Стильний Луцьк. Портрет дня: Василь Полюхович

Стильний Луцьк. Портрет дня: Василь Полюхович
Василь Полюхович, тренер, 25 років

Сьогодні ми вас познайомимо ще з одним стилем одягу, про який ми раніше не писали. Це спортивний стиль. Знайомтеся, нашого сьогоднішнього героя звати Василь – він бодібілдер, а ще він тренер у фітнес-центрі «Максимус».

Хлопець любить з друзями подорожувати, а ще має пейнтбольний клуб.

Щодо одягу, то в образі Василя переважає все ж спортивний одяг, але полюбляє і кежуальний, класичний варіанти. Однак, головним одягом чоловіків вважає міцні м’язи. Каже, чоловіки мають залишатися чоловіками, а шопінг залишити жінкам.

«Раніше, коли навчався в університеті, носив тільки спортивний одяг. Адже життя тоді було пов’язане тільки зі спортом, бо мав багато спортивних занять. Зараз, коли вже став старший, перейшов більш на класичний, кежуальний одяг – хочеться якоїсь солідності. Але не перестаю носити і спортивні речі, адже по-перше, у мене така робота, а по-друге, маю нестандартну фігуру, на яку важко підбирати одяг», - ділиться тренер.

Василь ділиться, що, мабуть, через такі нестандартні форми спортсмени і віддають перевагу спортивному одягу, який є більш адаптований. На запитання, чи має він строгий класичний костюм, відповів: "Так, шив на замовлення". Каже, часто одяг йому перешивають в ательє, щоб створити ідеальні обриси.

На фото тренер Василь Полюхович одягнений у футболку FILA, спортивні штани та кросівки NEW BALANCE.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
сИльний Луцьк
Відповісти
.... От яскравий приклад як фізкультура у "поєднанні" із здоровим харчуванням.... із людей робить бройлєрів...)
Відповісти
Вася це супер тренер і дуже гарна людина. Бажаю успіхів. Стильно виглядає!
Відповісти
Нарешті показали справді кваліфікованого і стильного тренера. Завдяки його порадам люди досягають своїх цілей!
Відповісти
Поважаю. Мужик. Таких би побільше. Це вам не пиво на лавочці пити...
Відповісти
А навіщо людині зайве тіло? Чи потрібне воно в вік компютерних технологій, коли все робиться головою і кивком одного пальця? Слон, лев і навіть собака міцніші за людину, риба плаває швидше, блоха стрибає вище. Люди спорту не живуть довше тих, хто крім пляшки пива нічого важчого в руках не тримав. Навпаки, важкі види спорту роблять людей інвалідами.
Бог дав людині від народження вдосконалене тіло, яким легко володіти, тому навіщо ці штучні складнощі? Навіщо силікон, навіщо носити на власній шиї мішок цементу? Водночас, Бог поставив людину в такі умови, які вимагають нарощення розумових якостей, набуття і вдосконалення інтелекту. Чи може цей силач похвалитися такими якостями? З нетерпінням чекаю відповіді від самого. Завчасно дякую.
Відповісти
шикарна думка !
підтримую !!!

на цитати можна розбирати
Відповісти
а чим ти можеш похвастатись зі своїми 46 кг?
Відповісти
ІДЕАЛЬНО НАПИСАНО! Повністю підтримую!
Відповісти
Цей коментар точно писала людина яка не розвивається ні розумово, ні фізично. Найваща праця - праця над собою) і от Вася власним виглядом показує що працює багато, і я думаю розвивається в всіх сферах)
В кожного є вибір, от когось влаштовує немічне тіло, так хлюпик?
Відповісти
дуже симпатичний хлопець :)
Відповісти
і прихована рекламка))) а хлопчик класний!)
Відповісти
терпіти не можу , коли в хлопців такі руки. фу
Відповісти
видно твою талію і ними не обхватиш
Відповісти
А чи служив молодий пан в армії, чи бігав марш-кидок 5 км з повною викладкою амуніції вагою 16 кілограмів, чи копав за 15 хвилин окоп маленькою саперною лопатою розміром в долоню, чи виливав з протигаза піввідра поту при температурі +38 по Цельсію, чи спав на військових навчаннях годину на три доби, чи їв кашу "дроб-16" з солдатського казанка, чи мив зачовгану кирзовими чобітьми солдатську казарму одним відром води, чи чекав місяцями від коханої листа за адресою "полєвая
почта"?
Відповісти
ЗМІ,а до чого тут це?
Відповісти
Ще б запиитали чи народжував він двох дітей, чи брав участь в експедиції на місяць,чи йожика голою дупою чавив.

Хлопець займається і вчить цього інших. Якщо він досяг своїх результатів без анаболіків і навіть без порошкового протеїну,казеїну та амінокислот,які продають в банках і стверджують,що вони не шкідливі- то РЕСПЕКТ йому великий
Відповісти
Я копав і що?
Людина страється, прагне до чогось, працює над собою допомагає дрищам форму набрати.
До чого Ваш пост? Чи засдрісно з великим пузом, забуханим лицем?
Відповісти
Хлопець виглядає дуже гарно. Спорт це дійсно модно. Кожному звичайно своє, але особисто мені подобаються накачані чоловіки. Цікава стаття, гарна ідея.
Відповісти
гарний накачаний чоловік. таким і має бути справжній чоловік. заздріть, ті, з кого штани злітають і майка важка
Відповісти
з такою фігурою, да тільки жінок кохати.
Відповісти
В когось гантелі в голові, в когось пивко, в когось книги. І це кльово. Нічого не маю проти ЗДОРОВАНІВ, окрім позиції Тесака (-ага, дрищ, бухаєш, не живеш в ка4алці зна4ить смерть тобі буде на тому самому місці). (про едуардів позицію підтримую).
Люмпен- поржав з їжака.
Відповісти
Суперечливо дуже, після гори зжертої хімії, кохалка не факт що працює...
Відповісти
За рік, із "хімією" - так називається спортхарч... який вони масово стараються вам втюхати, я з вас і не таких "тренерів" зроблю! Шо не буть!
Відповісти
Как все разбираются в спортпите. Вы ему в стакан заглядывали? Каждый сам распоряжается своим телом.
Відповісти
Ауууу, люди!!!!Не розумію ваших коментарів стосовно особистості цієї людини!Ця рубрика називається "Стильний Луцьк", а коментарі типу "чи є в нього інтелект?, гори зжертої хімії, чи працює в нього кохалка? чи служив він в армії?" зовсім недоречні!
Відповісти
красавчик)))
Відповісти
Василь ти наша гордість ми за тебе дуже раді!!!!
Відповісти
обома руками за,отаких хлопців.з ними себе почуваєш тендітною і захищеною)і чорний одяг личить тобі,Полюхович)
Відповісти
Цікаво було бі побачити дійсно його стиль який він коли не на роботі, а це не стиль а сортивний, в його випадку робочий одяг
Відповісти
гейнеро-креатінове нещастя, форм красивих ніяких, просто перекачка, дійсно у армії чи на будівництві у 10-ти годинний робочий день, і здохне цей сильний мужичок.
Відповісти
Васька-супер! Веселий, приємна людина, хороший тренер!
Відповісти