переламати цим падлам все що можна і відправити нах їх до рОсеє хай там згнивають
Відповісти
А що масовий розгул військових іншої країни на території України це не війн?
Відповісти
А що масовий розгул військових іншої країни на території України це не війн?
Відповісти
Чього вони вообще до нас лізуть,ми самі маємо розібратися,ми в Росии нічього незабираємо і ми маємо право на свій вибір в своій державі!
Відповісти
Навіщо нам ця війна. Припустимо що україна воює з росією але потім прийдуть інші країни на підмогу (вся європа та США) тоді всю росію затопчуть просто буде гнити земля. А потім що буде?
Відповісти
Навіщо нам ця війна. Припустимо що україна воює з росією але потім прийдуть інші країни на підмогу (вся європа та США) тоді всю росію затопчуть просто буде гнити земля. А потім що буде?
Відповісти