Стильний Луцьк. Портрет дня: Галина Кот

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Галина Кот
Галина Кот, школярка, 15 років

Дівчину Галину ми зустріли біля її навчального закладу – НВК № 9. Вона учениця 10-го класу.

Каже, що дуже любить малювати, навіть займається в приватній арт-студії. А в майбутньому хоче стати дизайнером.

Галина одягається у стилі кежуал, і тому часто ходить в джинсах. Шкільну форму дівчина намагається урізноманітнювати підвісками та іншими аксесуарами. Одяг Галина купує закордоном, інколи речі їй надсилає бабуся з Америки.

Про свій вигляд каже: «Намагаюся чимось виділятися від інших. А ще дуже люблю сукні та підбори, бо дівчинка має бути дівчинкою».

Школярка ділиться, що слідкує за модою, навіть нещодавно придбала спортивні кросівки на підборах від NIKE з нової колекції, які відрізняються від уже звичних снікерсів.

На фото дівчина одягнута у куртку H&M, джинсову куртку CHILLIN, сукню INCITY та туфлі VAGABOND. До загального образу Галина підібрала сумку WITTCHEN, та жіночну каблучку під сукню.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ, в якому переважають тьмяні кольори, які аж ніяк не освіжають героїню.

Куртка краще дивиться зі штанами, ніж із сукнею. Шарф не підкреслює образ і не додає елегантності, через свої кольори. Сумка теж не підходить, а ні до куртки, а ні до взуття.

Туфлі масивні та до того ж із пояском, що перетинає ногу, краще було б без нього. Плюс у джинсовій куртці, яка по своїй довжині моделює талію, в підтримку їй шарф, щоправда краще б він був яскравіший.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну шо-НІ-будь...
Відповісти
І цій дівчині 15 років? Вона ж на всі 25 виглядає. Оце ростуть!!!
Відповісти
Оце школярки пішли!!! Не дивно, що вже зі школи цнотою і не пахне))
Відповісти
Iди уроки вчи!!!
Відповісти
їй 15 років??? Пристрельте мене...
Відповісти
а в луцькому НВК № 9 шкільна форма для учнів не передбачена?
Відповісти
пачти прокурор крыма
Відповісти
красуня)))
Відповісти
От читаю це все і не втомою дивуватись-як же люди люблять лити бруд на всіх і все навколо..... Сумно жити з такими громадянами в одному місті.
Відповісти
Ну пахне - не пахне, не треба так принюхуватись чи ханжою бути.
Але дійсно, чим їх годують, що такі ростуть :)
пацани дрищі і до 20, а тут годна тітка під 30 років навскидку :)
Відповісти
Та ладно, гарна дівчина!
Ікому не повезло з цнотливими дівчатами, подивись на себе в зеркало і найди 100 причин!!!!!
Відповісти
Гарна дівчина! Чого ви пишете таку дурість? По тому що в неї риси лиця і фігура жінки, ще не можна судити про її цноту! І вдягнута вона гарно. А то подивишся, які дівчата ходять страшнючі ще і вдягаються з базару, то аж бридко стає. А ця дівчина стильна і гарна
Відповісти
Та дехто з базару краще і зі смаком вдягається! Чи то може в нас весь Луцьк в іменитиих дизайнерів одягається? А одяг з закордону з того ж таки базару, тільки закордонного!
Відповісти
Дійяно дівчина як дівчина гарна доглянута, і приємно на таких людей звертати увагу коли гарно і зі смаком вдіті.
Відповісти
Ну заберіть того "знаменитого дізайнера дідух"!Скільки все можна ті недолугі поради давати!меле що небудь.
Відповісти
Тобі то що? Меле і меле, тебе чому так ця тема турбує? Що за ненависть до людини? І вже вкотре! Подзвони, розкажи їй про свою "любов")
Відповісти
Особисто я проти Дідух, як людини - нічого не маю... Але ось на рахунок того, що вона "дізайнер" нічого хорошого сказати не можу... І пов'язано це з тим, що на жаль маю прикрий досвіт роботи на конференціях під керівництвом цього "дизайнера-генія", і не раз вислуховувала критику від справжніх дизайнерів за її "креативні ідеї" і "високий професіоналізм"...
Відповісти
Олічька, скільки можна? Ти ж сама завжди пропагандуєш любити один одного і бажаєш всього що тобі бажають в двічі) Не боїшся що твоя ж брехня та ненависть тебе ж і погубить?
Відповісти
А хто сказав, що я не люблю Дідух:) І хто сказав, що я їй бажаю чогось поганого... Я їй бажаю тільки всього найкращого: грошей, щастя, здоров'я, краси, смаку, чоловіка, а все інше у неї вже і так є))
Відповісти
Школярка? Нє, нє слишал
Відповісти
Гарнюня дівчинка, а всі коменти про вік, мабуть від тих кому за...і давно не спілкується з підлітками)) Красуня Галино і вигляд має на свої 15 дуже классний і стиль одягу так само прекрасний-не з гуманітарної допомоги, а всім заздрісникам, бажаю свою жабу тримати в собі!!!!!!!!
Відповісти
Чому у нашому суспільстві тільки і думають щоб одне одного обісрати, народ а ви ще й у Європу збираєтесь??? На хутір усі...
Відповісти
Куртка взагалі не підходить... Різні тканини, різні стилі - поєднано жахливо, згоден із Дідух, образ непродуманий. А дівчина гарна, хоча схуднути незавадить))
Відповісти
Повністю погоджуюсь з дизайнером! Просто жах!!
Відповісти
Тобі не жарко? хах
Відповісти
дуже гарна дівчина і одягнута чудово!і невже ви не вмієте читати?там пише"Дівчину Галину ми зустріли біля її навчального закладу – НВК № 9. Вона учениця 10-го класу. "а під час навчання,зрозуміло що потрібна шкільна форма і вона її носить!а про цноту-це вже взагалі....звідки вам знати?як можна так судити людину,не знаючи її...
Відповісти
до чого ті масивні ТУФЛІ, які ти носиш на кожне свято?!
Відповісти
Ну і нашо під куртку ще й нап'ялювати джинсову курту?
Відповісти
Скільки ти важиш, 100?
Відповісти
Хто, вона не цнотлива? ахах, як вона взагалі може когось з хлопців приваблювати?
Відповісти
Ну з попередніх коментів зрозуміло, що жаба - найстрашніший звір. Галинко, одразу видно, що у тебе багато "доброзичливців". Писати гидоту - багато мізків мати не треба, а про рівень виховання я взагалі мовчу.
Не звертай увагу, ти гарнюсік!!!
Відповісти
Ой напевно,піду поплачу,мені глибоко всерівно на ваші пасивні коментарі!!
Дякую всім хто мене підтримав:)
Відповісти
Ооох, ну і народ у нас. Люди, ну невже вас так заздрість бере?
Дуже симпатична дівчина! Чудова фігура! Неймовірно гарне личко!
Молодець Галинко, чудовий смак!!
Відповісти
Цікаво чи всі заздрісники висловились чи завтра реклама Галини продовжиться? А вона дорого коштує)
Відповісти
Мені Галя гарна. Ізвінітє-прастітє. Всі б так "жахливо" (за вашими словами) одягались!
Відповісти
Відверто шкода людей, які плюются отрутою, щоб компенсувати власні комплекси неповноцінності. А критикувати одяг, тим більше ще й зовнішність і морально-етичні норм - це вже коли геть нема що сказати, а ХОЧЕТЬСЯ.Що можна сказати, п оглянувши на фотографію? Приємна посмішка, доброзичливі очі, зразу видно - цікава людина, і просто красива дівчина.Щодо одягу-деякі "екземплярчики" одягають таке, що даром не хочеться, не те що за дурні гроші в "бутіках", тому перш за все варто обернулись на задні колеса, а потім вже говорити про "несмак" цілком нормального стилю.Підтримую Світлану(пост вище) на 1000 %
Відповісти
зараз в 25 виглядають молодше
пічалько
Відповісти
ніякого натяку на стиль і смак в образі немає!
Відповісти
так собі
Відповісти
гарна, і одяг класний, якщо кожну річ роздивлятися окремо... але так міксувати різні стилі і матеріал і взагалі, це ж елементарні речі! Таку куртку під такі туфлі недоречно одягати! ця куртка хібащо в ліс на шашлики. потрібно ж якось елементарні правила знати..(
Відповісти
непоганий стиль,досить добре все підібрано)
Відповісти
Мда,а форма непередбачена?
окда
взагалі нестильно!
Відповісти