Шацькі депутати не захотіли звільняти головного медика

Шацькі депутати не захотіли звільняти головного медика
Шацька районна рада не підтримала звільнення екс-регіонала Володимира Дибеля з посади керівника медичного територіального об’єднання Любомльського та Шацького районів.

З такою ініціативою до депутатів озерного краю звернулися колеги з Любомльщини.

Вони пропонували розірвати контракт з головним лікарем.

Однак, цю пропозицію не підтримав жоден шацький депутат.

Нагадаємо, 20 лютого Дибель вийшов з фракції Партії регіонів і однойменної партії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Дибель
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба депутатам, мабуть обранці загубленого Полісся тішать себе думкою білоруських колег, прикро що не знайшлося ні одного депутата який би дивився на Європейські ціенності, а не на сусіда який завтра ж вас принизить, хоть грубо але правильено отой "щирий", "пухнастий" завтра ж вас продкастьььььььььььььььььььь.
Відповісти
Шановні депутати, не ганьбіть себе Дибель він є ж диб.., який готовий вас проковтнути, а подавитесь ви ж самі.
Відповісти
Модератору Ганьбааааааааааааааааааааааааааа
Відповісти
Прикро, що модераратор на даний момент має свої політичні погляди, тільки таким чином я можу констактувати факт, що мої коментарі не опубліковані. Ганьба, особисто Вам!!!!!!!!!
Відповісти
А чому Ви не пишете про те, що в Шацьк на сесію районної ради приїхало близько 40 осіб у камуфляжах, бронижилетах та масках, які представилися "Свободою". Вони намагалися змусити депутатів прийняти рішення про звільнення Дибеля. Однак, громада та місцева самооборона не дозволила цього зробити та забезпечиле вільне волевиявлення депутатів, результат якого є оцінкою Шацької громади роботи головного лікаря.
Відповісти
Дибель - прекрасний керівник і господар. І цькувати людину тільки за того, що він колишній регіонал несправедливо. Задумаймось, чи кожен з нас зробив на своєму робочому місці стільки, як зробив він? Критикувати людину , яка робить конкретну, потрібну справу - кожен мастак.Дбайливий господар повинен залишитись, яка б влада не прийшла!
Відповісти
Чудовий керівник!
Відповісти
Якщо за таким принципом звільняти з посад чи судити, то процентів 90 українців потрібно садовити до тюрми. Щоб навести порядок, потрібно на мою думку спочатку привести закони до норми - коли перед ними будуть всі однакові - і депутати, і мільйонери- мільярдери, і простий народ. А от на рахунок пана Дибеля певно всі забули, що робилося в Шацькій лікарні до нього - якщо з 11 до 12 ранку лікаря не "зловив" , то все - приходьте завтра, а якщо прибиральниця миє підлогу , а ти ходиш коридором - то "ховайся в жито", мінімум кілька сердечних слів почуєш. Дибель як лікар не склався , але він показав себе хорошим господарником (лікарі ходять на роботу на 8 і працюють до 18), аби не він , то Любомльська лікарня досі б була в руїнах. Певно всі забули скільки років на вїзді в Любомль майоріли фундаменти майбутньої лікарні. Так , при будівництві, сто процентів були зловживання, бралися хабарі, за операції бралися і беруться великі гроші. Це все було і є стилем нашого життя, який потрібно змінювати. Давайте запропонуйте на місце Дибеля нормального керівника, питань не буде. Але в даний момент це майже не можливо.
Відповісти
Правда ще забули написати під тиском правого сектору який приїхав до Шацька в бронижилетах
Відповісти
Так правий сектор дійсно був а тепер уявіть що відчуває людина коли вона боїться -вона хоче сховатись бути непомітною!!!Але ж Дибеля підтримали не лише депутати а й звичайні люди які приїхали з усього району і не злякались розправи.А ті "колеги"які приїхали виявити недовіру Дибелю -перші хабарники в Любомилі.Повірте я знаю що кажу .Де ж ви були раніше шановні "колеги"?Чому приїхали із правим сектором?Чи нехотіли ви залякати депутатів Шацька як це зробили з любомильськими депутатами?Чому 3 роки назад коли формувалось ТМО обидві сесії проголосували за Дибеля?Що всіх заставил,ипідкупили?Недумаю адже всі знали його і нічим він незмінився є в ньго є свої недоліки .І характер в нього не цукор але хто без гріха?!І звільняти за політичні огляди в наш час -абсурд!!!!!!!
Відповісти
А для кого будували? для себе і під себе. Без Дибеля лікарня завтра не завалиться. Він як лікар-порожнє місце, а менеджерів і управлінців в районі вистачає. Візьміть з бізнесу, а якщо потрібен з медосвітою то ж є молоді лікарі. Не чухайтеся-міняйте, гірше не буде.Новий не потягне,знову змініть. Дибель хабарник, і якаб влада не прийшла інакше він не працюватиме. А як він як депутат дивиться людям в очі і не сконає від сорому? Він же голосував за силовий розгін майдану. Він регіонал і хоч відмовився від партії, а методи ті ж самі, мораль не змінилась. Дибель зараз метушиться бо боїться втратити "бізнес", збирає підписи, віддячує за позитивний коментар, проплачує депутатам за голоси. А що зміниться? Як харчувався при лікарні так і харчуватиметься, як використовував працівників лікарні як своїх кріпаків, так і використовуватиме. Не завтра, не через тиждень, але ж буде. Як бралося у лікарні за все- так і братиметься: за фіктивну довідку, за фактичну операцію, просто за те що на прийом прийшов. Він як і господарник не склався: лікарі при ньому просто відсиджували години по табелю обл. роб. часу, а нових лікарів професіоналів не залучив.
Відповісти
Кричати саме простіше - міняйте, міняйте. Міняли уже - шило на мило, депутатів потрібно брати за я...й...ця, щоб законодавчу базу змінювали, а то лише все під себе і під себе....
Відповісти
нових лікарів професіоналів не залучив....за то своїх друзів по інституту забезпечив усім-по 2 ставки безплатні квартири -гребуть поки можна лопатами
Відповісти
Щоб керувати лікарнею все ж необхідна мед.освіта, а лікарем він був хорошим.
Він чудовий керівник, тільки має біду пригрівати змій біля себе.
Знаєте, я так це все читаю і дивуюсь невже люди такі сліпі, невдячні та злі.
Якби не він то Любомль і Шацьк не мали б таких гарних лікарень і дисциплінованих працівників.
Доречі, без нього все ж лікарні розваляться.
І все ж прошу вас не нищіть своїми абсуртними, необгрунтованими думками те,що будувалось десятки років та все ж збудувалось при Дибелі.
Я сумніваюсь, що ви приймете до уваги те, що я написала, але надіюсь, що ви прозрієте.
Петро, я вам знаєте, що скажу, ви якась неадикватна людина, від вас прям брудом хлище.
Він вам щось погане колись зробив? Я сумніваюсь, що ви хоть щось корисне зробили за життя, ваш коментар це підтвердив.
Складається враження, що ви людина з низькими поглядами.

Відповісти
Складається враження, що ви людина з низькими поглядами.
Відповісти