Стильний Луцьк. Портрет дня: Ірина Дяченко

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Ірина Дяченко
Ірина Дяченко, фотограф, 21 рік

Дівчину, яку ви бачите на фото, ми зустріли поблизу Галереї мистецтв, де у неї нещодавно була персональна виставка, присвячена революції. Ірина - фотограф, який малює та займається верховою їздою – цікаве поєднання.

«Я більше схильна до класичного стилю в одязі, але в силу професії, доповнюю його зручними речами. Взуття ж у повсякденному житті у мене без каблука, також люблю шовкові сорочки, одним словом, щоб було зручно», - ділиться дівчина.

Саме через те, що постійно в русі, бо інколи у неї буває і по п’ять зйомок у різних місцях, Ірина носить зручний одяг. Хоча обожнює сукні, гарне взуття, якого у неї багато. Одяг обирає за критеріями комфортності і натуральності, а також купує для душі - сукні, красиві прикраси, і туфлі на підборах.

«З обов’язкових аксесуарів на мені це годинник – ношу постійно, та декілька кілець, я ж все-таки дівчина», - каже Ірина.

У вбранні фотографа найбільше дратує перенасичення рожевого кольору, а також синтетичні речі.

На фото Ірина одягнена у пальто від UNITED COLORS OF BENETTON, сорочку ZARA, штани від DIESEL та чоботи B&G. І як же без аксесуарів? Їх дівчина підібрала з розумом: зручна сумка VALENTINO, годинник HUBLOT, персні та кольє.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дівчина Style. Правильно підібраний фасон брюк – класичний, які гарно допасовані по фігурі. Блузка на героїні зараз модна, насамперед через свій цікавий принт графічних оленей, яких вдало підкреслює прикраса. Пальтечко з капюшоном стильне, у тренді.

Щоправда мінус у поясі – він міг би бути не коричневим, а чорним під прикраси. В свою чергу, сумка гармонійно дивиться зі взуттям на низькому ході.

Загалом виглядає буденно – але стильно, без пафосу.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Если сумка Valentino оригинал, то склоняю голову!
Відповісти
Hublot фейковий. Найдешевша модель цих годинників стартує від 7500$.
В неї модель з претензіями на золото - ця модель від 15000$ і вище... нема можливості - придбай Certina за 150$ та сунь фейк на себе!
Відповісти
такі зухвалі погляди, прям як у Брітні Спірс під час її фотосесеї для синглу "Work B**ch"
Відповісти
Гарна дівчина і вдягнута стильно)))давненько такої не було...
Відповісти
гарно та стильно
Відповісти
Гарна))
Відповісти
нарешті,знайшли дійсно когось стильного, таких і треба в цю рубрику.
Відповісти
Дуже гарна і стильно одягнена дівчина))) І як на мене, не професіонала, пояс нічим не вибивається зі всього образу, щасти тобі красуне)))
Відповісти
Я цей Хублот на старому ринку бачив за 150 гривень,як на мене дуже дорого!
Відповісти
От і відкривається вся сутність фейкових аксесуарів.
Дівка думає що виглядає дорожче\краще ніж насправді.
Але тут її швидко розкусили.
На лєвак клюнуть хіба парубки з півночі області)
Відповісти
Хоч рогожку начепи - молодість є молодість.
Відповісти
На гумі бачив її часто))) думає, що стильна і дорго виглядає, а насправді все з секонду.. Дівчина дишева.. І виглядає старше на років п'ять
Відповісти
Шановні, ви відкрийте свою шафу і подивіться скільки вивалиться з неї фейокових шмоток: Адік,пума,"Дольчі Габана" та ін. Так само із вашими аксесуарами. А,взагалі,не бачу сенсу переплачувати,якщо підробка є акуратною та підходить до всього.
Мораль: Будьте папрощє,Гаспада лучани
Відповісти
Я думаю у Луцьку не всі зможуть купити собі навіть сумку за 10 тисяч вічнозелених доларів США. А ми тут всі хочемо, щоб кожеш вдягався в "оригінали". Не забувайте, що у нас криза і ми стоїмо на грані дефолту. так що радуємося тому що є.
Відповісти
О, Боже, Дідух знає англійську!!! Вона написала "Style"!!!)))
Відповісти
І я, і я знаю англійську! Зараз, кхм: образ вцілому гуд, а фото нот гуд. Два фотографа зібралось, йопт.
Відповісти
Шота не очень...така собі. Хочя ,сумочку можна і поносити. Дівчина звичайна,не модель,але ж чого уж там
Відповісти
агов!!!ви всі любі друзі читаете що це за рубрика, і про кого в ній пишуть???...-зустріла на вулиці,-так починаеться стаття!а то-буденно, не модель, там десь в попередніх потретах Луцька були критерії відбору,як моделі, чи дівчата в вечірніх сукнях,а не буденних??
Відповісти
Вона мені класна!!!!
Відповісти
Вона мені класна!!!!
Відповісти
Хоча по красі ну дуже гарна дівчина і в ній щось є.
Відповісти
Ірино, о Боже яка краса!!!! Таку витончену дівчину, ще треба пошукати. Яка різниця у що вона одягнута?! Якщо комусь не подобається походження її одягу, то загляньте у свою шафу.В вас і половини таких речей немає...
Відповісти
Так рубрика не краси, а стилю...
Відповісти
Все стильно і зі смаком! Речі поєднані круто, ні каплі вульгарності, що саме гоовне і підкреслює гарну фігуру) І дійсно дивіться як рубрика називається, усі б ще так одягались буденно, не місто а квітник був би! Іринка так тримати)
Відповісти
як у народі кажуть:Зустрічають по одежі,а проводжають по розумі.Гарна жінка,але яка вона господиня ніхто незнає.Як сексуальний об'єкт вона кожному чоловіку подобається.
Відповісти
Вона чудова господиня! І прекрасна жінка!
Відповісти