Як «Волинь» та «Ворскла» зіграли внічию. ФОТО

Луцька «Волинь» та полтавська «Ворскла» не зуміли за 90 хвилин визначити, яка із команд є сильнішою.

Команда Віталія Кварцяного перевершила своїх опонентів у всьому, - пише Football24.ua

Але для того, щоб здобути очки, необхідно забивати голи. На жаль, м'ячів у цьому протистоянні ми не побачили, відтак все завершилося скромною нічиєю 0:0.

З перших хвилин поєдинку «Волинь» захопила ініціативу й діяла відповідно до статусу господаря матчу. Лучани створювали небезпеку та багато атакували, натомість «Ворскла» запам'яталася лише кількома напівмоментами.

Останні хвилини були дуже напружені. Команди зосередилися на грі у захисті, тому фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, яка дозволила суперникам здобути по одному заліковому очку.