Кого і куди хоче призначити нова влада на Волині

Кого і куди хоче призначити нова влада на Волині
Стали відомі нові подробиці кадрових намірів нового керівництва Волинської області.

Нагадаємо, раніше ВолиньPost’у стали відомі окремі прізвища людей, які, на думку керівництва облдержадміністрації та облради, мають зайняти впливові посади в області.

Питання - за затвердження таких посад у Києві та у позиції громадського середовища, яке заявило, що вимагає від влади дотримання принципів публічності, відкритості та консультацій з громадськістю у кадрових питаннях.

Отож, призначення можуть бути такі:

Депутат облради Сергій Слабенко - начальник Ягодинської митниці

Підполковник міліції Олександр Балицький – начальник Управління МВС.

Депутат облради Олександр Свирида - начальник Територіального управління Міндоходів.

Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба – голова Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету.

Заступник голови обласного осередку ВО «Батьківщина» Олександр Мартинюк – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (сам Мартинюк у Фейсбуці підтвердив, що йому пропонують таку посаду).

ВолиньPost’у стали відомі інші кандидати:

Ігор Дильов – заступник генерального директора ДП «Волиньстандартметрологія».

Заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Алла Чубара – директор обласного центру зайнятості. При цьому теперішній директор центру Раїса Кучмук може зайняти місце заступника.

Володимир Банада
– начальник Територіальної державної інспекції з питань праці у Волинській області.

Депутат облради Олександр Бик (ВО "Свобода") – начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області.

Депутат Любешівської районної ради Антоніна Кратік – начальник Головного управління юстиції у Волинській області.

Валентина Загрева – начальник Управління освіти і науки Волинської ОДА.

Голова спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» та обласного осередку «Батьківщини Молодої» Захар Ткачук – заступник начальника Управління у справах молоді та спорту.

Тетяна Ленартович - начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської ОДА.

Костянтин Лоцман - генеральний директор Волинської обласної державної телерадіокомпанії.

Андрій Бокоч – голова Волинського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Директор Волинської обласної філармонії Сергій Єфіменко – начальник управління культури Волинської ОДА.

* * *

Окрім того, як повідомило джерело ОДА, ряд посад планують «не чіпати». Серед таких:

Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Директор Департаменту фінансів Волинської ОДА Ігор Никитюк.

Начальник управління з питань цивільного захисту Волинської облдержадміністрації Василь Ромко.

Начальник Головного управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук.

Директор Державного архіву Волинської області Володимир Гика.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 140
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Любешівська бютівка,хабарниця надзвичайна!ще у 2006 році брала за місце в списку до райради по 500$!
Відповісти
Це де, ти такий всезнаючий знайшовся? Це ти особисто давав ці гроші чи можливо так вирішив випендретись, знаючи цю людину. Народ сам побачить як хто працює після призначень, тоді буде робити висновки про цих посадовців, а не якийсь там вискочка... Ці люди знають як тільки зроблять якийсь крок вліво чи вправо люди цього не пробачать і візьмуться за зброю це точно, тож давайте не робити попередніх висновків, а дамо попрацювати.
Відповісти
Тонька золота ручка, вже показала себе на новій посаді. працює тими ж темпами що й в Любешові. На таксі в басейн, перукарню, понаставляла по області "своїх" людей і тільки вершки знімає
Відповісти
це вже заздрість чиясь проснулась, мабуть,комусь перейшла дорогу Антоніна Семенівна - порядна людина, ми раді за Вас!
Відповісти
що правда то правда. а й Мишленіка там тримати не варто - нехай іде в рибгосп та попередньо 30 косарів забере кому дав за своє крісло - хоч навряд чи, бо отримувач смився уже далеченько :)
Відповісти
І де люстрація? Як Шиба і Банада можуть щось очолити?! Це жах!:(
Відповісти
Дуже Дякуємо Вам за керівника!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Мені особисто байдуже на ці прізвище нових людей,аби був результат! Якщо від цих слуг народу через певний проміжок часу не буде результату я спільно з однодумцями (чоловік так сто чи двісті тисяч) особисто прийдемо до них і попросимо віддати назад зарплату + % за упущену вигоду від можливого розвитку,якби на їхній посаді перебувала інша людина.
Відповісти
ну деякі є толкові люди, але є і повні 0
Відповісти
Депутат облради Олександр Свирида - начальник Територіального управління Міндоходів.

один із приховувачів податків))
а за здачу в оренду будинку свого у кончі-заспі за десятки тисяч доларів в місяц податки з прибутку свирида платив останні 10 років?
то спитайте, перш ніж назначати.
Відповісти
Колись він ще й фонд держмайна в області очолював - поцікавтесь там також ККУ плаче...
Відповісти
дєпутат відомий "косив" як треба...з харошшої радянської сімї,не даром по торчн-продукту поки в вр був "оптімізірував".зараз вся область..
Відповісти
Банада? громада буде в шоці!
Відповісти
На манеже одни и те же!
Відповісти
А хто буде начальником управління лісового і мисливського господарства?
Відповісти
А, що не знаєте до цього часу, що АНДРІЙ ХВЕДЧАК!!!!!!
Відповісти
По багатьом кандидатам є питання, але з Шибою - це вже просто знущання над людьми.
Відповісти
Володимир Банада міг сміливо посісти посаду першого заступника голови ОДА: розумний, сміливий, не помічений в корупційних схемах, патріот України, людина з усіма позитивними якостями. Чи, на крайній випадок, посаду начальника управління внутрішньої політики. Здивувався "кадровими намірами" щодо Богдана Шиби, Олександра Мартинюка. Виявляється, посаду можна заробити, кружляючи зі свиском в роті навколо будівлі ОДА. І таке буває.
Відповісти
ви геть притрушаний, чи ви і є Володимир Банада?? бо його окрім нього самого ніхто хвалити не може))

Пустовіт схаменіться, бо буде так як з Башкаленком...
Відповісти
Невже цей дурдом продовжиться й надалі! Ті самі свині , тільки поміняються коритами.
Відповісти
Погоджуюсь повністю !!!!!!
Відповісти
Підтримую
Відповісти
звичайно, лозинського не чіпати. бо він зі свободівцями в долі. відома ж історія про хабар до столиці, який лозинський "просив" платити друга-депутата зі свободи (Луцька райрада). відмазався. а шефа судили))) і нащо його далі тримати?
Відповісти
Бред, ото фахiвець на нач юстицii, готуйте котлети по новому. ШановнI з Вас люди смiютятся з того кого ви ставите, це що друге пришестья помаранчевих I алкашiв.
Відповісти
Бокоч -директор ВОСССДМ ? Люди не смішіть! Знаю,що ще місяць тому він випитував куди краще йому піти працювати, щоб бабла більше заробити.Ким він працював? 2,6 роки у Луцькій міськраді на посаді головного спеціаліста, а останні роки просто таксував на своїй машині.І він директором? Сміх та й годі...
Відповісти
А таксувати це погано?
Відповісти
я так розумію, що ви працюєте при любій владі, просто "шапку повертаєте" ("Весілля в Малинівці" бачили?)
Відповісти
А що корисного зробив Бокоч, працюючи у міськраді у відділі молоді??
За які заслуги така довіра і срімка кар'єра?))
Про шибу і банаду мовчу-були вже при владі, ви ж радикально змінюєте систему- навіщо старі кадри???
Чубара-Кучмук- цирк, шило на мило, навіщо щось змінювати тоді, хай би вже були...
Ленартович працює в міжнародному відділі-нехай працює, такий цінний кадр, що треба зривати з місця??
Обумовлюйте своі призначення, люди на майдані не за те стояли щоб ви портфелі роздали отак смішно
Відповісти
Позор, Вам , вельмишановна, нова Влада

Не обов'язково всіх начальників знімати, щоб посадити в іх крісла непотрібних людей, які тільки чекають нові посади не для того, щоб працювати для людей... Стрибають з місця на місце, з міськвиконкому до облради і адміністраціі, а толку....
Відповісти
м-да.... Павлович Богдан - то є перебор. В Юстицію тепер все Полісся попреться (там родини багатодітні, тож треба буде племінників, похресниць припхати). Біда лучанам, ой біда
Відповісти
Шиба це вже точно перебір. Таке враження, що в нас більше спеціалістів не має! Що, всі інші ідіоти?! Досить переливати з пустого в порожнє! Потрібна свіжа кров. І всіх пропустити через психолога і детектор брехні.
Відповісти
шайка-лейка один краще другого.за що боролись на те і напоролись
Відповісти
розвалив всі обєкти будучи архітектором Турійського району Волинської області, будучи головою Турійської райради та райдержадміністрації теж нічого доброго. Згадайте скандальну аварію (у ДТП чотири життя обірвалось за мить), перехідний міст через колії до вокзалу, і саме головне лізинг на покращення автопарку Луцького депо, кредити по якому виплачують й досі, а на зарплату працівникам не хватає.
Відповісти
А я знаю, що прокурором області буде порядна людина-колишній військовий прокурор
Відповісти
Шиба - це вже пройдений етап, багато і так награбував, вистачить!
Відповісти
Чубара ж перебуває в кадровому резерві Януковича "Еліта нації". Єдина з області пройшла на рівень України і затверджена ГГГарантом. Резерв Януковича в дії. УРА!!!!!!!
Відповісти
Кажуть: "Чого бідні -бо дурні, чого дурні -бо бідні"...
Відповісти
"Від перестановки чиновників місцями сума хабарів не змінюється"...
Відповісти
А чого то того лизуна Клімчука залишили-Никитюка, знавця відкатів, чи й собі захотілось? Але і несправедливість. Ті діти, що загинули, прокленуть цю дурну владу бездарів і прохіндеїв з того світу!
Відповісти
Никитюк І.М. професіональна людина, пройшов карєрний ріст з спеціаліста в районі до начальника департаменту ОДА. Працював при всіх владах.... А от заступника Селедця В.В. треба гнати в шию....
Відповісти
Люди, які по всіх виданнях виступають від імені управління освіти і науки, як на мене, до колективу управління не мають жодного відношення. Перш ніж знімати теперішніх керівників, хоча б поцікавились думкою освітян області. Принаймні у рідному для Хомича Старовижівському районі про нього дуже багато хороших відгуків.
Відповісти
З професійної точки зору - відставка Хомича....... (хоч нічого не маю проти професійності кандидата, вказаного у статті). З точки зору політики (А Хомич йшов на посаду саме,як політик) його відставка піде йому на користь, як для репутації (в освітянському колі в тому числі), так і для майбутньої успішної кар'єри, не думаю, що Олександр Степанович так уже тримався за посаду начальника в теперішній ситуації. Своїм звільненням з посади Він знизив рівень напруги в суспільстві та освітянському середовищі зокрема (згадайте наприклад ситуацію зі Сташенком). А думка щодо кандидатів на посади в мене така: 1. Шиба - резонансне призначення. 2. Банада - менш резонансне, але те саме 3. Управління освіти - нейтральна та найвигідніша в даний момент кандидатура, 4. Никитюк, Ващенюк і інші, що залишились - натяк на паростки свідомості і шляху до демократії нашої Волинської влади.
Відповісти
Олександре Степановичу ви помиляєтесь.
Відповісти
Я Вас підтримую.Хомич дуже вихована людина,розумна. А головне справедлива. Про якості керівників треба питати в освітян.
Відповісти
На шо дивиться Правий сектор. Для чого ж тоді стояв майдан? Усі ті самі повертаються, ви що творите?
Відповісти
А щодо управління освіти, то Хомича вже звільняють чи що
Відповісти
Банада це людина,яка вже багато років їздить в тролейбусі
Відповісти
Позор таким призначенням!!!
Позор губернатору, який всім потакає, і нічого не може зробити
Напевно на нього тиснуть, а він нічого не може зробити
Відповісти
гидко читати навіть. хай тільки
спробують всістись в крісла.
Відповісти
Кожен вболіває за свою сферу. Знаєте, Савчука Л.О. треба гнати поганою мітлою, тільки проблема одна цей пристосуванець пробув при всіх владах доки існує система центрів. Це тормоз усієї сфери. Людина не розбирається ні у чому!!!! І керує. Робить соціологічні вигідні опитування, які зовсім не входять у посадові інструкції. Напрягає усіх цим. Але вигідний для Климчука і ко. Інвалід у повному розумінні слова. Потрібна дійсно молода кров. Не знаю Бокача але усім серцем бпжаю змін. Слава Україні!
Відповісти
Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитов наших в час журби не відкинь, але з біди визволяй, Пресвята Богородице, спаси нас від грішника Шиби Богдана...
Відповісти
підтримую на всі 100%. Дивитись і чути гидко того брехуна.
Відповісти
ще й ткачук тут... ні дня ніде працював... ще й медведчуку в Луцьку акції проводив
Відповісти
Працевлаштуйте Башкаленка і Курилюка. Першого можна взяти водієм в раду, а другого - в їдальню сантехніком.
Відповісти
як не як а вони представники частини виборців і ніяк на такі "почесті" не заслуговують. видно вищезазначеного автора перевели с посади водія Башкаленка на посаду сантехніка до Курилюка ги ги ги
Відповісти
Що ж тебе так образили((((((....
Відповісти
А я "ЗОрієнтована" хто написав цей коментар!!!) Саша, тобі не соромно? "Ну ти як мала дитина... (яка в Києві "заблудилась" "і заслабка для ці.... (щоб дорогу знайти)...")". Не будь такий злий і неадекватний). Ти ж адекватний чи як???
Відповісти
ділять портфелі.. а в Бресті 20 тис. рос.військ .І танки ..
Відповісти
підтримую! війна почалась, а вони думають кому б який портфель дати. кого б то з "своїх" куди пристроїти... то може не треба всіх підчисту знімати аби ганяти з прапорами і горлати, що зробили "перезавантаження влади"? може в такий кризовий час не розвалювати все до попілу, а залишити працювати професійних людей з ДОСВІДОМ роботи. не всі ж крадуть. не всі ж їздять на роботу на супер-дорогих машинах???зараз треба діяти з розумом і швидко, а не понаставляти зараз тих "зелених", щоб поки в роботу вникли,то і завалили всю роботу в структурах??? Шиба! не смішіть! Банада! те саме...
Відповісти
а хто буде головою РДА в Рожищах
Відповісти
а хто буде головою РДА в Рожищах?
Відповісти
Валентина Ярославівна - вмілий, досвідчений та справедливий керівник. Щиро радієм даному рішенню!!!!!!!!!!!
Відповісти
Є більш достойна кандидатура - Таранчук Юліан Віталійович!!!
Відповісти
Начальник управління овіти Хомич О.С. - порядна людина.
Відповісти
Який Шиба - ви що !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Кучмук при янику тендери вигравала по створенню робочих місць на Волині і торби в київ возила.І їй теж перепадало.
Відповісти
Опять БЮТовцы на "контроль" всех денежных потоков в области.Собираем деньги Юле на выборы?Хватит!!!Науправлялась уже.В городе ни один вопрос не решается пока Никитюку не заплатишь в общак.Пошли вон!!!
Відповісти
Це просто катастрофа! Вони дерибанять портфелі на крові людей! Хіба так можна! Вони не бояться, що їм відригуться їх корисливі думки! ГАНЬБА! СОРОМ!
Відповісти
це значить що воювали хлопці за гавненьке містечко і за прохондеїв ганьба
Відповісти
Наскільки огидно читати цей список. Нічого не змінилось. Ті самі крахобори, корупціонери...ФУ!
Геть Яценюка та Турчинова! З такою владою Україну не зміниш. Все, вирішив - агітуватиму за Кличка або Порошенка. Може вони толкові призначення зроблять
Відповісти
Кличко- це ставленик Фірташа і Льовочкіна, а Порошенко працюватиме на Путіна, у нього в Росії бізнес, ще й активи свої під час революції туди переводив....не будьте наївні
Відповісти
половина зцих специалистив були в рядах сдпо
Відповісти
А чому Ващенюка залишати-хабарника. Дотчого він довів нап Волині охорону здоров!Ще до цього часу на посадах працюють такі як Дибель, Слижук.Їх давно потрібно гнати разом з Ващенюком.
Відповісти
Жодна організація так не бажає змін як центри соціальних служб. Щоб усі так ненавиділи Савчука не зустрічав ні де. Ні з людьми працювати не роботу виконувати повний ноль. Але біля корита.....заміна і люстрація його роботи, випливе дуууже багато фактів. І власний добробут і соц опитування платні і фахівці партіі регіоніва ще жовта карточка поряд з заслуженим. Може свято буде і на нашій вулиці.
Відповісти
а чого це Фільку-Петьку вирішили залишити, аааа він так гарно доноси строчив на волинян за "сотруднічество з БЮТ та Свободою" та так гарно проктологічні проблеми керівництва тогочасного ОДА обслуговув що вибачет не було чим в туалет сходити та проктологу показали - усе зализував.

ГАНЬБА!!!!!!!!!!1
Відповісти
Друзі, реально дядько ніц не вміє, як лиш язиком патякати та горіляку пити, вічний зам який тільки того й зробив що Рух розвалив на Волині!!
Відповісти
Цiкаво,Шиба читаэ цi коментарi чи робить вигляд що все нормально i вiн прийде на посаду,щоб бути корисним громадi i всi так думають
Не соромно вам читати,що люди не хочуть вас сприймати?
Відповісти
Позор таким призначенням!!!
Відповісти
Можновладці, схаменіться! Що за цинізм. Стояли на майдані за посади? Постояти на майдані - не значить вміти керувати серйозними структурами. Ви що, хочете все загубити. Мало нам зовнішніх ворогів, треба ще з середини все розрушити. Не думайте, що колективи погодяться на таких "керманичів". Ви що, хочете ще майданів?
Відповісти
Я вражений,Кучмучка напрацювала на орден від Януковича і ви її знову пхаєте до корита.Ви цікавилися як вона голосувала на сесіях в раді?Ганьба.
Відповісти
Люстрація на Волині провалилась! Правий сектор - сліпі котенята! Нова влада - це лише зміна обличчя, якщо на посадах залишають таких, як директор державного архіву області В. Гика. Керівник з твердими комуністичними переконаннями, який активно долучався до "малювання" виборів на Волині на користь Кучми та Януковича. Цікаво, який "договорняк" між владою і Гикою на цей раз?!...
Відповісти
Пустовіт одумайся, хабарника Ващенюка залишити на посаді
Відповісти
Пустовіт одумайся, хабарника ВАщенюка залишити на посаді?
Відповісти
Одних хабарників зняли, а других призначають,, не буде порядку..
Відповісти
Ленартович-жах і сміх
Що вона може зробити краще нинішнього керівника?))) чим заслужила?
Бокоч теж ганьба, нічого не вміє, не знає...

Ганьба таким призначенням

Чому тоді Ващенюка, Никитюка і Гику не звільняєте?
Чому ось така розстановка кадрів?
Мартинюк писав у фейсбуці вчора відкрито, це викликало повагу,
Питав,хто проти його посади, люди-більш менш згідні, окрім заступниці ініціативноі,на неі натякають всі, а тут ніхто і не питає в людей і не пояснює чому ось так
Відповісти
Напевно ви всі куплені дійсно, так говорять
Я не вірив, але читаючи це все, бачу, що все можливо
Відповісти
Вам не соромно це читати?
Чому самі як Бондар не відмовляєтесь від посад і не коментуєте ці коментарі ?
ЛЮДИ ПРОТИ
Повертайтесь в свій район, вже накерувались тут, досі розгрібаємо
Відповісти
Нажаль те кар...ве би...ло не має ані совісті, ані сорому. Воно по трупах йде і в низ не дивиться.
Відповісти
Якщо таких залишають як злодіяка Никитюк , Ващенюк і к, то кінець світу-правди нема, чи то друзяки нинішніх керманичів? Не розчаровуйте людей своїми призначеннями дурнуватими, бо на цей раз на вилах будемо виносити!!! Терпець в народу лопне-геть від влади злодіїв!!! Прошу перевірити за що такі хати збудували, бо бідних женуть, а злодії платять і далі сидять і думають що далі привласнити!
Відповісти
100% правда-Гика-пережиток минулого комуністичного, продажна людина, а який хитрющий-прибився до правого сектора і вже собі преться до влади. Женіть того липкого зрадника-комуняку!
Відповісти
Господи Боже, допоможи зняти того заслуженого тупого Савчука Л.О., який тільки обкрадає бюджет і ніякої користі державі на цій посаді не приносить
Відповісти
Мені також не всі претиденти на ці посади подобаються, але ще не народилася така людина, щоб всім догодила і мабуть не народиться.
Відповісти
А й не треба подобатись усім. Потрібно призначати, а краще обирати на конкурсній основі людей, які будуть професійно виконувати свої обов'язки, забудуть про "такси", корупційні схеми і не прислужуватимуть владі.
Відповісти
Все ви вірно написали, але забули, що Гика - НЕЗАМІННИЙ ПЕНСІОНЕР. Чудове оновлення влади!
Відповісти
Господи Боже, допоможи зняти з посади такого бездарного "заслуженого" Савчука Л.О., який лише сидить на посаді, щоб розкрадати тичесенько державний бюджет і за це йому ніколи і нічого
Відповісти
Да...., невже в нас не залишилося нормальних людей на Волині, не хабарників.
Бачу,що нова, що стара влада - одні й ті самі морди ставлять тільки посади тасують, а суть та сама, щоб знову "побори" брали. І хто тут відстоює Європейські цінності - а, ні хто... Отака влада..
Відповісти
Савчука Л.О. негайно люструвати та вияснити за які заслуги він заслужений, бо це ніхто не знає і який діагноз у нього, що він ще й на групі інвалідності
Відповісти
Хай Бог допомагає людям - достойним цих посад!
Відповісти
Ленартович Тетяна - варта значно вищого щабеля в структурі державотворення (профільно дуже правильний напрямок). Молодість та мудрість у поєднанні зі стратегічним мисленням, послідовністю вчинків, логікою, високим інтелектом та патріотизмом. Я б її хотіла бачити у владних структурах державного рівня. Саме така молодь варта підтримки.
Відповісти
"Соцпрацівник", до теб
Відповісти
"Соцпрацівник" до тебе звертаюсь! Ти кажеш що Савчук такий поганий? А чого ж ти сереш інших? Ти щось в цьому житті добилася, щоб говорити що він краде? Його знають всі лише з кращої сторони! Заздрісно? Дай Боже щоб всі твої слова,вилізли тобі боком!
Відповісти
О-го, яка грубіянка, небійсь родичка, що так захищаєшся за такого хама як Савчук
Відповісти
та ви шо гоните? одні й ті ж самі? хватить. докерувались
Відповісти
А що,Тетяна Ленартович не працевлаштована?десь пропадає світлий розум? чи просто амбіціі заважають працювати заступником?
нехай працює людина,покаже свої здібності спочатку у місті, а потім висовується далі...в область і навіть в міністерство...)) Де її заслуги?



Відповісти
На мою думку, треба змінити всі керівні посади центрів соціальних служб по Волинській області, і призначити молодих та ініціативних спеціалістів, а не таксистів, які нічого не розуміють в соціальній роботі (Бокач)
Відповісти
а чого вам так Бокач не подобається, що він такого поганого для вас зробив?
Відповісти
Іне тільки в центрах соц. служб, а у всій соціальній сфері Волині п.Мишко Н.Ю. теж замінити, вже набралась хабарів
Відповісти
Ну Гузь Бокочу пообіцяв посаду-як тепер виправдовуватись буде?
Що громада проти?

Вони краще зроблять вигляд що коменти не читають
І Шиба і всі інші
Відповісти
Я по поводу Кучмук.І щуку кинули у річку Скільки вона відмила грошей, будуючи центри зайнятості, адже її чоловік будівельник.Заступниця закривала наряди і ділилися. А сьогодні пропонують заступницю поставити начальником-це Кучмук №2. Як вона себе вела в обласній раді, підтримувала партію регіонів, а сьогодні вона чиста. Всі центри зайнятості потрібно по Україні закрити, цеж відмивання грошей.
Відповісти
Ми підтримуємо нового керівника управління освіти і науки!
Відповісти
А це вже як хто
Відповісти
Хомич лояльний, завжди відпустить коли треба по справам відпроситись, хоч по пару раз на день, можна спокійно попити чаю на роботі 10 раз, перекусити до обіду, або каву з коньяком. І дні народження гарно святкувати. Головне було погано про регіони не говорити.
Відповісти
Змилуйтесь, прочитайте коментрі щодо Савчука Л.О. -зробіть правильні висновки- зніміть ледацюгу, а то ще рік і від системи нічого не залишиться.
Відповісти
Цікаві коментарі. Бачу жаби душать усіх. А хто такий Савчук? Хтось гарно хоче на його місце. Ото вже народ, тут проблеми в країні, а вони вишукують теплі місця. Хто це все читає?
Відповісти
люди добрі, погляньте шо тут пишуть, рвуться до посад будь якими можливостями. Працюйте і піднімайте економіку України, а не сидите і поганите один одного.
Відповісти
серед 106 коментарів - тільки 2 зареєстрованих - більшість (не всі) - тролінг чистої води. Чого люди бояться? Чи це заздрість? Бажання зайняти чужу посаду? Правильно! Хай схаменуться!!! Коментарі від анонімів, які мають на меті зіпсувати комусь репутацію мають завжди протилежний ефект!
Відповісти
Дійсно хто такий Савчук, що має очоювати обласну структуру. Та ніхто. Того й соціалька щодо людей слабка, лише опитують за гроші і агітують за бандитську владу ПР і грошики в карман а держава побоку
Відповісти
Щодо "порядності Хомича":
http://www.volynnews.com/news/society/batkam-vykhovantsiv-senkevychivskoho-internatu-pohrozhuiut-pedahohy/
http://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-ditey-z-internatu-povernut-batkam/
http://www.volynnews.com/news/society/volynsku-shkolu-internat-zakryiut-pedahohy-i-batky-prosiat-dopomohty/
http://www.volynpost.com/news/19585-kolektyv-volynskogo-vyshu-z-tyhym-zhahom-ochikuie-novogo-rektora--deputat
http://www.volynpost.com/news/13133-sud-vypravdav-eks-rektora-volynskogo-vyshu
http://www.volynpost.com/news/10038-klimchuka-obizvaly-brehunom-cherez-pytannia-pro-zvilnennia-rektora
http://www.volynpost.com/news/19392-na-volyni-seliany-pogrozhuyut-ne-puskaty-ditej-do-shkoly
http://www.volynpost.com/news/19486-u-seli-na-volyni-bojkotuvaly-pershe-veresnia-video-dokument
http://www.volynnews.com/news/education/na-volyni-khochut-zakryty-shkolu/
http://www.volynpost.com/walls/2270-shkoliari-ryzykuyut-zdoroviam-ta-osvitoyu-zarady-ambicij-opozycii
Олександре Степановичу, це Ви самі собі дефірамби пишете скрізь? Закривайте лікарняний і йдіть з посади, щоб ще одного майдану не було, нам не потрібен такий головний освітянин!!!
Відповісти
Люди, не судіть, несудимі будите. Ідеальних керівників не було і не буде!І кожному з вас дати посаду, то якийсь грішок знайдеться...Говоріть підтвердженими фактами, а не брудом поливаєте за спинами один одного.
Відповісти
Люди добрі, схаменіться, досить лити бруд! фактами підкріплюйте свої слова,а за спиною кожен може понапридумувати небилиць
Відповісти
Люди не грішіть! Піст же, прощайте кривдників і ворогів, не обмовляйте інших.
Відповісти
Ха-ха, хто такий бокоч і звідки взявся...отой вже вам підніме соціальні служби...
Відповісти
Візьміть мене, всеодно кого брати)))
Відповісти
конкретно по кожній кандидатурі, хто що зробив, а хто не зробив нічого. А то простолюдину так і не зрозуміло яке Шило на яке Мило міняти, та й чи варто....
Відповісти
Голова спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» та обласного осередку «Батьківщини Молодої» Захар Ткачук – заступник начальника управління у справах молоді та спорту.Це ж замість кого він.
Що ж то за Захар, чим прославився.
Відповісти
При Януковичу всі кадри були донецькі. При теперішньому волинському губернатору кадри підтягуються з Луцької міськради. І не дивно, адже він не так давно там працював. Знову влада діє за принципом Януковича ''кум, сват, брат''.А чому не враховуються принципи вибору кадрів за професіоналізмом, людяністю, професійними досягненнями, усіма тими правилами, за які люди мерзнули на майдані та віддали свої життя?Невже зараз в області та Україні все так прекрасно, що залишилось тільки кадрові питання вирішити?
Відповісти
Ленартович ???Оце вже справді смішно.
А що вона для людей зробила конкретно на теперішній посаді? Які її досягнення? Вона і цієї посади не варта, не говорячи вже про кращу.Вона ж тільки по кабінетах ходить,плітки розводить та чаї кави попиває. Сама нічого не робить, тільки під чужі заходи примазується. Штани протирає. Хто добре її знає, мене зрозуміють.
Оце вже її теперішні підлеглі радіють,що може здихаються її, вона їм добре насолила.Хай з простими людьми спілкуватись навчиться спочатку і почне нехай зі своїх підлеглих.Оце вже обрали лице області на міжнародній арені.
Відповісти
Хто за посаду заплатив, того і лишають, а хто не має з чого платити, бо працював нормально, того і звільняють. Тих треба міняти, кого влада на посаді чомусь вирішила залишити. Де грошей набрали, щоб від звільнення відкупитись?
Відповісти
Досить часто маю співпрацю з центром зайнятості і точно знаю що Кучмук Р.Є. знаходить на своєму місці і наданий час там немає даже близько рівних їй по досвіду і вмінні працювати а нарухунок Чубари то місце її по знанням в кращому разі рядового працівника а даже не заступника отут я не розумсію як вона на цьому місці опинилася я думаю що не все залежить від Кучмук якщо таких має заступників.Якщо ми будимо призначати на посади людей не за їхні професійні якості а за проханням людей близких до влади то і янеки будуть знову при владі
Відповісти
Те, що Ви ніколи не спілкувались з Чубарою чи не звертались до неї з виішенням робочих питань - зрозуміло, бо в іншому випадку таких дурниць щодо неї не писали б. Цікаво для чого це Вам? А щодо того як вона стала затупником - то не полінуйтеся і почитайте у нас на сайті dcz.gov.ua/vol її біографію. У службі Чубара А.М. з 2000 року, починала спеціалістом в міському центрі зайнятості, потім була і заступником начальника відділу, і начальником відділу, і лише тоді стала заступником директора за ініціативи Раїси Євгенівни, так, що роботу вона знає на кожному рівні.
Відповісти
Багато розмови навколо призначень на головні посади.
А чи питають думки простих людей. Щодо управління освіти, то досить добре зарекомендував себе Таранчук Ю.В. Вмілий та досвідчений керівник, врівноважений, толерантний, хороший управлінець.
Відповісти
Маєте власну думку, то висловлюйте її в першій особі однини, ато "Освітяни" виглядає, як навмисний піар
Відповісти
Що ти добився в житті? Нарваний,невихований,грубіян. Криками вирвав собі посаду.Не довго триватиме це. Бог на світі є.
Відповісти
Що ти добився в житті? Нарваний,невихований,грубіян. Криками вирвав собі посаду.Не довго триватиме це. Бог на світі є.
Відповісти
Я вважаю,що начальником управління освіти має бути нинішній -Олександр Степанович Хомич,людина відповідальна,порядна,дисциплінована,працьовита,духовно багата.
Відповісти
От, а я вважаю, що Хомич О.С. не повинен бути начальником. Хоч один адекватно написаний коментар щодо призначень
Відповісти
Хомич один адекватний, а всі неадекватні його не підтримують. Адекватного на посіду!!!! Може Ігор по добросусідству щось підкине в Старовижівській РДА...
Відповісти
Як можна ставити на посади перебіжчиків по партіях
Відповісти
Який Банада?, це хто придумав, невже не набридро на одні граблі двічі наступати, та більш підлого та егоїстичного як Банада ще пошукати треба, він все під себе гребе
Відповісти
Слава господу, звільнили хабарницю кучмук!
Відповісти