Волинянка – третя у біатлоні на Паралімпіаді

Волинянка Юлія Батенкова посіла третє місце у біатлоні стоячи на Зимових Паралімпійські іграх-2014 у Сочі.

Перші медалі розіграли біатлоністи та біатлоністки. Українці вибороли вже три медалі - "срібло" та дві "бронзи", - пише ТСН.

У жіночій гонці на візках на 6 км "золото" виграла німкеня Андреа Ескау.

Росіянка Світлана Коновалова програла їй 18.7 секунд, а українка Олена Юрковська програла переможниці 27.2 секунд.

Ще одна українка - Людмила Павленко - посіла сьоме місце.

Чоловічу гонку на 7.5 км на візках виграв господар змагань Роман Пєтушков. Лиш 8.2 секунди програв йому українець Максим Яровий. Третім став японець Козо Кубо, програвши переможцю 41.9 секунд.

Михайло Ткаченко посів 12-те місце, а Олександр Корнійко - 17-те. У жіночій гонці стоячи на 6 км перемогла росіянка Альона Кауфман. 30.2 секунди їй програла співвітчизниця Анна Міленіна.

А українка Юлія Батенкова програла чемпіонці 50.5 секунд.

Олександра Кононова фінішувала 5-ю, Людмила Ліашенко - 7-ю, а Ірина Буй - 11-ю. Ще три комплекти медалей сьогодні розігрується у біатлоні і шість в гірськолижному спорті.