Герої Майдану: сотня «Волинська Січ». ФОТО

Герої Майдану: сотня «Волинська Січ». ФОТО
Сотня «Волинська Січ» була створена у Києві керівником «Правого Сектору» Волині Павлом Данильчуком і входила до Самооборони Майдану під проводом Андрія Парубія.

У сотні «воювали» хлопці з Тернопільської, Рівненської і Волинської областей. Налічував підрозділ приблизно 50 осіб.

Під час бойових дій на вулиці Інститутській у Києві «Волинська Січ» понесла великі втрати – шість убитих, десять поранених.

Серед загиблих - Василь Мойсей, Сергій Байдовський, Іван Тарасюк, Едуард Гриневич, Олександр Капінос, Іван Городюк, Олександр Храпаченко.

Зокрема із «волинянами» воювала 16-річна дівчина із Ківерець.

Фото «Волинської Січі» зроблені на барикадах і викладені в соціальній мережі «Вконтакте».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От дивлюсь я на ВАС хлопці і сльози котяться від щастя!!! Я вдячна ВАМ усім!!! Ви справжні ГЕРОЇ!!! Пощастить ВАШИМ майбутнім жінкам!!!! Ви неймовірно світлі люди і Бог ВАС зберіг!!!! Дякую....низький уклін!!!!!!!
Відповісти
а вони були під час дій коли гинули люди!!!??? чи поїхали на екскурсію сфотографуватися і показати які ви герої! с посмішками на обличчях!!!
Відповісти
так ті хлопці з пістолетами стоять!!!!
Відповісти
Щось я нашого "героя" Данильчука там не побачив...!!!
Відповісти
Пишаюся вами
Ви найкращі представники нашого люду
Козацькі гени, патріотизм січових стрільців,мужність упівців - хай надалі супроводжують вас все життя
Відповісти
Молодці хлопці !!! Щира подяка та низький Вам уклін за Вашу мужність та відвагу !!! Світла пам'ять тим хто вже не з нами. Ви наші ГЕРОЇ !!! Ми пишаємось Вами !!!
Відповісти
З фото видно, що було не більше 15 чоловіків, плюс ті, що загинули. Подають інфу про те, що було близько 50 чоловіків...
Здається, є близько 30, які хочуть собі приписати чужу Славу!!!
Передбачаю, що якщо буде державна допомога, придуть отримувати 150 чоловік...
І як це Данильчук міг щось створювати в Києві, не побувавши там жодного разу???
Відповісти
Щось я також цього не розумію.
Відповісти
Зате я дуже радий що практично не засвітився в мас медіа а зробив не менше ніж ті хто був зі мною від самого початку якщо е в когось бажання поговорити ласкаво просимо на 1барикаду цум.P.S железный
Відповісти
світла память загиблим. вічна память живим! дякую вам!
Відповісти
брехуны!!!
где там сотня?
максимум взвод.
и погибло в противостоянии не небесная сотня - а всего 82 человека. хохлы хвастуны и лгуны!!!
Відповісти
що, татка з роботи звільнили? Нема більше грошей на "мєлкіє расходи"? Йди працюй як усі!
Відповісти
Сотня-це не 100 людей.тут сотня вживається,як військова одиниця.ти впевнений,що 82? Тільки подумай,скільки ще заживо в профспілках згоріло.
Відповісти
а ще безліч пропало
Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Відповісти
То що з Волині було усього 10 чоловік?
Відповісти
Під час боїв на Інституцькій вулиці "Волинська січ" складалася із 21 люди, із них 6 загинули і 11 були пораненні, цілими залишилось тільки 4 людини!
Відповісти