вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Найбільшому вишу Волині хочуть повернути стару назву

Найбільшому вишу Волині хочуть повернути стару назву
Перший заступник голови Волиньради Олександр Пирожик пропонує повернути Східноєвропейському національному університету стару назву - Волинський національний університет.

Про це йдеться в запиті, який він озвучив 5 березня під час сесії облради.

До такої ініціативи, каже депутат, його спонукали звернення громадськості, зокрема інтелігенції, представників освіти і культури.

"Існуюча назва "СНУ" викликає плутанину та несприйняття значної частини інтелігенції, особливо ж за межами Волинської області. Мислячі люди дивуються: чому в Західній Україні, де фактично знаходиться центр Європи, існує Східноєвропейський університет?" - запитує Пирожик.

Тому він просить в голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта та очільника облради Валентина Вітра ініціювати повернення СНУ старої назви.

Більшість депутатів запит підтримали.
Теги: СНУ, Пирожик
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підтримую. Перед тим слід остаточно з'ясувати кому все-таки належала ця безглузда ідея і зміну всієї документації провести його коштом. В університету грошей на зарплату не вистачає.
Відповісти
Непогана назва. Для чого про це зараз говорити взагалі? Наче є якесь значення Луцький-Волинський-Східноєвропейський... Краще б якістю освіти займалися б. А то на рівному місці дискусії розводять, а толку анікого.
Відповісти
Пропоную повернути справжню назву "Луцький педінститут",
щоб не бути схожими на "Нью Васюки"
Відповісти
Особливо мені подобається назва "Спорткомплекс СНУ" :-)))))
Відповісти
Це, звичайно ж, найважливіше питання, яким зараз повинна перейматися адміністрація
Відповісти
Обов"язково треба повернути стару назву!!!
Відповісти
яб оставив би просто ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Відповісти
"Східноєвропейський" - дуже розпливчаста, умовна і зовсім невдала назва. До Східної Європи політично і географічно належать 10 держав Європи: від Албанії до України і від Румунії до Естонії. На території цих держав нараховується тисячі вузів, але чомусь в період передвиборної кампанії саме на Волині в догоду Палиці вибрали цю безглузду назву. Пирожику - респект! Він нікого не залякує, нікого, як Гузь, не звільняє, а пропонує добрі справи. Тримайся, Сашуню!
Відповісти
в нас все як завжди. Замість того аби працювати і дійсно робити те, що важливе у цей момент, ми починаємо перейменовувати вулиці і організації. Але "Свобода" більше нічого й не вміє робити. Дійсно, найбільша біда Волині - назва університету. Невже зараз це на часі? А можливо Пирожик таки займеться чимось корисним?
Відповісти
СНУ назва придумана Коцаном, щоб залучити європейські гроші для будівництва студмістечка. Він про це казав на пресконференції. І дбає за розвиток університету в прикордонні.
Відповісти
Олександре Веніаміновичу, при всій повазі, але ж ви не хочете, щоб окрім нової хвороби "Пшонка головного мозку" з.явилася ще й "Пирожик вестибюлярного апарату"? Поверніться реальність! Невже це найважливіше питання, яким зараз треба займатися, коли економіка в жопі, а в державному управлінні - майже колапс?
Відповісти
...люди схаменіться!!!!!Знов цими змінами хочуть наші гроші вкрасти!Робіть щось по суті, а не перекладайте одну й ту ж саму книгу на різні полички!
Хватить людям очі замилювати!
Краще ці гроші пустіть на якесь благе діло!!!!!!
Відповісти
Згідна на всі 100% назву змінили а в середині як був совковий режим так і лишився.....як була зарплата мізер так і лишилась...безглузда назва тільки на папері звучить гарно...а елементарного ремонту приміщень не вистача....зато автопарк у повному порядку машини у Коцана як у міністра освіти.Ганьба! Там давно верхівку не тільки в назві поміняти а й самих верховод змінити на нові обличчя на молодь яка дуже активна....а не на той склад пенсіонерів які не дають розвиватись молодому працівнику!
Відповісти
и повернути тих професорив шо вигнали з вузу за их переконання
Відповісти
зробити люстрацию
Відповісти
базу для студентив а не для таможни
Відповісти
правильно ВНУ це бренд, створюваний роками
Відповісти
Назва "Волинський" набагато краще, ото ж я підтримую цю ідею. Все потрібно називати своїми іменами, а не ганяти з престижнішими назвами. У Сх. Європі сотні ВУЗів, і навіть престижніших ніж наш університет, ніякий не взяв такої назви, тільки наш.
Волинський- найкраща назва!
Відповісти
якщо вже так хотіли нову назву то "Західноєвропейський " звучав би не гірше!!
Відповісти
Краще б за ті кошти, які знову портатять на зміну документацій підвищили стипендії і з/п викладачам, а то ректор і далі на лексусі ганятиме, а прості смертні різниці у назві не помітять!
Відповісти
Шановні!!! хто мені пояснить в якого ідіота виникла ця "грандіозна" ідея знову перейменувати університет. Вельмишановні депутати, коли ви вже візьметеся робити щось корисне????? Я так розумію що це найбільша проблема Волині?! А чому про це ніхто в університеті не знає??? для чого в Україні проводилась революція??? щоб депутати продовжували робити те що їм прийде в голову не запитавши про це жодного студента??????
Відповісти
інтелегентам не подобається? плутаються бідні?? пффффф. о,дааа
Відповісти
Коцана з його найближчим оточення геть.....а то міняє шапку з приходом кожної влади...задовбав вже....і геть його найближче корумповане оточення, а також провести люстрацію пед кадрів.....а то від тих купляних професорських знань, в яких в голові вітер аж тошнить!!!А також прикрити оцей базар: купити залік, екзамен!!!!А стосовно перейменування, то краще це питання перенести на більш сприятливий час, а не знову відмивати гроші)
Відповісти
навчальні приміщення не отоплюється з грудня місяця, вікна 60-х років, диряві, в аудиторіях холодніше, як на вулиці, про естетику середовища - мови нема, про технічне обладнання навчального процесу - взагалі. думаю, якраз вчасно зробити перейменування. і все буде добре.
Відповісти