Стильний Луцьк. Портрет дня: Іванна Маліновська

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Іванна Маліновська
Іванна Маліновська, 18 років, продавець

Сьогоднішню героїню ми наздогнали у момент, коли вона вийшла із маршрутки та йшла по справах.

Як розповіла дівчина, їй 18 років. Вона - продавець одягу. Каже, що найголовніше її заняття – пошук себе. Також Іванна має хобі – спорт.

Каже, що одягається переважно через Інтернет – все що подобається одразу ж замовляє.

«Одяг люблю яскравий. Одягаюсь під свій душевний стан та настрій. Правда, не дуже люблю прикраси – тому в мене їх мало», - розповідає Іванна.

Коли ми зустріли Іванну, вона була одягнена у спортивний костюм, куртку ICBERG. Взута була у популярні нині «снікерси». Щоб урізноманітнити свій вигляд, дівчина підібрала сумку та окуляри.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Цікавий спортивний образ, де гарно все поєднано.

Куртка підходить до взуття «снікерсів». Костюм модного кольору, який зараз в тренді. Сумка цікава оздобою, яка вдало поєднуються із шкіряною курткою. Окуляри загалом теж доречні до образу.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 137
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
подивись спочатку на неї вживу)))))))
Відповісти
Крута в живу..в тренажерному залі часто бачу..так що не нада тут наїжати
Відповісти
ти на себе спочатку вживу подивись
тобі далеко до цієї дівчинки!!!!!
Відповісти
і що це за люди такі пішли не добрі?
гарна дівчина а обсирають так ..в зеркало на себе ти дивися знайома вранці?
Відповісти
приходьте усі в тренажорку
там вона агонь
Відповісти
А в якій тренажорці займається?
Відповісти
Агонь в якій позі)))?
Відповісти
У Іванкі є хлопець вже давно до твого відома
Відповісти
БАААНТІК СЕКСУАЛЬНИЙ.....
Відповісти
не можна, а треба))
Відповісти
все що сподобалось це попа фігурова а все інше так собі
Відповісти
ну попа фігурова бо качається у спорт залі
спортивна дівчина знаю її
на обличчя досить таки приваблива дуже навіть
Відповісти
Одягом, про це написано в другому абзаці статті
Відповісти
Така нічого)
Відповісти
Світ так влаштований, що красивими вдається бути багатьом, а бажаними… А усе тому, що ця «наука» не в знаннях і життєвому досвіді, а в шостому почутті. Красива, навіть казково красива жінка – це часто технологія рук візажистів і перукарів. Але це усе - свідоме насилля над жіночою красою. А бажана жінка – це таємниця. Красивою милуються тиждень, місяць, рік, а потім тікають. Не красиві жінки врятують світ, а бажані. Ті, яких хочеться завжди. Але їх мало. Так дав Бог. Вони, навіть не усвідомлюючи свої магії, підтримують взаємну повагу чоловіка і жінки, чим бережуть сім’ю від зради, потрясінь і розпаду. Жінки, будьте бажаними!
Відповісти
Вдало написано.
Відповісти
розійшлась мислію по древу...
Відповісти
Спасибо, деточка!
Відповісти
Модер, ти чё ідіот безмозглиий, він все підряд добавляє в чат, а потім неугодне викидає, а в результаті виходить суцільна каша... .!.
Відповісти
дівчинка просто супер я бачу її в центрі завжди дивує різними образами ..зауваження до фотографа чому така якість жахлива?
Відповісти
да якість жахлива
Відповісти
фотограф напевно дешевий тут
якщо такі фото розмиті(
Відповісти
чому спортивний стиль?
судячи як я її бачу одягнутої у центрі там є про що по обсирати!!!!!
у цеї дівчини багато пафосу і це дуже розчаровує(((
Відповісти
Іванка пафосна?
що за скотина написала це.)
сама доброта .)
Відповісти
Нажаль пафосна... Селокостюмчик і шкіряна круточка))) лол
Відповісти
гарна дівчина дуже
Відповісти
видно , що "купує одяг чкркз інтернет-магазини"... Це напевно мова про ВК йшла... такими БаРХАТНИМИ ( бееее) костюмами всі китайські групи завалені!!! Ненавиджу підробки !!! чому б не купити звичайний гарненький костюмчик ( без підробних фірмових лей) і не палити контору.
Відповісти
Та що ви таке говороте. Костюм куплений зразу після показу нової колекції CHANEL 2014 Haute Couture в Парижі. За 1 000 000 EUR.
Відповісти
Дівчмна гарненька, але це нарощене штучне волосся вже років 3 не актуальне, більше того - суцільний несмак, в моді натуральне!
Відповісти
Гарна дівчина ! Хто знає її прізвище ?
Відповісти
фрасолович
Відповісти
Семен, у неї коханий є))))) Герлїня гарна і Бажана!!!
Відповісти
жалко що коханий є
я би познайомився .щось в ній є
Відповісти
ДА
ЗГІДНИЙ ФІГУРА В ДІВЧИНИ ГАРНА ,а з макіяжем перебор навіщо так багато краски такій красуні?
Відповісти
Так-так дуже стильно виглядає шнурівка на штанцях, і особливо напис шанель))) Це стиль Луцька?
Відповісти
шанель..чим погано кольоровий спортивний костюм
навіщо не правдомовити?
моя думка дівчинка на таку погоду одягнена дуже яскраво..зараз половина Луцька ходять у всьому темному ..що жахіітя дивитись ,а тут кольори яскраві є!!!
Відповісти
а мені костюм дуже подобається
сумка крута
де можна купити хто знає???
Відповісти
хочу таку собі жінку
Відповісти
це мене одного верне від таких окулярів? де ви дівчата взяли таку моду носити окуляри на пів обличчя. пздц...
Відповісти
штучна дівчина вся
Відповісти
Аліна де тут штучність тобі окуляри купити бо ти напевно сліпа трішечки)
гарна стильна дівчинка ..доречі дуже гарно накрашена.)ніжно
Відповісти
да штучності точно немає
Відповісти
фотографії на телефон сфотографовані що тут не ясного????
Відповісти
Семен,ти ідіот) то ж написано Іванна МАлиновська.мабуть таки її прізвище Малиновська))
Відповісти
Дурню )) Це не прізвище
Відповісти
десь я бачив її вже
Відповісти
знайшов її у контакті вона що модель?
Відповісти
а де вона працює продавцем хто знає?
Відповісти
мілаха
Відповісти
Купити такий костюм можна в хмельницьку або на 7 км в одесі за 100 рублів

І звідки в продавців гроші на куртку айсберг, оригінал якоі коштує в районі 500 евро)...

Нащо цей цирк з брендами
Вибирайте стильних дівчат, хай в зарі чи манго, але не в такій шанелі(((
Відповісти
у тебе не всі вальти в колоді ?? малявка..перед тим як вказувати ціни від "балди" ...зганяй в європу і подивись реальні ціни на айсберг... ціни досить доступні .. особливо на сезон знижок
Відповісти
нічо така
Відповісти
фотографу- а фото обробляли у PoverPaint???
Відповісти
НІЧОГО
Відповісти
ЦІКАВА дівчинка
Відповісти
Жахливий спорт костюм рятує куртка і взуття. Тобто без тієї куртки, костюм (колір, матеріал, БРЕНД) викликає посмішку, 4ерез замашку на "модну рі4". А так образ на любітєля гламуру і місцевих понтів
Відповісти
Так хотіла бути модною і брендовою, що тільки людей насмішила) ні волосся, ні костюм, ні куртка( за 3 км видно, що дермантин), ні снікерси навіть віддалено не схожі на оригінали. А початок статті в рубриці як завжди кумедний..." Наздогнали коли вийшла з маршрутки і йшла по справах"...хаха! Всім добре відомо, що герої рубрики ознайомлені заздалегідь з " несподіваною" фотосесією і часто знайомі журналістів Волинь Посту. Тому, суцільний фейк, але завжди піднімає настрій))))
Відповісти
якщо тебе так насмішила дівчинка ця то ржи )))хто тобі не дозволяє?
Відповісти
ой мля...може і за 3 км може і показатись таке..але ж як ти могла не замітити з відстані 30см монітора шо це проста тканина а не шкіра..або вище згаданий дермантин... рукава тількі шкіряні якщо на те пішло P.S пишу бо просто не навиджу всякіх вискочок з медичного фк. які типу щось шарять...
Відповісти
Так спаскудити бренд!
Відповісти
о вже Іванка попіариться ))
Відповісти
гарна дівчина,але чомусь дуже сумна(
Відповісти
прикольна сумка
Відповісти
Піарте піарте Іванку .погана критика теж критика.)
а знаючи її то погану критику вона більше любить)))))
Відповісти
дівчина чомусь дуже сумна(
Відповісти
Люди хватить срати !!!поважайте себе!!
Відповісти
та якщо на те пішло то наш народ все підряд сре треба напевно мішок на голову вдіти (
Відповісти
волосся це пзц. Я думала вже ніхто з таким не ходить
Відповісти
ти напевно відстала від моди)
пів Луцька таких дівчат ходять з нарощеним волоссям .)))
де не обернись скрізь салон де можна наростити волосся .)
наростила дівчина ..нічого поганого не бачу
Відповісти
Прочитай уважно - я думала ВЖЕ ніхто не ходить, років 2-3 назад так, кожна друга ходила, а тепер вже та дурість пройшла в більшості! Подивись в неті блоги відомих достойних стилістів - та вони плюються на таке, не актуально і не модно!!! Як старий пошарпаний шеньйон=)
Відповісти
Если пол города носит - не означает, что это модно. Мода на чужие волосы закончилась еще лет 5 назад.
Відповісти
волосы как волосы .. это уже бред о таком писать
Відповісти
ахахахах
в такій сумці пів Луцька ходить як у неї)
і взуття і костюм
нічого особливого не бачу
крім зовнішності
симпатична вот і все
Відповісти
Народ
чому ви пристали до дівчини ,що тут обсирати мила незнайомка яскраво одягнена))))
Відповісти
Дівчина гарна, але журналіста, який дописує у рубрику однозначно варто міняти. Бо це дурний тон, а не стиль носити спортивний костюм за межами спортзали та підробку під дорогі бренди. Дівчині в 18 не потрібна справжня Шанель, але й дурнувату лейбу носити не варто. Лук важко назвати стильним..
Відповісти
Обувь совершенно не подходит под костюм. Сюда бы легенсы...
Відповісти
леггинсы тоже сюда подходили но не под эту спортивную кофту)
спортивный хороший стиль.)
Відповісти
ніхто тут не пише що це справжній шанель.)
Відповісти
народ де ту пише що це бренд?
дівчинка говорить що одягнена під настрій .)
напевно вона не очікувала ,що її сфотографують саме у спортивному костюмі
явно кудись прямувала ..а почитати коментарі то наш Луцьк як ніколи не бачив ні нарощеного волосся ні спортивних костюмів шанель хоча весь Ювант забитий тими костюмами.))Луцьк не позорся. люди будьте добрішими ..ця мила особа не заслуговує ,щоб так обсирати її.досить таки симпатична дівчина!)))
Відповісти
Ну, даійсно, йшла за хлібом у краимницю, а тут її випадково підловили.
Штукатурилась годину до того, яка випадковість, я вас умаляю.
Полісся у Луцьку, хоч здавай у палату мір та ваг, як еталон!
Відповісти
не суди всіх людей по собі
Відповісти
вона завжди ходить така накрашена
Відповісти
3 фото
очень хорошее .. фотографа не надо тут срать
такая стильная .. видимо девушка имеет много врагов которые ее не любят потому и пишут сюда всякий хлам
Відповісти
сама ІВАНКА ЗНАЄ ЩО ВОНА ТУТ?
Відповісти
А думаєш хто всі ці коменти в її захист пише, ну якщо не всі, то більшість точно, дуже видно один і той же стиль написання=)
Відповісти
мені здається ,що незнає)
Відповісти
у неї ,що так багато друзів ?
Відповісти
люди чьо ви гоните вона дуже хороша стильна і гарна
і дуже дуже добра людинка.))))
фотоограф тед молодець гарно пофотографував.!!!!
Відповісти
чесно враження ніби я гортаю альбом китайського ІНТЕРНЕТ магазу якогось...баба гарна мови немае...але чого вона тут не знаю...в нас таких гарних цілий Луцьк!
Відповісти
Завідно, що вона тут а не ти?
Відповісти
на рахунок стилю - то першоквітневий жарт
Відповісти
на любителя зовнішність. хочу інтелект в очах побачити.
Відповісти
Діма, в мене всі валь ти в колоді
Дермантинового асберга в європі я не бачила, може ми в різну європу іздимо?
Я кожен сезон там буваю, курток дешевих (під стать костюму) ще й айсберг, там нема
Ой
Смішні ви
Відповісти
та ладно??? що тут стильного????) піжама під кожанку??? жесть..... щось я вже взагалі нічьо не розумію в цьому світі :)
Відповісти
а мені вона подобається
Відповісти
Ета же стільний Луцк, дєтачька))))))
Відповісти
А мені вона подобається)))))
Відповісти
приємна зовнішність
Відповісти
симпатичненька
Відповісти
Іванка тут всіх порвала! Про кого тут раніше писали,но ніхто не викликав стільки емоцій і коментарів!!!Стильно одягнена, все одне до одного підходить!а такі речі продаються скрізь(Ювант,ЦУМ,Варшавський базар і т.д.)..не кожен має можливість купляти дорогі і брендові речі,хоча,для нашого Луцька, чи в брендовий одяг ти одягнена чи ні, наші люди всерівно не розуміють!Іванка виглядає яскраво і стильно, тому в більшості коментарів жіноча стать пише негативно, і це можна зрозуміти чому!якщо,вона була б одягнена по-простому в чорно-сірих тонах(як в більшості в Луцьку ходять)тоді не було б до неї такої уваги,а так все самі бачимо!
Відповісти
Ще одна наштукатурена появилась тут!!!!
Відповісти
Ти права!Дівчина цікава ..якби не була цікава не писали б сюди!
Відповісти
Ахах..видно ,що подружкі двоє одинакових
Наштукатурені лялькі пусті
Відповісти
Дата реєстрації 4 квітня - це ж треба було реєструватись заради 2-х коментарів=)))
Відповісти
Це ти правильно підмітила- порвала=) Своїм несмаком і штукатуркою
Відповісти
Де тут несмак?
Сліпота ти куряча,а не Павло
Відповісти
Нащо приставлятись хлопцем???
Явно це дівчина писала
Відповісти
Така приємна особа
Що хочу побачити вживу
Набери якщо зацікавив тебе...0934236670
Відповісти
до ахаха
якщо дівчина за собою дивиться і гарно виглядає,інші дівчата як,ти завжди анонімом будуть писати тільки негатив..і зрозуміло чому-це Заздрість!!!
якщо,хочеш дальше поговорити,пиши особисто,а не сюди!
Відповісти
Захист падружкі це похвально, але навчіться сприймати правду і критику - що ж то є, а не кожен коментар коментужте, видно що ще вітер в голові свище!
Відповісти
плюс сто
Відповісти
Село і люди)))
Відповісти
Одна анонімша яка правду про себе написала!!!!
Відповісти
Село??просто подруга теж хоче піару...бо напевно не цікава нікому...
Відповісти
Вже нові люди появились..а Іванці досі пишуть
Відповісти
Сфотографуйте ще цю дівчинку проооошуу
Відповісти
Нічого собі як коментарів багато
Відповісти
Спортивний костюм і шкіряна куртка не можуть бути окремо від сємок і піваса. Може я вже стара тітка, але стильно - це образи Одрі Хепберн і Софі Лорен. А це, вибачте на слові, діваха з сусіднього двора. В свою рубрику ще доярок з Турійська пофоткайте з лаковими сумками і намазаних тоналкою до пупа.
Відповісти
за що ти так цю дівчину не навидиш?
за то ,що вона красива яскрава..)))???
а ти ні?)
може ти сємкі і півасо вживаєш..)))А настільки я знаю Іванку вона таку фігню. не вживає.)
так ,що хватить писати сюди анонімно...пиши їй в лс..!!!!!!бо вже твій цей бред смішно читати))))мишка сіра )))!!!!Іванка чекає тебе в лічку..передавала ,що відповість особисто)))))сестра Галя)
Відповісти
я розумію,що ти не рівно дихаєш до Іванкі..але повір їй байдуже ,що ти там строчіш про неї тут ..напишии особисто їй .))))))Галя
Відповісти
ти спочатку похудай ..)!!!!
Відповісти
http://vk.com/id220460622
Відповісти
звертаюсь до всіх хто тут пише про мене..
так я знаю,що я тут)))
і дуже всім дякую за увагу.=)))
мені дуже приємно,що я вам така цікава ,і що зібрала стільки коментарів=)))я значить варта вашої уваги...і критику сприймаю дуже спокійно..тож пишіть стільки вам заманеться,але краще не анонімно ,щоб я бачила хто ви=))))мені в повідомлення ...чекаю=)
Відповісти
ТИ дуже гарна дівчина. Респект і повага тобі.
Відповісти
В кого самий великий напис Chanel і на самому видному місці - той самий стильний. А якщо ще й на спині такий напис є, то чекай завтра фотографів з журналу Vogue.

Думаю таких костюмів усього два в світі: один був в самої Коко Шанель, а другий зараз в Луцьку.
Відповісти
жесть..близько не стійте, бо як відпаде шматок штукатурни з неї приб*є нафіг..і котищучка вписалась за свою знайому.ну да.вона ж ходила в одязі котищучки..хахахах
Відповісти
слабо це Іванці особисто написати?
Відповісти
дівчина кумедна)) Працювала в нас продавцем... Трохи тупувата... Багато косметики і інколи повний несмак в одязі.
Відповісти
вона надзвичайно гарна
я бачу її постійно
як знайти цю леді?
тому ,що підходив знайомитись послала мене
хамка вона
Відповісти
гортав рубрику
і
упізнав цю леді
де її знайти
Відповісти
дiвчинка красуня но в лижку брiвно
Відповісти
ахаха
це тобі напевно приснилось ,що ти з нею спав.!!
ахаха шутнік )
Відповісти