Шиба каже, що й не думав про крісло секретаря в Луцькій міськраді

Шиба каже, що й не думав про крісло секретаря в Луцькій міськраді
Депутат Луцької міськради Богдан Шиба називає вірогідність його обрання на посаду секретаря ради дуже малою.

Наразі головне питання кулуарів Луцької міськради – обрання секретаря представницького органу після звільнення нинішнього губернатора Григорія Пустовіта, - пише IA ZIK.

Раніше називали дві кандидатури – голову міського осередку «Батьківщини» Сергія Григоренка та лідера групи «Новий Луцьк» Ірини Констанкевич.

Але наприкінці минулого тижня депутати стали вельми активно обговорювати ще одного вірогідного претендента – екс-мера Луцька Богдана Шибу.

«Він офіційно – представник фракції «Батьківщини» і має лобі в Києві – Миколу Томенка. Окрім того, у Шиби приязні стосунки із одним із неформальних лідерів групи Палиці в міськраді – Володимиром Никитюком. Тобто, кандидатура Шиби може бути компромісом між двома найвпливовішими групами», – зазначило джерело інформаційного агентства.

Тим часом Шиба переконує, що навряд чи зможе стати секретарем Луцької міськради.

«По-перше, вірогідність надзвичайно мала. По-друге, навіть не думав про таке», – заявив він.

«Це лише чутки, тому що вірогідність – надзвичайно мала», – сказав Шиба.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Шиба
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Никитюк - неформальний лідер групи Палиці? Ахаха. Поінформованість у вас - супер!
Відповісти
Вірогідність дійсно дуже мала. Невже хтось ще довірить тому, хто розвалив Турійськ і Луцьк, до того ж аморальному суб"єкту ( ДТП з неповнолітньою наложницею), хоч якусь значущу посаду?
Відповісти
нагадувати про дтп, хіба він хотів ? Ви вже всі озвіріли, що тепер людина має робити?
Відповісти
я проти шиби!!!!!
Відповісти
Нехай раніше покаїться за вбивство чотирьох хлопців під час аварії кілька років тому, коли почалася його робота мером. Тоді він хитро уникнув покарання. А тепер "чесним активістом" став.
Відповісти
І хай не думає.
він лузер і крапка.
Відповісти
А між фракціями бігає, як собака між кущами: то там, то там лапу задирає.
Відповісти
Думати то думав.Але якщо депутати оберуть його - питрібен буде майдан.
Відповісти
Шановне товариство, Ви можете тільки хаяти чи можете думати конструктивно? Хто має бути секретарем міської ради - тільки називайте чіткі прізвища. Може серед Вас хоч хтось назве пару прізвищ?
Відповісти
відкрито завжди заявляє свою позицію, а ви всі озлоблені неудачники.
Відповісти
1) Пам"ятаєте як Шибу обрали мером? - він (приїзджий) йшов як кандидат від об"єднаної опозиції (яка на Волині в той час мала шаленну популярність), від якої був ще один кандидат - лікар, місцевий; але в день голосування в бюлетенях навпроти прізвища якого невідомо хто проставив штамп "вибув", що забезпечило Шибі перемогу. Запитаємо в Шиби хто це зробив - хай дасть свідчення.
2) Пам"ятаєте, як "найкращий з лучан" - "обраний мер", який представляє кожного містянина: чи то працівника заводу, чи то малюка або школярика, вирішував наші проблеми на трасі Рівне-Луцьк. Кажуть що він був у нетверезому стані, за кермом, з коханкою! Від такої діяльності "нашого мера" загинули молоді хлопці. Тобто кожен з лучан став співучасником цього злочину - на кожному вісить вина за втрачені життя, адже ми привели Шибу до такого способу життя. Ініціюємо проведення нового розслідування, адже в цьому зацікавлений кожен лучанини, хай Шиба дасть свідчення?!
А який цирк він влаштовував з прийняттям-відміненням-знову прийняттям рішень під час приїзду/від"їзду Тимошенко Ю.
Про діяльність на посту мера я вже мовчу, думаю що після свідчень з приводу перших двох пунктів пацанчик сяде надовго - "продовжить кар"єру", адже злочинцям місце у в"язниці а не в міськрадах...
Відповісти