Волинський депутат-«перебіжчик» повернувся до «Батьківщини»

Волинський депутат-«перебіжчик» повернувся до «Батьківщини»
Депутат Волиньради Петро Олешко повернувся до лав «Батьківщини».

Про це оголосив голова Волиньради Валентин Вітер під час 24-ої сесії облради у середу, 5 березня.

Вітер зачитав заяву Петра Олешка, у якій останній повідомив про те, що виходить із депутатської групи «Нова Волинь» та вступає до фракції ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, торік Петро Олешко отримав посаду керівника Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти і оголосив про вступ до депутатської групи «Нова Волинь», яку очолював екс-губернатор Волині Борис Клімчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Виродка з посади!
Відповісти
прийняли?Ганьба тушканчикам!Зрадників не приймати, а дозволити виборцям перевибори із забороною балотуватися перебіжчикам!!!Де вони всі були в листопаді, коли люди вимагали засудити дії уряду і президента?Вони чекали, що все "розсмокчеться".Гнати їх в шию з ради!!!
Відповісти
І його прийняли назад?! Цього флюгера..
Відповісти
Гнати цю ригионалівську тушку.Цей ряджений клоун роздавав зваання генералів козацтва ригіоналам і бізнесменам, в обмін на лояльність і фінансоау допомогу.Це чмо не має жодного відношення до Козацтва-справжні Козаки були на передовій Майдану, як і личить лицарству.А ця потвора в цей час лизала дупу ригіоналам і споювала молодь у своєму кабаку.Депутати від Батьківщини -не ганьбіть світлої памяті померлих воїнів Небесної Сотні.
Відповісти
Гнати цю ригионалівську тушку.Цей ряджений клоун роздавав зваання генералів козацтва ригіоналам і бізнесменам, в обмін на лояльність і фінансоау допомогу.Це чмо не має жодного відношення до Козацтва-справжні Козаки були на передовій Майдану, як і личить лицарству.А ця потвора в цей час лизала дупу ригіоналам і споювала молодь у своєму кабаку.Депутати від Батьківщини -не ганьбіть світлої памяті померлих воїнів Небесної Сотні.
Відповісти
Петро Інститут післяДипломноі Освіти Ректор
Відповісти
идеолог...
Відповісти
Хлопці і "дівчата" ви хоч стиль написання міняйте, а то видно, що одна й та ж людина бруд ллє.:)
Відповісти
Цікаво, що Олешко пообіцяв Пустовіту: генеральське звання, медалі чи грошики? Скільки можна ВО Батьківщину такими тушканами?
Відповісти
генералісімуса відправити за януковичем,таке (добро)
волинянам не потрібне,Хай проффесор їде викладати у Люблін,Брехун
Відповісти
Женіть воно в шию, тому що бочку меду зіпсуєте ложкою дьогтю!
Відповісти
Не можна допустити беребіжчиків!!! Якщо Батьківщина його прийме, то Тимошенко програє вибори в Луцьку.
Відповісти
Зрадникам не місце в "Батьківщині", а собачі будки продавати.
Відповісти
Якщо Обласне Бюро не повиганяє зрадників з партії, то Пустовіт піде перед ними. Почніть наводити порядок з себе.
Відповісти
наскільки я знаю, то депутатська група "Нова Волинь" це 70% від депутатського корпусу облради. Тоєсть там є депутати всіх фракцій, господарники, бютжетники, бізнес мени . Це проект Бориса Царя, і його зараз нема, і народ розходиться. Смисл там зараз бути , шо воно кому поможе в такій ситуації, яка зараз в країні. ВИ не тут воюйте на Волині , а шось краще з тим дибілом Путіном шось рішайте. А то не за те панове зараз переживаєте.
Відповісти
почекайте, "зраді інтересам партії" ??? поясніть , коли це він її зрадив? не знаєте всієї правди не судіть. Більше року назад це вже не партія була, а зброд брехунів, простітуток , так що правильно зробив , що пішов. тим більше партія сама попросила його піти, бо жопу не хотів лизати мабуть . А ректор він чудовий, набагато краще чим та криса сташенко , скількі грошей собі нагріб. Я викладач, і знаю які приходилось робити " внескі" під час його "правління".
Відповісти
Люди не говоріть того, що чуєте ...
Перш ніж поливаєте так би мовити своєю ідеологією, пропоную поспілкуватись з цією людиною.
Відповісти
Круто - повна дискредитація нової влади. Тотальна ГАНЬБА!!! До речі, а хто цей Пустовіт? На Майдані ні в Луцьку ні в Києві жодного разу не бачив його, під військовою частиною навіть в денний час не бачив, в протистояннях з мусорами то вже й мовчу.
Відповісти