«Апокаліпсис» в офісі волинських комуністів. ФОТО

«Апокаліпсис» в офісі волинських комуністів. ФОТО
Активісти правого спрямування продемонстрували журналістам те, що залишилося від офісу КПУ після штурму 19 лютого.

«Екскурсія» відбулася у середу, 5 березня.

Активісти, що наразі контролюють приміщення, продемонстрували різні кабінети в офісі КПУ, а також актовий зал.

Серед речей, які знаходяться в офісі, партійні прапори, символіка, партійні квитки окремих комуністів, агітаційна література.

Окремо зібрали бюсти та статуетки Володимира Леніна і зібрання його творів (більше 30 томів).

Цікаво, що завідувач відділу по роботі з молоддю Волинського обкому КПУ Олександр Кононович попросив у активістів дозволу забрати з офісу «філософську літературу». Ті ж обіцяли подумати, але Кононовича не пустили.

Серед збірки такої літератури можна знайти твори про «український сепаратизм», «жовтневу революцію», «робочий клас», стенографічні звіти з’їздів КПУ, статутні документи партії.

Також серед книг знайшли спеціальне видання «Моя Україна», яке планували подарувати лідеру партії Петру Симоненку.

Прапор КПУ кинули під ноги як ганчірку
Прапор КПУ кинули під ноги як ганчірку
Зібрання творів Леніна
Зібрання творів Леніна
Цю книгу планували подарувати Симоненку
Цю книгу планували подарувати Симоненку
Тираж цього видання 100 примірників
Тираж цього видання 100 примірників
Звалище партійної літератури
Звалище партійної літератури
Партійні блокноти
Партійні блокноти
Зламаний сейф
Зламаний сейф

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: КПУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кононович плаче....)
Відповісти
за пограбування прийдеться....Бендьорки при владі не вічні.
Відповісти
Комуністичне минуле навіяло бувальщину, яку розповідала бабуся, сільська вчителька. В одному з районів нашої областіпроводили педагогічну нараду, після якої до річниці революції в місцевому будинку культури відбувались урочистості, куди власне, сільські педагоги і пішли, отримати грамоту почесну з рук керівництва району. Ерім педагогів були там і ударники сільського господарства. Мають вручити почесну грамоту передовій доярці з села П----. Голова колгоспу вчить підопічну:
- Маруся, дадуть тобі грамоту, подякуєш. Нададуть тобі слово. Треба сказати: "Свободу Чилі! І звільніть з тюрми Корвалана!". Чула?
-Чула.
Пішла доярка на сцену, дали їй грамоту, запрошують до слова. Виходить баба Маруся і видає:
- Я не знаю хто така Чіля. Свободу тій Чілі. І випустіть з тюрми того Курвая!
Комуністи спершу поблідніли, потім почервоніли, декотрі зі стільців сповзли під них. Дехто нагло хіхікав в жменю.
Звісно бабу Марусю зі сцени бігом прибрали....Чи "дослужилася" баба Маруся, передова доярка ще колись до почесної грамоти, то вже історія села П...замовчує:)))))
Відповісти
Погром офісу будь-якої організації - це вандалізм, який породжує інший вандалізм. І так бе кінця-краю. А ми ще хочемо в Європу... Громити офіси, валити памятники - це легко і просто, навксти лад в своїй власній голові, душі, оселі, країні непорівняно важче, лотрібна важка і тривала праця. Сумно і прикро за наших лжепатріотів.
Відповісти
Ну і що доброго зробили ці активісти правого спрямування, тобто бандити, в офісі комуністів? Можливо це достойний приклад для виховання нащадкам, бо, як кажуть, "ломать не строить". Що то за методи боротьби при бажанні в Європу? Яка Європа цих даунів-борців захоче? Адже Компартіі є майже у всіх капіталістичних краінах і ніхто іх там не громить. Ганьба таким активістам, жаль цю молодь без мізків.
Відповісти
аде погруддя Сраліна?????
Відповісти
На жаль історія вчить тому, що вона нічому не вчить.
Невже ці фото нічого не нагадують ? Таке вже проходили в середині 30-х років минулого століття в одній з найвідоміших країн Європи.І який безславний фінал був у цих громил. Глибоко помиляється той, хто вважає, що з ідеями можна боротись шляхом погромів.
Відповісти
как там поживают Кононовичи? платат ли вовремя партийные взносы?
Відповісти
і де ж "герої комунізму" кононовичі,які тільки і вміють,що горлопанити,бити дівчат та забирати у них мобілки?
Відповісти
до речі, на фото є обкладинки книги Д.Чобота. Якщо у когось пристане бажання для розширення світогляду почитати - рекомендую. Особисто автор писав критику, починаючи з Кучми та книги "Свистун".
Політика - то брудна справа. І донині в Україні немає чеснот.
Відповісти
Ну и что ДИБИЛИ хорошего сделали ??? А книги он им зря предложил они дибили читать вряд ли умеют!!!
Відповісти
Шановний), Ви у школі навчалися??? Слово ДЕБИЛ пишеться через букву Е, а в множині правильно ДЕБИЛЫ.
Відповісти
Досить пристойний порядок, після того всього , що комуністи зробили Україні, там навіть нічого не спалено
Відповісти
треба ту будівлю спалити...щоб і сліду не було. І знищити з лиця землі і з сердець навіть спогади про комунізм.
Відповісти
Там треба зробити центр дозвілля Для молоді
Відповісти
парадоксальна ситуація! Перш ніж громити, почитали б історію. Можливо, деякі паралелі навели б на якусь корисну думку. Або навчили дечого. Хто-хто, а Володимир Ілліч Ленін - майстер з підготовки і проведення революцій.Одне погано - наслідків не передбачив. Так що не гоже так чинити з колегами.
Відповісти
...більшовики-комуністи і показали приклад всьому світові - повалили всі пам*ятники (царські),потім всі церкви,а потім і "ворогів народу"...Так що,було в кого вчитись! НЕ ПЛАЧТЕ ХАНАНОВИЧІ!!!
Відповісти
З ВАшого коменту виходить, що нинішні "патрійоти" нічим від комуністів не відрізняються, тобто нічого в історії не навчилися. І, якщо далі за логікою, їх рано чи піжно мають змінити ще якісь "патрійоти" і знову ламати, нищити і так без кінця. А може ми помилилися в напрямку руху. Може насправді нам треба на Схід, в Азію (а ще правильніше в Африку), а не на Захід?
Відповісти
1 Закон Ньютона:
Всякое тело продолжает удерживаться в состоянии покоя или равномерного и прямолинейного движения, пока и поскольку оно не понуждается приложенными силами изменить это состояние.
Відповісти
Тільки чути від них різного роду погроми, краще щось збудували б. Пам'ятника своєму "вождю" біля РАГСу не можете всією Україною поставити, зате зруйнували вже дуже багато.
Який з того толк для країни що ви офіси захватили і попалили?
Невже ви думаєте що після ваших дій, ви в людей комуністичну ідею "виб'єте"?
Прийде ще на вас суд людський...
Відповісти
этим варварам законы не писаны, в любом цивилизованном государстве Европы за такое судить должны!
Відповісти