Як «Правий сектор» Волині допомагає охороняти кордон. ФОТО

Як «Правий сектор» Волині допомагає охороняти кордон. ФОТО
Бійці волинського "Правого сектору" допомагають охороняти кордон України з Білоруссю.

Як розповів ВолиньPosty представник "Правого сектору" з Горохова Юрій Морох, патрулювали кордон двома групами.

"Один чоловік лишався на базі, готував їсти, заготовляв дрова. Жили в криївці, яку самі збудували", - оповів він.

"Чергували по дві сторони колії. За час патрулювання зловили перебіжчика, який спочатку заявив, що він громадянин Білорусі. Коли провели співбесіду, то виявилося, що він з Івано-Франківська. По печатках в паспорті побачили, що він перетинав кордон у 2006 році. Розповідав, що перевозив картоплю на продаж. Знайшли у нього мішки, ніби з-під картоплі і камуфляжний костюм", - розповів чоловік.

До слова, прикордонники видали бійцям "Правого сектору" посвідчення, за якими вони могли затримувати правопорушників і патрулювати без військовиків.

Нині на ділянці кордону, де був "Правий сектор", відбулася ротація. Їх замінила "Самооборона".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
займіться корисними справами! Кордон є кому охороняти БЕЗ ВАС!
Відповісти
Все нормально,там потоки спирта и сигарет.А за одно и посмотреть где и от куда будем бить Русского Брата.Супер!!
Відповісти
По цих фото і будемо вас ідентифікувати та спостерігати за вами. Дякую за співпрацю. Ще б телефонні книжки з мобілок повиставляли.
Р.S. От йолопи. Самі себе документують. Коли Новий Яник прийде до влади - вас же як бліх передавлять.
Відповісти
Молодцi, патрiоти!

А 5-iй колонi раджу заткнутись тут, бо виявлення ваших особистостей через АйПi адреси i притягнення до суду-трибуналу не проблема.
Відповісти
бавляться. Комусь - рибалка, комусь - полювання, а когось хлібом не годуй, дай кордон поохороняти...
Відповісти
Це точно!
Відповісти
сКОРО БУДЕМО ДЯКУВАТИ пРАВОМУ СЕКТОРУ, ЩО РОСІЯНИ І СЮДИ ПРИЙДУТЬ ОБОРОНЯТИ МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ ((Хлопці, їдьте краще в Крим, а не ховаєтесь у волинських лісах, ще й утримувати себе нас просите
Відповісти
Хлопці хочуть, щоб завтра на усіх рос.каналах пройшла інфа, що на Волині орудують бандерівці у волинських лісах... А ЗМІ допомагають у інформаційній війні з Україною пану Путіну! Може знімете новину поки не пізно?
Відповісти
Та ви ,мабуть, в туалет при світлі не ходите, щоб на усіх рос.каналах інфа не пройшла...
Відповісти
Молодці !!!!!!!!!
Відповісти
комплект придурків, більше нема що сказати.
Відповісти
правий на 100 %
Відповісти
Какие,какие удостоверения вам выдали пограничники?На право самостоятельного патрулирования границы и проведения досмотра!? А тот придурок,который вам дал такие бумажки,если конечно вам их дали,не хотел бы перечитать Закон Украины про гражданские организации правопорядка и добровольных помощников,которые могут привлекаться к охране объектов и оказанию помощи пограничным войскам Украины?Или он с головой не дружит,или,что скорее всего,никто этим гандонам ничего не давал.
Граждане акаков и наливайченко обращаю ваше внимание,на тот факт,что в закрытой пограничной зоне,находятся неизвестные,вооружённые люди,которые могут стать причиной пограничного конфликта с Белоруссией,со всеми,возможными,вытекающими последствиями.
Или вы,хотите войны с Батькой?Тогда потом не верещите как свиньи,что на вас нападают,а вы мягкие и пушистые.
Відповісти
Хлопцы, забирайте свой арсенал и мотайте из пограничной зоны пока вам прикладами по "бестолковке" не надавали, в лучшем случае, а в худшем - в "кутузку" угодите и на этом ваше "геройство" закончится.
Відповісти
Шарлатани. Раз такі вояки. То пиздуйте в Крим.
Зробили фотосесію в лісі. І стали героями.
Посміховисько.
Відповісти
Більше на БРАКОНЄРІВ змахують ніж на "охоронців"!!!
Відповісти