На Волині звільнили майже всіх голів райдержадміністрацій. ОНОВЛЕНО

На Волині звільнили майже всіх голів райдержадміністрацій. ОНОВЛЕНО
Виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов прийняв рішення звільнити всіх голів райдержадміністрацій на Волині, крім ківерцівського.

Відповідні укази опубліковані на сайті президента України.

Так, офіційно з посад голови райдержадміністрацій звільнили:

Володимир-Волинський район - Валентин Скуба
Горохівський - Жанна Савчук
Іваничівський - Лідія Томашевська
Камінь-Каширський - Іван Вовк
Ковельський - Сергій Матяшук
Локачинський - Володимир Мазурок
Луцький - Володимир Демчук
Любешівський - Василь Корець
Любомльський - Олександр Дзядук
Маневицький - Микола Миронюк
Ратнівський - В'ячеслав Лавренюк
Рожищенський - Володимир Масалов
Старовижівський - Володимир Семенюк
Турійський - Олександр Дишлюк
Шацький - Володимир Найда

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що з тих райдержадміністрацій - в основному ж мери всім заправляли!!! Основний бандитизм ішов від мерів і їхніх бандюковських команд!!! І вони лишаються тіж самі,разом з їхніми депутатами!!!
Відповісти
А де Колісник
Відповісти
А де Колісник
Відповісти
вася а до чого колісник?
Відповісти
Нормальний він чоловік! Чого його міняти? Він свої колективи, де працював ніколи не ображав!
Відповісти
а де Колісник Ківерцівський
Відповісти
А що толку з тих райдержадміністрацій....! В основному всім Мери заправляли ж! А вони, як бачим лишились тіж самі. І разом з їхніми бандюками. Наприклад: в Володимир-Волинську - що толку що зняли Скубу! Основним в районі заправляє мер Саганюк разом з його депутатами бандюками і спортсменами .... Вельми шанована людина - що аж і опозиція разом з правим сектором йому готові одне місце ... І такаж сама ситуація в решта районах!( Нововолинськ - наприклад теж) Це замилюють людям очі, а при владі лишаються тіж самі і працюють по старому.... І ще хоче, щоб я ішов за них воював!!! За їхні теплі крісла!!!!
Відповісти
Вічноживий тато Колісник у нової кадрової агенції "Правий сектор " купив синочку місце?!
Відповісти
Грицюк в Ківерцях накрився мідним тазіком..колісник підсунув Грицюку свиню..
Відповісти
а Лех що так просто здався?то ж бізнесмен... чи з Колісником грішми не потягаєшся. аналогічно з Грицюком - людей підняв, а отримав пшик
Відповісти
Лехові документи в києві на затвердженні!
Відповісти
Найда Володимир Степанович це найкращий керівник-господарник. Він дуже багато гарних справ зробив для Шацького району, потужну команду керівників підібрав. Ще ви його будете довго згадувати і ставити в приклад, як треба керувати районом. Тримайтеся Степановичу, життя на цьому не закінчується.
Відповісти
Найда Володимир Степанович це найкращий керівник-господарник. Він дуже багато гарних справ зробив для Шацького району, потужну команду керівників підібрав. Ще ви його будете довго згадувати і ставити в приклад, як треба керувати районом. Тримайтеся Степановичу, життя на цьому не закінчується.
Відповісти