Під Луцьком депутати передумали звільняти сільського голову

Під Луцьком депутати передумали звільняти сільського голову
15 депутатів Підгаєцької сільської ради відкликали свої голоси, які вони віддали на підтримку заяви про звільнення Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка.

Про це стало відомо під час зустрічі голови сільради із активістами "Автомайдану" та луцького "Євромайдану" в п’ятницю, 14 березня.

Юрій Семенюк сказав, що написав заяву на звільнення, бо боявся, що поб’ють будівлю сільської ради. Проте він каже, що готовий піти із посади, якщо питання стоїть тільки у його персоні.

Думку про те, що Юрій Семенюк не влаштовує частину громади озвучував на зустрічі депутат Луцької районної ради Леонід Гроголь.

«Те, що ви – господарник, питань нема. Але от до вашої персони є питання», - каже Гроголь. За його словами, Семенюк добровільно-примусово змушував місцевих підприємців давати спонсорську допомогу.

Натомість Семенюк заявив, що 25 лютого, коли й написав заяву, він був у відпустці. Тим не менше голова прийшов у раді і скликав сесію, під час якої написав документ.

Заяву підтримало 18 депутатів із 20. Проте уже 12 березня 15 з них передумали і відкликали свої голоси.

Водночас, згідно з чинним законодавством, сесія була нелегітимна, адже її не можна було скликати у той самий день, коли відбулося засідання.

Тож, за словами секретаря ради Ольги Овсіюк, документи засідання перебувають нині у прокуратурі.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Підгайці
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
він ще багато хороших справ зробить, дайте йому працювати , але для впевненості візьміть під громадський контроль
Відповісти
Що, Гроголь, захотів стати головою сільради??? Мутний ти тіпок...
Відповісти
погрози? во скотобаза..... погрози їм від Семенюка якраз таки надходять!!!!
Відповісти
"він ще багато хороших справ зробить"? Питання тільки для кого? Для Вас? Чи потрібна нам супер модна сільська рада (зовнішній вигляд), коли дітей в садочок не можна влаштувати, бо місця там нема? А часи на сільраді для кого? Для маршрутчиків? А це все за наші кошти! Люди, відкрийте очі! Ганьба депутатам-маріонеткам! Ви позорите громаду!
Відповісти
семенюк за свої гроші купляв часи
Відповісти
Хату теж за гроші сільради збодувала
Відповісти
вибачте але я не овсіюк і хату він збудував за свої гроші
Відповісти
Ой та не смішіть)))))))
Відповісти
Я справді не овсіюк я чирук
Відповісти
То заява Марчука я так поняв. Фото усіх депутатів є в неті хто голосував за його підтримку. Автомайдан це не попустить. Депутати ще не усвідомлюють, що усі отримають по заслузі., ще не усвідомлюють, що вже їм кінець, де живутьдепутати не секрет нікому. Граються з вогнем. Вони усі підписали собі разом з семенюком приговор.
Відповісти
Що ти лякаєш автомайданом
час твого автомайдану закінчиться скоро
Відповісти
Депутати прасті..утки. Наступні вибори навіть не позортесь
Відповісти
гАНЬБА ДЕПУТАТАМ...ХОЧА КАНЄШНО, ЗА СВОЮ ДУПУ БОЯТЬСЯ, САМІ НЕ МАЛО НАГРЕБЛИ НЕЗАКОННО!!
Відповісти
гАНЬБА ДЕПУТАТАМ...ХОЧА КАНЄШНО, ЗА СВОЮ ДУПУ БОЯТЬСЯ, САМІ НЕ МАЛО НАГРЕБЛИ НЕЗАКОННО!!
Відповісти
А депутати наші немають ні совісті ні гідності.....одним словом позоріще!!!!!!!Яких ще змін можна чекати в нашій державі якщо тут під носом таке робиться,схаменіться вже!!!!!!!
Відповісти
так йдіть і працюйте ! хто вам не дає ? .... можливо вам краще вдастя ! і потім нехай вас тоже так саме обливають багном ! думаєте так не буде ? ще ніхто нікому не вгодив .
Відповісти
Ви спочатку підіть, а то вас не можна вигнати. З 20 депутатів лише 4 виявилось українцями. Решта бидло
Відповісти
Погляньте на дачик і овсіюк. Вони тащаться. Як їм добре.
Відповісти
Дарчик до пенсії не допрацює.
Відповісти
Народ взяти простих людей в нашому селі, хто з них хоча б за 3 роки хату збудував, чи попробував би почати.... (задумайтесь)
Або кому знову ж таки з простих людей дали земельну ділянку, я вам скажу, ПРОСТОМУ нікому не дали...
Є над чим замислитись... Я думаю що депутати мають бути не підриємці, а простий народ, ато вони свої інтереси там ухвалюють а всі остальні по-барабану...
А за головою треба слідкувати, там КРУ має сидіти кожного тижня
Відповісти