Відомо, хто може очолити управління Волинської ОДА

Відомо, хто може очолити управління Волинської ОДА
У Волинській облдержадміністрації визначилися з кандидатами на посади начальників частини управлінь та департаментів.

За інформацією ВолиньPost, очільниками департаментів фінансів та агропромислового комплексу залишаться Ігор Никитюк та Юрій Горбенко.

Не планують міняти керівників і в управлінні містобудуванні та архітектури ОДА (Юрій Казмірук), управлінні молоді та спорту (Галина Карнаухова), службі у справах дітей (Алла Онищук), обласного центру перепідготовки чиновників (Тетяна Литвиненко).

За попередньою інформацією, не планують кадрових змін і в управлінні з питань цивільного захисту, де працює керівником Василь Ромко.

У кількох відомствах на посаду начальників претендують заступники: управління освіти та науки (Валентина Загрева), управління культури (Валерій Дмитрук).

Управління екології та природних ресурсів може очолити Олександр Самосик, департамент ЖКГ - член ВО "Батьківщина" Андрій Сопронюк, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Андрій Бокоч.

На посаду директора департаменту соціального захисту населення претендує свободівець Андрій Буй.

Департамент туризму і інфраструктури можуть очолити представник "Самооборони" Іван Мирка та свободівець Михайло Щур.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Працівники культури області знають Валерія Юхимовича як толерантного і мудрого керівника який знає всі позитиви і проблеми галузі. Бажаємо успіхів.
Відповісти
Приєднуюсь. Бо той хто цього всього не знає, або збожеволіє, або повіситься у себе в кабінеті.
Відповісти
приходьте у середу об 11 год на громадські слухання щодо посади начальника управління культури, там і скажете свою думку
Відповісти
А це випадково не та Тетяна Ленартович, якої ніяк не можуть здихатись в міській раді? Якщо це вона, то гаплик міжнародному співробітництву. Вона ж окрім пліток нічим займатися не вміє.
Відповісти
Михайло Щур це той шо Майкл?
Відповісти
Було б дуже круто! )))))
На жаль не Майкл
Відповісти
Отой буде на місці. Чесний і розумний.
Відповісти
Працівники бібліотечних установ області підтримують Дмитрука В.Ю., переконані що це справді достойна кандидатура. Знаючий, компетентний, врівноважений та толерантний. Успіхів. Будемо тільки вдячні за таке кадрове рішення.
Відповісти
Андрій Буй - директор департаменту соціального захисту??!! Андрій хороша людина,але його самого захищати треба... Ці призначення, це знущання над волинянами.
Відповісти
Гнати треба ту Карнаухову
Відповісти
її відстояв колектив
Відповісти
Ні,Карнаухова підняла спорт Волинської області після занепаду, небачу інших перспективніших ріантів даной посади.
Відповісти
Я думаю, що тут вже йде питання принципу. Або відкриють рота всі, хто має відношення до тих напрямків, по яких обираються керівники ОДА і проконтролюють призначення, або світле майбутнє відсунеться трохи далі (куди - покаже час).
ЛЮДИ МАЮТЬ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ! ТОДА БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ!
Відповісти
Юрій Казмірук ставленик Клімчука Бориса Петровича "супер спец",-"Найбільше люблю у Луцьку Луцьк :)" http://www.volynpost.com/conference/31-chat-konferenciia-z-golovnym-arhitektorom-volyni
Відповісти
Ох, ну блін! Тільки не Загрева!....
Відповісти
Кадри кочують з міської ради в обласну адміністрацію і навпаки.
Відповісти
Підтримую на 500% тільки не ВОНААААА!!!!!
Відповісти
Дмитрук достойна кандидатура а при попередній владі він просто тянув свою роботу і у все інше не влазив
Відповісти
Кадри кочують з міської ради в обласну адміністрацію і навпаки.
Відповісти
Якщо в управлінні культури ВОДА не відбудеться кардинальна ротація кадрів, ми зробимо все, щоб вона відбулась в самому керівництві ВОДА і партійних структурах, що його формують. Інформації і документів для цього є достатньо. Не для того ми стільки років воюємо за збереження спадку українців, щоб ці гниди, після стількох жертв, знову спокійно сиділи на своїх прикормлених хабарами табуретках...((
Відповісти
Кадри кочують з міської ради в обласну адміністрацію і навпаки.
Відповісти
Кадри кочують з міської ради в обласну адміністрацію і навпаки.
Відповісти
А Казмірук вміє лише каву пити.
Відповісти
В управлінні молоді та спорту ОДА майже всі працівники написали заяви на звільнення - реакція на призначення нового "кваліфікованого" працівника!!!!
Про що думає той Крпюк??? А Пустовіт для чого там, на що дивиться??? Чи він там для... ??? Управління знаходиться просто в "...опі"!!! Оце докерувалися...
Відповісти
За Ленартович неодноразово писали -ви не чуєте
Майкл Щур- мда...., ну нехай
А Бокоч чим таким визначається,, може добре знає роботу?
Не смішіть людей, панство
Відповісти
А Юру Горбунка лишаєте? От прихвостень! Мало його Карпюк бив!!!
Відповісти
Повністю підтримую Валерія Юхимовича на посаді начальника культури - скромний ввічливий порядний, а головне професіонал в галузі культури Волині.
Відповісти
Очевидно, що Пустовіт самостійних рішень не приймає. Гузь і далі пропихає своіх людей.
Ленартович- його подружка
Бокоч-соратник
Професіоналізм за увагу не береться?
Відповісти
Ще треба гнати в шию Леха І.Б. з посади голови Ківерцівської райдержадміністрації,"тушкам" на службі в народу не місце
Відповісти
Нормальна кандидатура Кирди на голову РДА - це звичайно не горлохват Давдюк.Ащодо Сопронюка - шкода одного з найбільших управлінь ОДА.Як інвалід може керувати таким управлінням?Може,бо ві з "Бюту",та й інвалідність липова.Посади лікують людців.
Відповісти
А Никитюка за які заслуги залишати........
Відповісти
запропонуйте альтернативу
Відповісти
Алла Онищук професіонал на свому місці. вона ЖИВЕ життям знедолених дітей. Честь їй та хвала.
Відповісти
Пропоную адміністрації сайту пропускати, під такого роду статтями, коментарі лише зареєтрованих користувачів, бо і страшно, і смішно читати.
Відповісти
Привіт, регіонале :) Загадку розгадали?
Відповісти
Це Ви мабуть обізнались))))))))
Відповісти
Горбенка негайно треба гнати з адміністрації. Він підлабузник Климчука. Організовув людей на антифашистські мітинги. Ганьба. За , що ми стояли на майдані. Вони самі з нас сміються за такі призначення. Пустовіт розберіться з чим кадром.
Відповісти
знову те саме - в те саме... а чому не з лопатою і в села, які завдяки таким керівникам доживають, ледь жевріючи? оце призначення!!! і чекають змін... сміх та й годі...
Відповісти
погоджуюсь однозначно-це знущання.... молодих фахівців немає? це ж люди, які навіть не розуміють, як можна щось змінити...це совки по всій своїй суті... які це зміни-сміх...
Відповісти
Підскажіть, а хто такий Олександр Самосик?
Відповісти
всі вони як не думали про простих людей так і НЕ БУДУТЬ ДУМАТИ, ЩО ВИ ТУТ РОЗПИНАЄТЕСЬ НАЇВНІ
Відповісти
Якщо порядні люди, то нехай працюють. А гнилих - в три шиї!
Відповісти
А Іванка "розбирається" в людях...Певно заздрить?!
Відповісти
Цікаво, чим вже так заплямували себе начальники культури і освіти, що їх хочуть змінити? За які такі заслуги залишають начальників молоді та спорту і у справах дітей????
Відповісти
Волиняни, гляньте як Ігор Гузь рвався до влади, то і недивуйтесь тому, що тепер він ставить всіх своїх людей на посади. ДЕ ДАНИЛЬЧУК, ХАЙ ПОДИВИТЬСЯ НА ВЛАДУ БО ПІСЛЯ ТАКОГО СВИНСТВА БУДЕ НОВИЙ МАЙДАН.
Відповісти
Підтримую, Гузя потрібно відірвати від влади. Якщо необхідно буде зберемо новий майдан та заблокуємо обласну раду.
Відповісти
Гузь керує Вітром і Пустовітом. Сміх та й годі!
Відповісти
А я рахую ставити на посади цих же самих,що працювали при старій владі абсурд.Що нового зробить цей Дмитрук, а нічого він вірно служив цій владі.А бібліотекарі естественно за него, маючи такі зарплати, по 4000-5000 тисяч, так "важко працюючи",на шахті ,шахтар такої зарплати не має,то ратують за нього.Ставить надо нових людей, а це просто натуральная фігня.Если, міняти щось,то только новий начальник будет менять, а старий не буде ніколи.
Відповісти