Голові Волиньради можуть збільшити зарплату на 90%

Голові Волиньради можуть збільшити зарплату на 90%
Волинська обласна рада розгляне проект рішення про встановлення голові ради Валентину Вітру надбавки до зарплати.

Обсяг надбавки - 90%, - йдеться в проекті рішення, опублікованому на сайті облради.

"Установити голові обласної ради Вітру Валентину Степановичу надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг з часу обрання головою обласної ради", - йдеться в документі.

Крім того, депутати можуть дозволити преміювати Вітра щомісяця виплатою обсягом до 60% посадового окладу.

"Дозволити здійснювати преміювання Вітра В.С., голови обласної ради, щомісяця у розмірі до 60 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та виплачувати йому матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати", - йдеться в документі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 42
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А "рєпа" не трісне? У країні режим економії!!
Відповісти
Ось це я розумію апетити в нової влади))))
Відповісти
Влада нова (ну майже), ось і апетити не ті!!!
Відповісти
Що це???? Провокація? Розбазарювання громадських коштів? В Україні скорочення чисельності держслужбовців (в тому числі силових структур), зменшення зарплат! Які досягнення нового голови заслуговують на підвищення зарплати? Де ця інтенсивність і особливий характер праці????? Може хоча б прозвітував би про свою роботу. Невже в бюджеті області немає більш нагальних потреб? Чи може Вітер від голоду помирає?
Відповісти
криза, блін. але не для всіх, як бачимо...
Відповісти
тож перше квітня.... люди, вам що не скажи - всьому вірите. керутати простіше ніж курми
Відповісти
а ні, таки на сайті пише......
афігєлі!!!!!!!!
Відповісти
Ви що йобу далися??? за які такі заслуги????? За манатки і разом з Гузьом окопи рити на Херсонщину
Відповісти
Мабуть, Вітер хоче перерахувати цю надбавку військовим України
Відповісти
Нарешті до влади прийшли "чесні", "справедливі" люди, які честю та совістю будуть працювати на благо волинян, яких закликають міцніше "затягнути пояси" аби подолати кризу !!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Далі буде...
Відповісти
можливо раніше було не все так погано було...)))
Відповісти
а що Вітер має отримувати зарплату лише 5000 грн? він посадова особа і має право на достойну матеріальну допомогу.
Відповісти
Судячи з декларації про доходи щомісячна зарплата Вітера за минулий рік на посаді заступника голови ради складала більше 1о тис. гривень.А яка буде тепер?
Відповісти
А тепер буде 24700 з урахуванням всіх доплат
Відповісти
а що так мало?
Відповісти
А для чого тоді йшов якщо зарплата не влаштовує?
Зараз багато молоді будуть працювати за 5 тисяч
Тим більше режим економіі

До речі, який там оклад?
Відповісти
В такому випадку зарплату з надбавками він буде отримувати не довго,до виборів.Ви цікавилися скільки отримує шахтар?
Відповісти
Почалось!
Відповісти
П...здець !!! Вибачте, але без матюка на це дивитись неможливо !!! З такими "змінами на краще" у нас країна не вилазитиме з страйкій , пікетів та революцій. І ще з теліка неприпиняють розказувати, що приблизно рік українцям доведеться затягнути пояси і жити скромно, щоб перебути кризу. А таким,як пан Вітер, можна буде свій пасок послабити на декілька дірок з такими апетитами, буде за що пузо наїдати!
Відповісти
А давайте ще Гузю зарплату піднімемо. Йому ж треба бідоласі якось за хюндай сонату кредит виплачувати і хату в Підгайцях добудувати. А криза хай буде для інших, а у бюта хай буде все в шоколаді. От класно посади в міськраді і облдержадміністраії можна продавати, зарплати можна безпідставно піднімати - прям слуги народу.
Відповісти
Що найбільш заважало, стояло на перешкоді державі Україна й сущим у ній українцям, стати однією з найбільш прогресуючих держав Європи й світу, за 23 роки відновленої державності?
Кожен на це питання відповість по-різному, бо скільки людей, стільки й думок. Але чи не є однією з головних помилок те, що ми частенько намагаємося знайти причини "поразництва" в наслідках того, що відбулося – не бачачи впритул причин.
Чи була серйозна спроба за підтримки громадянства повністю замінити стару систему до останнього часу? – Ні! І тільки його величність Майдан цю спробу робив, намагаючись завалити стіну "вчорашнього" світу й почати не реконструкцію, а побудову ледь не з "чистого аркуша", нового.
У першу чергу, це стосується питання кадрової політики в державі – від найвищого рівня до найвіддаленішого українського хутора. Адже в цій надважливій проблематиці є аксіоматична основа – кадри, які дійсно вирішують ледь не все.
Найбільш кричущим фактом є те, що кадрова політика в Україні опісля першої хвилі Революції анітрохи не змінилася.
Отже, власне, нічого не змінилося.
Змінилася, зрозуміло, риторика, але одних і тих же самих людей – людей навіть не вчорашнього, а позавчорашнього дня. Вони готові виголошувати, пропагувати будь-які ідеї, проекти, плани. Вони звиклі. Гадаю, їм навіть не дуже важливо, під яким прапором сидіти в зручному кріслі – аби з підігрівом, аби при такій рідній Владі.
Корупцією пронизана вся велика наша країна, по вертикалі – зверху до низу. Купівля посад, хабарництво – велике, середнє, дрібне, але хабарництво...
Невже головним і найчастіше почутим та вживаним словом-питанням, стало "Скільки"? Чи ми, українська спільнота, несемо провину в тому "що маємо те, що маємо"?
Так, бо не потрібно давати хабарі й відтак – брати.
Але риба, все-таки, гниє з голови. Без всеохоплюючої, відкритої, прозорої люстрації, змін не буде. Можемо ж ми, українська спільнота, привести до влади нових, патріотичних, чесних державників? Можемо! Давайте зробимо саме так!
А поки що – корупція як іржа, роз'їдає "тіло" держави. Фактів, прикладів, безліч.
Корупція, від латинської corrumpere – псувати. От усе в нас і пронизане непоясненною зіпсованістю.
Дуже-дуже давно у велику добу Київської Русі апостол Андрій казав, що на цій землі засіяє благодать Божа. Так буде! Бо із цих, прапраукраїнських земель рушили в широкий світ арії, несучи світло високого Духа. На наших теренах заіскрилася на увесь світ Трипільська культура, та й Кам'яна Могила – також на цій землі.
Джерела, радше потічки-струмені розіллються по всіх усюдах саме з України. Отоді й прийде загибель і корупції, як складовій, з того чорного списку чорної доби.
Але починати потрібно кожному із себе. Бо недарма було сказано: "Хто, якщо не Я…"
P.S. Почав читати чудовезну збірку поезій "Місце Сили", щирого і глибоко – духовного Павла Щириці… Куплет в тему:
"Місце Сили – там, де зникає сум,
Місце Сили – там, де зростає віра,
Місце Сили – це коли Духу струм
Хтось запускає прямо тобі під шкіру."
Андрій Буткевич, спеціально для ВолиньPost
Відповісти
а як на мене, основна проблема нашої держави - бюрократія. Напевно всім в житті довелось зіткнутись з купою непотрібних папірців. І саме це явище породжує корупцію. Працівникам лінь займатись непотрібною паперовою роботою, а лишня копійка - непоганий стимул.
Відповісти
Повністю згоден! Тільки не працівникам лінь займатись непотрібною роботою, а людям лінь час витрачати на безглузду бюрократичну тяганину.
Відповісти
ну батьківщина завжди відзначалася непомірними апетитами. так що думайте коли будете голосувати.
Відповісти
не батьківщину бійтеся, а олігарха Порошенка, якого Фірташ веде в президенти....
Відповісти
ВП, дайте будь ласка офіційне посилання на цю інформацію . На сайті єдина інформація на сьоголні :

01.04.2014 15:12
Про оренду в інфекційній лікарні
01.04.2014 13:32
Ігор Гузь звертатиметься до Прем’єр Міністра стосовно допомоги ошуканим інвесторам «Еліти-центру» по-ковельськи»

Більше нічого не сказано!
Відповісти
Хочеться думати, що першоквітневий жарт
Відповісти
Ні, панове, два Михайли, вже далеко не жарти.
Це тільки квіточки...
У Вас ще руки не опускаються? Ви ще нічого не зрозуміли???
як Вам, робота державних структур місцевого масштабу? Чітка, прозора, систематизована? О то ж бо і воно...
І далі казатимете: "ми знаємо що маєм робити"???
Відповісти
Морди хочуть добре жерти на народних грошах. Революцьонери срані. Усіх до люстрації !!!
Відповісти
Оце то нова влада...Невже ті хлопці померли ради того , щоб Вітер І ВСІ ЦІ покидьки отримували таку ох.....зарплату......стріляти треба.....нам всім скорочують надбавки і премії і лишають голі оклади....а йому надбавка??? а не лопне у нього пика?????а криза в країні??? чи він в космосі живе??
Відповісти
не давайте він це жажирілий хряч ще в гвоздецкіх в неофіті бухав і жер
Відповісти
Голі оклади лишаються тільки рядовим спеціалістам, бо всі надбавки і премії керівництво розбирає. Так було і є за будь-якої влади
Відповісти
зарано барикади розібрали
Відповісти
Уся моя родина,як навіжена, шле СМСки на армію, перераховує кошти на компенсацію постраждалим на майдані, бо в державі, бачте, намає грошей. Так вибачте, з якого дива,всіляким кнурам піднімають зарлату, коли країна повний банкрот??? ЛЮДИ БІДУЮТЬ !!!!!!!! Пора стягувати шини до облради !!!!
Відповісти
Гнати в шию таких керівників треба,і швидше, ще не встигли нічого зробити, а вже давай премії й надбавки. Дорвалися до корита.
Відповісти
Мінімальну йому вху...ти, як в більшості людей і хай проживе за місяць.
Відповісти
А не злипнеться щось від премій та добавок в такому розмірі...В нас живуть люди які не мають коштів навіть на хліб((( дивлюсь депутати позабули що таке коктейлі молотова?? Нагадаємо!!!
Відповісти
Ну й апетит розгулявсь.а далі захоче і родичам і профурі Майї Мосвич -погулять то хочеться.
Відповісти
а що вони там всі роблять??? спілкувався з працівниками облради, так ті кажуть що Пирожик за всіх арбайтен) добра душа... Вітер кажуть тупий... а Гузь - хамло, навіть не привітається ніколи...
Відповісти
№адість то яка, обласна рада нічого не роботь, а ліквідувати хочуть ОДА!
Відповісти
А знаєте, яка буде наступна революція в Україні???!!!
Це буде не така, як в 2004, чи 2014, все буде просто і банально... Люди від безвиходу і голоду вже не будуть танцювати і співати на майданах, а тупо будуть ловити і вішати, вбивати, грабувати тих, хто хоч раз засвітився в таких скандалах!!! Буде покарання без суду та слідства, оскільки вже люди розчаровуються в сьогоднішньому Майдані і розуміють, що це все треба було робити вже зараз, і якби це зробили, то нікуди би Яник не втік (читати - не дали б втікти), а був би як мінімум мертвим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти