З’їзд «Батьківщини»: Саакашвілі, бабусі та «висока» Тимошенко. ФОТО

З’їзд «Батьківщини»: Саакашвілі, бабусі та «висока» Тимошенко. ФОТО
Партія «Батьківщина» висунула свого лідера Юлію Тимошенко в кандидати на пост президента України.

Виступ Тимошенко пройшов на Софіївській площі Києва, - пише ТСН.

Серед делегатів і гостей були прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, патріарх УПЦ КП Філарет, політик Юрій Луценко, депутати парламентської фракції "Батьківщина", а також екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Рішення про висунення Тимошенко було підтримано одноголосно.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Надіюсь вона ніколи не стане президентом і не буде при владі, хоча фактично зараз саме вона керує країною...
Відповісти
Підтримую. А підбори їй від болі в спині прописали?!!!
Відповісти
І навіщо нам ще один президент "зек".
Відповісти
правильно,саме вона керує країною,бо вафлак турчинов
всю свою політичну роботу виконував під спідницею бахині,він така бездар,що не спроможний сам прийняти
якесь рішення,в нього нема харизми так як і в яйценюка.Це не лідери це бездарі,які при допомозі ВОНИ здали Крим,а зараз почнеться сморід на весь світ,як ВОНА ставши президентом буде відвойовувати назад півострів і боротись за суверенітет і цілісність держави.В пархатої жидви зарз непочатий край роботи,почалися "жнива"із впевненістю,що "обжинки" справляти будуть саме вони.Недаром збирають мільярди і видурують,хто тільки погоджується їх надати.Народ все стерпить,не перший раз робити його дурнем.А дурнів буде ще д у ж е багато, бо в Луцьку і області їх тисячі.
Відповісти
Чотири попередніх мудака зробили нищу і бз'ядерну Україну!!!нехай тепер жінка спрбує!!!
Відповісти
а на манеже - одни и те же))

перезавантаження - це оновлення. старе іде назавжди.
майдан був проти режиму, а не а юлю, вона не розуміє?!
підкажіть)
Відповісти
Юля зможе усе, Юля збреше й не скривиться!
Юлі - владу давай, бо інакше - терор і хорор!
Підборами цокає, рипають жалібно милиці:
Кривенька душа потребує високих підбор.
Відповісти
Юля зможе усе, Юля збреше й не скривиться!
Юлі - владу давай, бо інакше - терор і хорор!
Підборами цокає, рипають жалібно милиці:
Кривенька душа потребує високих підбор.
Відповісти
"Аферистка" - так написав німець Шліман.
Цим усе сказано. І партія майстерних підбріхувачів, пустоцвітів.
Відповісти
Німень.цеще пів біди,коли в Україні такі тупі живуть.
Відповісти
Ну,що обрав українець ПЕтю? ЗАдоволенний,як він всю юнь вбиває на сході? ЦЕ у вас прополаченних на совісті.
Відповісти