На Волині представлять нового прокурора області

На Волині представлять нового прокурора області
У п’ятницю, 4 квітня на Волині представлять нового прокурора області - ним став Анатолій Коцура.

Про це стало відомо з достовірних джерел у правоохоронних органах.

Раніше Анатолій Коцура працював одним з прокурорів у Ковельській міжрайонній прокуратурі. Звільнившись звідти, він кілька останніх років не працював в органах прокуратури.

За інформацією джерела приїхати у Луцьк для представлення нового прокурора області може виконувач обовязків Генерального прокурора України Олег Махніцький.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто сажав за майдан на вихид права рука параки юрченко
Відповісти
що написав напевне і сам не поняв
Відповісти
хто знає - той поняв! не парся!
Відповісти
хто знає -таку х..ню не пише...
Відповісти
для прокуратора буде?
Відповісти
А де люстрація????????????? Мрев треба розганяти весь колектив. Рішал не буде. Суди під люстрацію. Чому всі мовчать?? Крісла ділять??? Автомайдан Україна та Правий скктор ділять крісла в виконкомі. Самооборона діле в МВС Пенсіонери як були в біді так і сидять далі. Революція .........
Відповісти
Люстрація заглохла. На рахунок МРЕВ справедливо, Філюка під суд. Йому вже лстрація не допоможе !
Відповісти
Що за беліберда?! «працював одним з прокурорів у Ковельській міжрайонній прокуратурі». Так він був МІЖРАЙОННИМ ПРОКУРОРОМ. «Звільнившись звідти, він кілька останніх років не працював в органах прокуратури». Які кілька років? Коцура з Ковеля пішов 12 років тому – в 2002 р.
Відповісти
нагадайте коли і де були громадські слухання щодо цього призначення. чи знову кулуарно-квотний принцип?
Відповісти
Пане 123 Люстрація це МИ, тобто громада. Я таж думав,що крісла ділять.Помилявся. Маєте інфу.несем в ОДА в люст.ком.там розглянуть заслухають, це не просто і часом сміливості може бракнути. До слова, в Польщі люстрація вже триває 10р.
Відповісти
Вважаю, що настав час провести люстрацію Данильчуку і Тимощуку. Вони своїми діями ганьблять ідеї Правого сектора. Хлопці ПС! Гоніть їх геть. Інакше підтримки населення у вас не буде.
Відповісти
Яка політика? Вони навіть не змогли пояснити самого простого - чому Ярош проти вступу України до ЄС і НАТО. Підтримую проведення слухань. Нехай почують думку людей. І донести це до Яроша. Кадрових змін потребує і його партія.
Відповісти
у яроша партії нема. де він був у січні коли хлопці і ультрас біля стадіону Динамо почали активну революцію? не був. зявився лише у лютому. впевнений що це проект Фірташа. Ярош був помічником депутата Наливайченка який зараз очолює СБУ, отже він має впливи з УДАРУ
Відповісти
ЯКЩО НЕ РОЗЖЕНЕ БАНДУ ЗАРОБІТЧАН З ПРОКУРАТУРИ(ЧИГУР БЕЗРУКИХ і решту тих хто порушував справи проти Народу)) ТО НЕ ЗМІНИТЬСЯ НІЧОГО!!!
Відповісти
банда заробітчан-це ті кого ти так захищаєш...а вище перечислені- то РОЗУМНІ, АДЕКВАТНІ ЛЮДИ...
Відповісти
юрченко сажав і контролював суд по справах проти майдана
Відповісти
юрченко працював і рішав з паракою і з цим домовитьсяі як сажав так і буде сажати і сектори і самооборону він іх не навидить
Відповісти
а ти його посаду хочеш?? що так усердно про ньго строчиш...чи боїшся сісти??????? :))))))
Відповісти
Скажіть,цей хапуга ШЕВЧУК С.Л. ще довго буде обіймати посаду 1-заст. начальника УДСБЕЗ?Чи Ви його каструєте?Чи ще ненабрався?Скільки ще людям терпіти його та його банду?ДУЛИША,БАБУЛУ,НАЗАРЧУКА?ЗАРОБІТОК" сягає понад 200 тисяч гривень в місяць,близько 4-5 квартир,1-будинок,будує ще один,6-8 земельних ділянок в м.Луцьку та на його окраїнах,в смт.Олика декілька,3-авто.І це все на одну "ЗАРПЛАТУ ЖИВЕ"БІДОЛАГА!
Відповісти