У Луцьку комуністи прийшли відбирати в «Чорного блоку» офіс

У Луцьку комуністи прийшли відбирати в «Чорного блоку» офіс
До луцького офісу комуністів прийшла міліція та представники КПУ, щоб звільнити приміщення від бійців організації "Чорний блок".

Нагадаємо, вони захопили офіс комуністів 19-го лютого.

А 13 березня комуніст Олександр Кононович та адвокат Богдан Муха прийшли до приміщення з вимогою, аби революціонери звільнили його. Ті відмовилися, і комуністи викликали наряд міліції.

На виклик прибуло приблизно 10 правоохоронців.

ДИВИТИСЯ ФОТО "АПОКАЛІПСИСУ" В ОФІСІ КОМУНІСТІВ

Вони з комуністами стоять біля входу в будинок, де розташований офіс.

Кононович і Муха мізкують над тим, що робити далі, а міліціонери запевнили, що не планують штурму офісу.

Також вони чекають прибуття слідчо-оперативної групи, яка має задокументувати порушення: комуністів не пускають в офіс.

19:20

Близько 10 представників "Чорного блоку" покинули офіс комуністів. Вони відійшли від офісу і обговорюють свої подальші дії. Слідчо-оперативна група, яку чекають комуністи, досі не прибула.

19:56

Комуністи і міліція поїхали від офісу обкому КПУ.

Офіс комуністів закритий, але приміщення поки комуністи не зайняли.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: КПУ, міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
так це ж "мирні" майданісти і абсолютні домкрати... Вони нічого не захоплювали, а просто зайняли!
Відповісти
О, то комуністи, виявляється, місяць бомжують!
Відповісти
Муха падлюка колишній мент щей допомагає комунякам.




Відповісти
Хай краще розкажуть як, коли й за скільки купили цю комунальну власність - там могла б не одна малозабезпечена сім'я проживати! А Свобода де? Як в Криму їх забороняють комуно-регіонали, то там можна, а на волині то й прихватизоване комунальне майно їм звільніть!
Відповісти
Це майно було куплено без ніяких знижок і т.п. Є усі документи, у тому числі й акт купівлі-продажу. І все законно було проведено, і податки всі сплачено! За нього заплатили у повному обсязі, тим більше це було жиле приміщення і вартість його була набагато більша, ніж у нежилого!
А ви, такі всі розумні, підіть і захопіть "Буратіно" та й ще багато приміщень, які незаконно будували або за копійки купили землю і приватизували!
Відповісти
А ці гниди не хотіли на майдан міліцію викликати, коли там людей вбивали? А вони не хочуть розповісти скількох тітушок на Київ відправили?
Відповісти
Оксано, які тітушки, про що Ви говорите?! Комуністична партія взагалі сиділа тихо-мирно і не влазила у ці політичні перепитії! Навіщо намовляти?!
Відповісти
І ще, "тітушок" - це людей віком від 65-90 років, яких більше 70 відсотків членів партії?! Не смішіть!
Відповісти
Кононовича я личьно бил в школе ;8...он стучал дерику Долуде.которого выгнали из Обкома партии за связь с малолетними школьницами.Не дай БОГ войска вступят на Украину.....коммуно-фашистам пиздец.и адвокату тоже.
Відповісти
Комуняку на гіляку...............
Відповісти
На даний момент чесні комуністи з народом українським, а комуняки злі вороги їх варто кожного пролюструвати
Відповісти
Вірні слова! Справжні комуністи ніколи не підуть проти трудового народу, вони будуть з ним!
Відповісти
Питання... А кого Ви вважаєте українським народом: працівника шахти чи підприємця (який маючи великий заробіток платить у державну казну єдиний (копійки)податок)?
Відповісти
Тетяно, а чому не допомагати, будь-то комуняки,як Ви написали, чи ще хтось, якщо протиправно було зайняте приміщення, яке купувалося законним шляхом?
Ось, уявіть собі, у ваше приватизоване житло прийши такі відморозки, по іншому назвати не можу, зайняли його і сидять - як ви будете вирішувати проблему?!
Думаю, що законно! Ось і комуністи хочуть законно повернути собі свій офіс, який, якщо я не помиляюся, був куплений за кошти внесків простих (рядових) комуністів!
Так що вибачайте! Усе законно!
Відповісти
Шановні адміністратори прошу виправити інформацію!
Погром у приміщенні КПУ був здійнений з 18 на 19 лютого близько 2 години ночі, а зайняли його 21 лютого близько 21.00
Відповісти
Правильно- іншоїідеології, як бандерівської на Волині не може бути.І міліція ні до чого просто ширма.
Відповісти
А бандерівська психологія, то яка? Сидіти в кущах, бігати "ябіднічати" іншим країнам (ой, нас ображають), сидіти і нічого не робити? Оце психологія!!! Слів немає!
Де ж ця бандерівська психологія була раніше, майже 23 роки сиділи і виписували тільки коментарі! А зараз повилазило, ппи чому ідеї, чи то пак, ідеології спільної в них немає! Є тільки - трощи, ламай, бомби!
Їм в першу чергу треба навчитися читати, починаючи з Абетки і закінчуючи Конституцією! Є Закони, яких треба притримуватись!
Відповісти
фашисти прийшли на Волинь!!!!Європа,готуйся і до Вас черга дійде!!!!!
Відповісти
Чому мій коментар не додали?Що я не правду написала?
Відповісти
Комедія якась.
А чого ЧБ покинув приміщення то? Чом не написали?
Відповісти
Дуже скоро буде оприлюднена інформація про ціну за яку вони купили цей офіс і що вони там робили, очікуйте...
Відповісти
Михайло, а ваше прізвище часом не Кононович? Щось ви активно захищаєте цих комуняк? Я не проти комуністів (їх справжніх давно вже немає), я проти приліпал! Повилазили "малолєтки", які навіть не знають, що таке комунізм. А лише чули про це від батьків та "старших товаришів", які їх використовують, кидаючи їм "бабчулі".Потім ці "приліпали" позбирають молодих алкоголіків з Привокзального району та розгортають активну діяльність, показуючи як вони відпрацьовують гроші! Їм потрібно згадати ще їх передачу "Работа.Зарплата.Захист", в якій вони говорили про "майданутих" та "майдаун". Козли-"приліпали" (брати Кононовичи!)люди гинули на Майдані, а вони суки несли чуш з Волинського телебачення? Де Правий сектор? Ганьба комуністам!!! Ну відповідайте
Михайло!
Відповісти
Комуністи- зрадники!
Відповісти
Один раз зустрівся з тими Каконовачами.Це молоді НКВДисти,а може ще й страшніші.Ні поваги,ні такту,ні культури-одна ненависть і наглість.Ото-то комуняки.А вони Смольний законно забрали?Ще й до сьогодні не віддали.Гроші на іхне утрамання дае Рассея.А цей Муха-бляха бігае як пацан-все грошей не наісться.
Відповісти
комуністам офіс тепер точно не потрібен, а хдопці з ЧБ хай би там засідали. організація як-не-як. толкова організація.
Відповісти