Відомо, хто може очолити райони Волині

Відомо, хто може очолити райони Волині
У Волинській облдержадміністрації визначалися з претендентами на посади голів райдержадміністрацій.

Нагадаємо, 18 та 24 березня виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов звільнив усіх шістнадцятьох голів РДА на Волині.

А 28 березня ВолиньPost отримав інформацію про кандидатів на посади голів РДА:

Володимир-Волинський – Савчук Володимир Олександрович
Горохівський – Годлевський Сергій Сергійович
Іваничівський - Бадзюнь Андрій Анатолійович
Камінь-Каширський – Дмиртрук Сергій Олександрович
Ківерцівський - Лех Ігор Богданович
Ковельський – Поліщук Юрій Петрович
Локачинський – Лінник Ольга Костянтинівна
Луцький - Цейко Юрій Феодосійович
Любешівський – Кух Олег Іванович
Любомльський – Торба Ігор Олександрович
Маневицький – Кирда Людмила Федорівна
Ратнівський – Цепух Лариса Петрівна
Рожищенський – Дулюк адим Валентинович
Старовижівський – Лавринюк Анатолій Петрович
Турійський – Власюк Олександр Іванович
Шацький – Кусько Олександр Сергійович

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Відстаєте панове зараз стоїть питання про зникнення адміністрайій - то все ігрища старої влади
Відповісти
"Радий" за Ратнівчан. "Гарна" кандидатура, "якісно і плідно" працювала в митній службі. Думаю підберуть і "достойних" заступників. ПОЗОРИЩЕ.
Відповісти
а я з колегами радий за Горохівський район - хапуга з хапуг а прикривається лиш націоналістичними ідеями. НЕ ВІРТЕ!! ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Підтримую, думаю буде весело. Але ще не все... Як представить заступниць.... обхахочимось
Відповісти
Любомлю - Торба :)))
Відповісти
Адміністрації (читай: чиновники), не зникнуть ніколи. Ніколи!!! Поміняють вивіску і напишуть нову: "Представник президента в області, районі, селі, хуторі, вулиці, будинку, підїзді). Увесь штат напише заяви і перейде до представника. Можуть "скоротити" 5 відсотків (в районі це буде пів-чоловіка, чи півтори), але таким чином: люди залишаться, лише якийсь час не будуть рахуватись на державній службі. Так проводиться "скорочення". А якщо функції обласної адміністрації будуть виконувати
(як при більшовиках), облвиконкоми, то половина працюючих в адміністрації автоматично перейдуть в нову структуру, а решту забере собі "смотрящій". Бюрократія непереможна! Це гідра, спрут, якому відтинають одну голову, а виростає три. Якщо чиновники реформують самі себе, то про результати можна "зливати воду". Це - як призначення лисиці комірником і ревізором в курятнику. Ця уся локшина про ліквідації - для лохів. Крапка.
Відповісти
ЛЕХ "ТУШКА" І ПЕРЕБІЖЧИК,гАНЬБА
Відповісти
Лех І.Б. "Тушкан" куди йому крісло голови Ківерцівського району,популіст,лизоблюд старої гвардії,контробандист .Слава новій владі.На що дивиться Самооборона і правий сектор.
Відповісти
Це застаріла інформація. Деякі кандидати Київ не пройшли.
Відповісти
"Хороший вибір" у В-В р-ну,все вирішили двоє керівників району, а де депутати,фермери,громада району- ніхто, нікого не питає (хай спитають с/р де орендує землю майбутній голова). Людина нічого для району не зробила,о це також буде весело
Відповісти
Дурдом - в Рожищах Дулюк адим Валентинович! Це ж перший контрбандист, мутіла, рішала і алкаш! Оце так революція! От просто таке собі риторичне питання до можновладців, які призначають вище керівництво на місцях - якими принципами Ви, панове демократи, керуєтесь у своїй кадровій політиці? Якщо Ви хочете щоб Вас прокляли - то Ви на вірному шляху!
Відповісти
Дурдом - в Рожищах Дулюк адим Валентинович! Це ж перший контрбандист, мутіла, рішала і алкаш! Оце так революція! От просто таке собі риторичне питання до можновладців, які призначають вище керівництво на місцях - якими принципами Ви, панове демократи, керуєтесь у своїй кадровій політиці? Якщо Ви хочете щоб Вас прокляли - то Ви на вірному шляху!
Відповісти
А в нас в Турійську тоже радість, такої ПАДЛИ давно при владі не було. Я кщо в нас вся влада такою буде, то думаю що через півроку будемо голосувати за Партію Регіонів.
Відповісти
А нам у Ратно начхати, що про нас думає народ! Ми візьмемо владу, і тоді покажемо, що таке справжня революція! Всім незгодним - люстрація!!!
Відповісти
в старій вижві герої-свободівці))))) ну хлопцИ, не опозорьтесь!
Відповісти