У Київ возять «мішки грошей» за посади, – Гузь

У Київ возять «мішки грошей» за посади, – Гузь
Деякі волинські діячі «возять мішки грошей» у Київ, щоб отримати або залишитися на посаді, - каже заступник голови Волиньради Ігор Гузь.

Про це він заявив під час 24-ої сесії облради у середу, 5 березня.

За словами Гузя, він висловлює позицію Майдану і дуже багатьох людей та закликає заступників керівників прокуратури, міліції, СБУ, податкової та митної служб, аби ті звільнилися із займаних посад.

Мовляв, люди, які були посібниками злочинного режиму, не мають морального права залишатися у владних кріслах.

Окрім того, Ігор Гузь зазначив, що він вже знає декілька «прізвищ», які возять «мішки грошей» у Київ.

«Ці гроші не можуть переламати волевиявлення людей, які й вмирали на Майдані», – додав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підтримую 100%
Відповісти
А можна подумати, що зараз не завезли? Хі-хі-хі-хі.
Відповісти
хто хто..а він би мовчав вже!!! тошнить слухати
Відповісти
Я підтримую Гузя. Точно знаю що Никитюк О.Є.,Руденко М.М. вже пробували вирішити питання про призначення себе на старі посади за допомогою мішків з грошима.Никитюк заявив що він залишається служити і контролювати контрабанду на Володимирі... Де ж ті зміни???
Відповісти
Цікаво,звідки така інформація???Впевнений, що Руденко не возив...а от Гузь хай захлинетьмя своєю ненавистю-раз ні на дебати,ні на татамі ні у військкомат не хоче))))
Відповісти
Сподіваюсь, нова влада не буде наступати на ті ж граблі, що і попередня...
Відповісти
Ігор, ти сам звільнись і покажи приклад! ЗАбув, як взяв від Івахіва 1 млн. за те, щоб поступитись місцем у ВР ?
Відповісти
все очень демократично.
Відповісти
Якщо ви такі хоробрі, то назовіть прізвища тих, хто везе гроші за посади. А так, голослівно, говорити не подобає.
Відповісти
Вдада негайно повинна звільнити всіх людей, які підтримували кримінальний режим януковича. Через це гинули люди!!!
Відповісти
Люди гинули,що б до влади не приходили не тільки регіонали,але і Бют в тому числі. Корупція у нас триває вже досить багато років.
Відповісти
Неужели никто не понимает,что одни олигархи сменили у власти других. Погибших людей жаль!!!
Відповісти
однозначно!!!тупо использовали их, а они наивные думали что то изменить...ха ха ха
Відповісти
Самозванці зі своїми бандитами повинні піти.Далі.Я вважаю,що Україна не повинна платити Кримом і бандитизмом в Україні за маріонетковий уряд самозванців.Самозванці -Геть!Україна платить занадто велику ціну за вашу самозванну владу.
Відповісти
Змінили шило на мило. Як був "беспредел" чиновників так і залишиться. Тільки ідеалісти не розуміють, що влада вже накравших змінилася на владу, яка почала красти бо кишені пусті. Тим більше, що нинішня влада нічого не контролює і самоусунулась від керівництва регіонами.
Відповісти
Никитюк-хрєн втримається,а от Поліщук (Вова бакс) рветься не на жарт.Правда вже раз трахнув себе в жопу коли вивів беркут,він думав народ сприйме його як месію,а його поставили на коліна.Да Вова,і афганцям дупу лизав і знову хрєн.Покажи но Вовчик правому сектору свою хатинку,а то лише інших лякаєш автомайданом.Швидкого в начальники!!!
Відповісти
стосовно УМВС, не можу дочекатись коли вже попруть головного фінансиста - шейха Хімакова, чи може знову проплатиця???
Відповісти
Я не підтримую ані Гузя,ані нову корумповану владу,яка сама себе обрала,це мали б зробити волиняни на виборах,це по-перше.По-друге призначаючи на посади прокурора,начальника МВС попередніх років це Гілля,Зотька нічого у нас на Волині не зміниться як брали хабарі так і братимуть і далі поповнюватимуть свої кармани.По третє у нас на Волині є молодші і порядніші прокурори та офіцери які не думають про круті джипи та у кого крутіша хата.
Відповісти
Порядних прокурорів на Волині не існує у принципі. Гнати усіх, і тебе Лола, теж.
Відповісти
Бачу, місцеві боти починають розкручувати медведчуківську тезу про "самозванців у владі". Готуєтесь до введення у Київ кацапських військ з метою "відновлення законної влади"?
Відповісти
Доки буде на посаді Яковенко,ця климчуківська підніжка.Мало того,що перегнув всіх через коліно,коли без стажу сунувся в непрофільну установу на керівну посаду.Тепер раду не може цифрам дати,то починає всіх фтизіатрів в області підставляти. А коли влада змінилась, відразу колектив повідомив,що в нього друзі є там і там. Так що на люстрацію не сподівайтесь.
Відповісти
Підтримую,Нехай Гузь покаже приклад і сам відмовиться для початку від посади-самозванець...і взагалі-невде це входить до компетенціі його посади-змушувати писати заяви на звільнення інших(чимось непідходящих його особистим інтересам)чиновників...по-моєму,це вже перевищення службових обов'язків.
Відповісти