вхід реєстрація

Волинська лижниця у складі збірної фінішувала четвертою на Паралімпіаді

Команда українських лижників, серед яких була і волинянка Юлія Батенкова-Бауман, посіла 4-е місце у лижній гонці Паралімпіади в дисципліні «змішана естафета».

Участь у змаганнях взяли 10 збірних, – йдеться на сайті організаційного комітету Ігор в Сочі.

Російські лижники Світлана Коновалова, Олена Кауфман, Олена Ремізова і Микола Полухін показали найкращий час у змішаній естафеті 4х2,5 км і завоювали «золото» для збірної Росії. Срібна медаль – у команди Швеції, «бронза» – у збірної Норвегії.

У своїй частині змагань Юлія Батенкова-Бауман прийшла п’ятою. Загалом же українська команда, в якій також були лижники Оксана Шишкова, Анатолій Ковалевський та Олександра Кононова, фінішувала четвертою, відставши від лідерів на 33,5 секунди.