Смерть Януковича спростували

Кардіохірургічний центр Ростовської обласної клінічної лікарні спростував ​​інформацію про те, що в ніч на вівторок 4 березня там помер колишній український президент Віктор Янукович.

Також співробітники кардіохірургічного центру заперечили сам факт перебування у них президента-втікача, пише Московский комсомолец.

Журналістам вдалося додзвонитися і до Міністерства охорони здоров'я Ростовської області: там теж не мають інформації про госпіталізацію і раптову смерть Віктора Януковича.

Нагадаємо, що інформація про це з'явилася в ЗМІ, але не була підтверджена.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ЖАЛЬ!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Таки да! Таки жаль!
Відповісти
От дітько. А я вже за упокій випив...
Відповісти
пишіть шось правдиве, а не самі видумуйте
Відповісти
А який самогубець з Росії скаже правду? Заяву Раді безпеки могли прочитати від Януковича, який не міг її написати з технічних причин (у зв'язку зі смертю). Хай покажуть самого Януковича з оцінкою сьогоднішньої заяви Верховної Ради про його некомпетентність звертатися до сусідньої держави без згоди ВР, тоді всі повірять.
Відповісти
Він не повинен померти своєю смерттю, він загине в муках і буде мучитись як на землі так і на Небі тому, що вбивця і злодій.
Відповісти
А може все ж таки та помер? Панове, уточніть ще раз.
Відповісти
Блін.
Я вже думав в магазин зганяти, щоб відсвяткувати
Облом :((
Відповісти
Я також думаю, що повинно бути або спростування, або підтвердження, якщо живий то від самого Янека. А може зробить пластику і махне куди подалі з награбованими мілліардами?
Відповісти
Так...Це настоящий вбивця.....Хоч би він помер
Відповісти
зразу згадала анекдот: славний був похорон, дві гармошки порвали.
Відповісти