Нардеп Фаріон каже, що в СНУ - тотальне хабарництво

Нардеп Фаріон каже, що в СНУ - тотальне хабарництво
У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки - тотальне хабарництво, - народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

"До мене звертаються викладачі численних навчальних закладів, які охоплюють собою усю географію нашої великої країни, волають про захист і про допомогу", - заявила вона під час сесії парламенту 14 березня.

"Хочу наголосити на тих навчальних закладах, яких Табачник довів до повного стану неможливості виконувати свої професійні обов'язки", - мовила вона.

"Ідеться передусім про Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, де викладачі описують нечувані корупційні схеми і тотальне хабарництво, організоване ректором вишу Коцаном (ректор університету Ігор Коцан, - ред.), якому ще й присвоїли нещодавно звання "Заслуженого діяча науки", - розповіла Фаріон.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: СНУ, Фаріон
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крым для России !!!!!!!!!!!!! Ура!!!!!ура!!!!
Відповісти
ну таки точно!!! в Коцана на платному вчитися дешевше ніж в політесі на державному!!!
Відповісти
Спробуйте ВЧИТИСЯ - буде безкоштовно. ще й стипендію заплатять.
Відповісти
це точно!!! Фаріан певно виші сплутала...просто Коцана комусь треба "прибрати" і звільнити для когось місце ректора...
Відповісти
ти ще в індустріальному не була
Відповісти
WTF. Не ідеалізую СНУ і Коцана, але це якась заказуха
Відповісти
Люстрація Коцана, Гаврилюк, Костанкевич....Та голови Наглядової ради олігарха Палиці...
Відповісти
Щоб таке писати, раніше перевіряти потрібно, я ніколи і копійки не платила за сесію, образливо чути таке про свій університет (принаймні як не за увесь університет, то за свій факультет можу сказати на всі 100 відсотків, що у нас немає хабарництва)
Відповісти
А що Пирожик хоче до кормушки ?
Відповісти
Нехай пані Фаріон скаже, чому з вузів Львівщини студенти масово переводяться в СНУ. У Львові вже корупцію подолали? Під носом не видно? Чи очі-в-очі і що бачим? "В сусіда скалка" жити недає?
Відповісти
Нехай пані Фаріон скаже, чому з вузів Львівщини студенти масово переводяться в СНУ. У Львові вже корупцію подолали? Під носом не видно? Чи очі-в-очі і що бачим? "В сусіда скалка" жити недає?
Відповісти
Сімя Божидарників - до вас доберуться
Відповісти
ТРЕБА НЕЗАЛЕЖНУ ПЕРЕВІРКУ КРУ, ПРОКУРАТУРОЮ, УБОЗОМ - ХАЙ ПЕРЕВІРЯТЬ ВНУ І ЛНТУ
Відповісти
Ваші заяви сьогодні потрібні кролику, можливо зачику...
Відповісти
нормальний університет., хтось її продезінформував)))
напевно точно спутала з політехом, або заказуха...
Відповісти
Правильно каже, ми кожну сесію башляєм

ці муділи спецом не ставлять, і валять аби їм на лапу дали
Відповісти
А ти спробуй почитати лекцію і ці "муділи" як ти їх називаєш на практичному без проблем поставлять твій зароблений тріячок.
Відповісти
Молодець, пані Фаріон. Дуже добре, що є ще нардепи, які дійсно люблять Україну, дбають про неї і борються із псевдонауковцями на кшталт Коцана. Давно пора люструвати цього випадкового ректора, який загнав виш у прірву корупції, практично знищив науку.
Відповісти
Якщо ти маєш Бога в серці, то перехрестя словесно, що це твоя думка, тоді повірю і в перших рядах піду проти Кохана! І всіх решту закликаю це зробити,хто проти! Чекаю)))
Відповісти
Шановна пані Фаріон! СНУ є одним з провідних вузів України, такщо нічого дивного в наїздах на Коцана не бачу. Цей ВНЗ лакомий шматок для багатьох охочих прийти на все готове, на все те, що напрацьовувалось на протязі багатьох років, так званим Вами "хабарником" Коцаном та пед. колективом Вишу
Відповісти
Згідна. Студенти, які хочуть ВЧИТИСЯ - дуже задоволені навчанням у СНУ і ректором (за його людяність), і педколективом, а хто не хоче...
Відповісти
Ви б жіночко замість "гучних" заяв і заздрощів щодо "заслуженого", чи "не заслуженого" діяча науки додали фактів, а то кричати і я можу, а ви голослівною не будьте.
Те ж стосується і цього новинного порталу. Коли вже перестанете виривати слова з контексту? Де посилання на оригінал висловлення? Де підпис автора? Знову пробуєте на скандальних заголовках рейтинги "підтягнути"?..
Відповісти
Пропоную провести незалежний аудит з "фінансової діяльності" Коцана. Даю 100% гарантію, що головбух Стрілка, проректори Гаврилюк, Подляшаник (друг Коцана по Укрспецюсту)під час люстрації розкажуть про всі корупційні схеми. Цей нинішній ректор немає "вищої освіти" в голові, а лише на папері. Усі його "вчені звання" куплені за гроші, які він починав заробляти возячи золото у Польщу в кінці 80-х років. І які б дорогі окуляри чи костюми він не одягав - "барига є баригою". Цікаво, а в яку країну тікатиме Коцан після люстраційної процедури. Чи знову на Кубу?
Відповісти
І ще, скільки би ти бруду не лив, ректором тобі не бути!!!!!!! тому, що це виборна посада)))
Відповісти
Знаєте в СНУ не все ідеально, але такого як описує Фаріон немає. Сам навчаюся 3 рік. хто зубрить той і стєпуху має бех питань. Коцан, не знаю який науковець та менеджер і господорник толковий. Тільки за період мого гавчання ремонти по всіх корпусах, людсбкі умови в гуртожитках, база на світязі і ще багато різних проектів. Такщо окрім того що хтось мітить на його місце, причин нарікати на нього небачиться.
Відповісти
Особисто знаю студента котрий перевівся з Дрогобич. Каже, що порівгяно з його попереднім вузом в СНУ і близько корупцією не пахне. Так що не треба цих провокаційних і непідтверджених заяв. Приїжайте депутатко і поспілкуйтеся зі студентами, це буде для Вас набагато обєктивнішою інформацією і тоді робіть реальні висновки.
Відповісти
СНУ нормальний навчальний заклад. З цієї замовної заяви зрозумілою є одна річ, хтось хоче накласти свою "волохату" руку на місце ректора.
Відповісти
От знаєте друзі ані трохи не здивувався прочитаним коментам. Цей універ достойно тримає марку в Україні і навіть знаний в певних європейських колах. Українська тваринка жабка душить не другів і вони звісно льють бруд на успішний заклад і його пробивного керівника!!!
Відповісти
Фаріон вірити - себе не поважати. Згадайте її виступу про Руслану і т.д. Сама в лайні то й всіх туди ж хоче, щоб забули її комуняцьке минуле.
Відповісти
Коцан і людяність різні поняття, наука і коцан різні поняття, коцан і подляшаник два сапогом пара - одне поняття
Корупція відкрита на юридичному і найбільш розвинута . Студенти чого соплі жуєте а не протестуєте?
Відповісти
Пускай проверят семейку в ЛНТУ! Порядочные работники науки могут себе позволить квартирку в Лондоне?
Відповісти
Для чого ви переводите стрілки на ЛНТУ???звернулись до вашого закладу про порушення,а ви відразу заметушилися))Самі себе видаєте..Всі прекрасно знають про все
Відповісти
Які хабарі? провчившись пять років ні копійки не заплатила, а обсяг знань побільше ніж у будь якому київському вузі здобула! політех спершу хай перевірить!! а не з нашого рідного вду знущається!!
Відповісти
Не правда це все!!! якщо такі розумні, то краще б політех перевірили, який вже валиться!
А СНУ найкращий, я вчуся тут і я дуже задоволена
а як комусь щось не подобається то перш ніж когось звинувачувати подивіться на себе
Відповісти
Дорогі мої, хотіла б сказати, що СНУ таки має багато недоліків, але й має багато плюсів, ми маємо до чого рости, в університету для цього є всі можливості, Хочу сказати, що звичайно корупція є всюди, і в Луцьку, і в Львові, проте на відміну від Львова, ми намагаємось з нею боротися, у нас, якщо в тебе є знання, платити не потрібно. Провчившись тут вже 2 роки, побачила, що СНУ таки розвивається. Знаєте погана слава, також слава, а з вуст Ірини Фаріон це звучить ще веселіше))
Відповісти
Нахабна брехня!!! Вже не перший рік вчусь в цьому універі,то ще жодної копієчки не заплатила. Не буду загадувати що там буде далі, але поки ні до викладачів, ні до ректора, ні до університету в цілому ніяких претензій не маю!!!
Відповісти
я вчуся 2 рік і нічого абсолютно не платила(іноземна філологія).Не знаю як там інші факультети,хоча навчання,рівнем викладання і вимагання незадоволена!
Відповісти
Головбухи державних установ (юридичних осіб) укладають багатотисячні угоди із приватними підприємствами (договори підряду, держзакупівель і т.п.). Часто ці угоди є збитковими для держави, а інколи - просто злочинними. Як правило, такі головбухи формально не мають свого рухомого і нерухомого майна -- усе їхнє майно рахується за родичами.
Пропозиція полягає в тому, що працівник, який укладає фінансові договори, повинен мати особисте майно, за ціною співвимірне із сумою таких угод. Бо ж на практиці виходить так, що головбух, який наніс збитки державі на мільони гривень, відповідальність несе лише у розмірі своєї місячної заробітної плати, оскільки іншого майна, на яке можна накласти стягнення, просто не має.
Тому вважаю, що треба дослідити вже працюючих головбухів державних установ на наяність у них майна, і якщо виявиться, що його немає, то замінити таких головбухів на тих, що майно мають. Або зобов"язати працюючих головбухів оформити своє майно на себе особисто у встановлений термін.
Відповісти
Відповісти
непані фаріон вирішила собі хапнути ласий шматок .Авось ,в якійсь мірі, та щось з того вийде.Вже забула що по вуха в лайні.А у Львові памятають!
Відповісти