Янукович помер від серцевого нападу, - соцмережі. ОНОВЛЕНО

Янукович помер від серцевого нападу, - соцмережі. ОНОВЛЕНО
Оновлено о 10:15
У соцмережі з'явилося повідомлення, що колишній президент України Віктор Янукович помер від серцевого нападу в ростовській лікарні.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook активіст Євромайдану, правозахисник Михайло Лебедь, - пише LB.ua.

Лебідь посилається на друга з Ростовського кардіоцентру.

«Тільки що про це по телефону мені сказав друг з Ростовського Кардіоцентру. Яника привезли туди близько 11 ночі 3 березня з серцевим нападом, а через годину він помер», - пише Лебедь у себе в Facebook.

Редакція LB.ua зв'язалася з активістом, щоб упевнитися, що його аккаунт у соціальній мережі не був зламаний. На запитання журналіста інтернет-ресурсу, чи правдива інформація про Януковича, Лебідь відповів: «Не повіриш.Так».

Зараз видання намагається перевірити цю інформацію через інші джерела.

Пізніше цю інформацію спростувало видання Московский комсомолец

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О ГОСПОДИ, ВЕЛИКИЙ І ВСЕМОГУТНІЙ ВЛАДИКО, НАШ ЦАРЮ НЕБА І ЗЕМЛІ !!!
Дякую ТОБІ за те, що ти почув мої молитви !!!
Якщо це правда, то ТИ знаєш і тільки ТИ, куди йому дорога.
Дякую, що ТИ дав нашому НАРОДУ, нашим політикам, нашим ВІЙСЬКОВИМ
мудрості ,терпіння і СВОГО БЛАГОСЛОВІННЯ . АМІНЬ
Відповісти
Липовий цвіт!
Відповісти
ГОРИ ЗАЖИВО В ПЕКЛІ ЯНЕК.
Відповісти
навіщо закидати неперевірену інформацію? ніде крім волиньпосту цього немає
Відповісти
Є ше на фесбуці в групі Євромайдан Львів, але також не підтверджено.
Відповісти
Не вірю,такі організми не померають від серцевого нападу,тому що вини СЕРЦЯ не мають по -перше,
по-друге їх або вішають (Нюренберзький процес),або давлять свої ж щоб багато не розквзав!
Відповісти
Це брехня.
Як би він помер, зараз би по новинам говорили б.
А те що пише, не потрібно вірити.
Відповісти
Перший раз радію через смерть, але буде велике розчарування якщо це неправда.
Відповісти
следующая ложь о янике жив тот пидар:D
Відповісти
Перший раз радію через смерть, але буде велике розчарування якщо це неправда.
Відповісти
Почав святкувати що тепер робити
Відповісти
я радий буду якщо це так.........але це може піар,лише для того щоб його нерозшукували
Відповісти
Хоч це і гріх так думати,але ЖАЛЬ,що це брехня:((( Скільки б людей полегшено зітхнули б...
Відповісти
вин живий всих живых
Відповісти
Шакалу смерть шакала!!!!!! Слава Украине!!!!!
Відповісти
О ГОСПОДИ, ВЕЛИКИЙ І ВСЕМОГУТНІЙ ВЛАДИКО, НАШ ЦАРЮ НЕБА І ЗЕМЛІ !!!
Дякую ТОБІ за те, що ти почув мої молитви !!!
Якщо це правда, то ТИ знаєш і тільки ТИ, куди йому дорога.
Дякую, що ТИ дав нашому НАРОДУ, нашим політикам, нашим ВІЙСЬКОВИМ
мудрості ,терпіння і СВОГО БЛАГОСЛОВІННЯ . АМІНЬ
Відповісти
не з нашим щастям, цю мерзоту і довбнею не доб'єш
Відповісти
ну защо нам така кара чого він непомер(((
Відповісти
Це не правда...Він зара в РОсії а то всьо не ПРАВДА і не вірте!!!
Відповісти