У Луцьку «Правий сектор» їде в «паспортний стіл»

У Луцьку «Правий сектор» їде в «паспортний стіл»
У Луцьку активісти «Правого сектору» приїдуть в паспортний стіл.

Верховний Суд України остаточно визначив вартість закордонного паспорту в 170 гривень, - кажуть в організації.

Прокуратура Луцька також провела перевірку, що працівники міграційної служби порушували закон, зобов’язуючи лучан сплачувати 377 гривень замість 170.

Однак, до «Правого сектору» надходять і далі скарги від громадян, що працівники паспортного столу стягують у два рази більше коштів за оформлення закордонного паспорту, ніж зазначено в законодавстві.

Тому активісти «Правого сектору» Волині здійснять рейд до Управління Державної міграційної служби України в області, щоб отримати роз’яснення щодо неправомірних дій відомства.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"правого" сектору? Це держпартконтроль?
Відповісти
ще б по лікарнях поїздили......
Відповісти
Так вони ж на кордон з Білорусією поїхали!
Відповісти
А коли "Правий сектор" візьметься за злочинний ОБЩАК - "ЗАХІДІНКОМБАНК", який не тільки обікрав 15 тис. вкладників, а і фінансував "тітушек" в Киеві, та продовжуе фінансувати "братків" в Криму ???
Відповісти
молодці
Відповісти
А в університет до викладачів коли прийдуть??? які деруть за екзамени по 200 грн з студента...???
Відповісти
молодці!
Відповісти
молодці!!!
Відповісти

Корупціонери-здирники начальник Управління ДМС Воробей та його заступник Войцешук з громадян Волині на протязі двох років незаконно брали та беруть на даний час за оформлення закордонного паспорта 600-800 гривень. Необхідно ставити питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Відповісти
Молодці! А після цього хай в ковельський паспортний завітають,тут вже більше трьох років як здирництвом займаються,від 500 до 700 грн. за паспорт.
Відповісти
молодці!! та ще б в сільських радах навели трохи порядок. я пропоную перевірити першою сільську раду с. Дідичі, Ківерцівського району!!
Відповісти
пане Данильчук про міськвиконком забули?
Відповісти
і в Нововолинську перевірте.бо я принципово вже місяць не плачу 380гр.
Відповісти
Не все зразу...
Відповісти
А про князівство Володимир Волинський забули?Тут совком так смердить ,як з злощасноі птахофабрики.
Відповісти
До цього часу в паспортному столі луцького району беруть не 377 грн., а 570грн., а хто не погоджується, то навіжена брюнетка(типу інспектор) витріщається і кричить, ніби на ринку.... Прошу перевірити правомірність даних додаткових зборів, тобто тисячне відмивання грошей щодня!!! А також кадрову політику у районному паспортному столі. Інспектор явно не на своєму місці!!!
Відповісти