Уряд зекономить на дітях 3,5 мільярда гривень

Уряд зекономить на дітях 3,5 мільярда гривень
Встановлення єдиного розміру допомоги при народженні дитини у розмірі 41 тисяча 280 грн та скасування допомоги по догляду за дитиною до 3 років дасть змогу заощадити 3,5 мільярда гривень бюджетних коштів.

Про це йдеться у відповідному проекті закону «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», зареєстрованому у Верховній Раді під номером № 4576, - пише Укрінформ.

«Встановлення єдиного розміру допомоги при народженні дитини та скасування допомоги по догляду за дитиною до 3 років дозволить зекономити близько 3,5 млрд гривень, які будуть спрямовані на соціальний захист найбільш уразливих категорій громадян», - йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, уряд України пропонує надавати 41,2 тисячі гривень допомоги при народженні дитини незалежно від черговості народження.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хай би гади на своїх зарплатах економили і красти перестали
Відповісти
скажіть, будь-ласка, народні депутати, а на скільки тисяч гривень ви скоротили свої зарплати? А чи знаєте, ви скільки коштує на місяць прогодувати дитину, а якщо це дитина на штучному вигудовуванні.... Бажаю вам і вашим дітям, і внукам , і так до десятого покоління мати такі доходи на які ви нас хочете перевести.....
Відповісти
Я свою дитину разом з чоловіком і без грошей виростила і отримувала 16 гривень. А тепер батьки пють на дитячі гроші працювати не йдуть бо отримують тисячі а коли лікувати треба то знову до держави звертаються. Давно пора припинити це споживацьке відношення до держави і загравання з людьми
Відповісти
Шановна,а коли ви народжували, каплі в ніс теж коштували 50гр.?
Відповісти
Шановна,а коли ви народжували, каплі в ніс теж коштували 50гр.?
Відповісти
Я свою дитину разом з чоловіком і без грошей виростила і отримувала 16 гривень. А тепер батьки пють на дитячі гроші працювати не йдуть бо отримують тисячі а коли лікувати треба то знову до держави звертаються. Давно пора припинити це споживацьке відношення до держави і загравання з людьми
Відповісти
Звичайно, не буду сперечатися, є недобросовісні батьки! За якими повинні дивитися соцслужби! Але спробуйте зараз прогодувати дитину, коли пачка памперсів майже 200грн і дитяче харчування коштує захмарні ціни. А про дитячий одяг, ліжечко і візочок я взагалі мовчу. Одні пологи коштують кілька тисяч!
Відповісти
Жахливішої влади ще не було!!!!!!!
Розвалили все і далі валять. На партії менше викидайте грошей. А то на піар партії гроші є завжди, а на дітях моюна і економити.
Відповісти
А собі падлюки врізали пайку?
Відповісти
Шановна влада! Не забирайте від дітей умови забеспечення, адже діти це майбутнє України.А яке буде майбутнє якщо ніхто не буде родити. Роботи немає, соціальні виплати виплачувати не будете (доходів не буде, а ціни високі)... і як нам жити? Вас люди прокленуть! Якщо ви не боїтеся Бога, то бійтеся людей, і людського сильного слова!
Відповісти
А працюючим пенсіонерам вирішили не зменшувати пенсії на 50%, бо громадськість неодобрила (інформація з сайту Мінфіну). Вони ж не з доброго життя йдуть працювати!! Їм же потрібніше, ніж дитині з мамою.Мама ж дитинку не покине і не піде працювати, а в садочок тільки з 1,5 рочки приймають? А як же доростити до цього часу своїх чад? Закликаю громадськість також звернути увагу на майбутнє своєї держави. Ми ж ростимо для держави майбутніх платників податків! Чи знову провокують демографічну кризу і розєднання сімей поїздками на заробітки!!
Відповісти