Вже завтра маршрутки можуть не вийти в рейс, - луцький перевізник

Луцькі підприємці-перевізники кажуть, що в міській раді затягують з рішенням щодо збільшення вартості проїзду в маршрутках.

8 квітня відбулася зустріч бізнесменів з заступником міського голови Тарасом Яковлевим.

За словами начальник транспортного відділу підприємства "Волиньавтомотосервіс" Назара Романюка, засідання тривало приблизно дві години.

Хоч обговорення відбувалося довго, учасники не змогли знайти рішення, яке б влаштувало всіх.

Посадовець каже, що через постійне збільшення вартості бензину та інші чинники проїзд неактуальним стало минулорічне прохання підприємців про здорожчання проїзду до 2,5 гривень. Мовляв, нині оптимальна ціна - 3-3,5 гривні.

Також Романюк заявив, що на деякі маршрути автобуси можуть не вийти 9 квітня, бо декілька днів працюють "в мінус". Він пояснює, що транспортні засоби не виїдуть з гаражів, тому що не матимуть чим заплатити за пальне.

За його словами, документи та розрахунки щодо подорожчання проїзду перевізники в мерію передали раніше, як і просили міські чиновники.

Романюк каже, що під час зібрання працівники мерії не пообіцяли нічого конкретного, що не задовольнило підприємців.

Зрештою, єдине до чого домовилися перевізники та Яковлев - зустрітися ще раз через тиждень.

На думку Романюка, наразі мерія затягує з ухваленням рішення.

Нагадаємо, 1 квітня перевізники заявили, що можуть не вийти на маршрути, якщо мерія не збільшить тариф до 3,5 гривні.

За кілька днів відбулася зустріч підприємців і владців, які вирішили обговорити проблему 8 квітня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не зупиняться вони. Духу в них не хватить. Будуть і далі їздити і скиглити будуть. Немає чого боятися.
Відповісти
Повністю підтримую. Тільки нити навчилися і міську раду бігати. Нічого вони не зроблять. От побачете, завтра всі повиїжджають.
Відповісти
це дорого!!!!!!!!!!!!!!!!
що не кажіть, а невиправдано дорого!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
та навіть 2,5 забагато.
однак ми знаємо ,як з цим боротись - всі ж бачили, на що здатна САМООРГАНІЗАЦІЯ.
Відповісти
усі мають затягувати паски, а перевізникам аби наживатися
Відповісти
Починати все-таки варто з олігархів - їм є куди затягувати.
А прості люди можуть затягнути паски лише на шиї.
Відповісти
"...на деякі маршрути автобуси можуть не вийти 9 квітня, бо декілька днів працюють "в мінус". "

Тобто, лише кілька днів роботи "в мінус" спонукають їх відмовитись від перевезень.
Тарифи вони вимагали підвищити ще рік тому, бо їм, за їхніми словами, невигідно було,але цілий рік їздили - значить були явно не "в мінусі".
Не можна вірити жодному їх слову - нехай усе підтверджують розрахунком. Вони хочуть зберегти свою стабільність в той час, як решта біднішає.
Відповісти
В Києві навіть такі тарифи не встановлюють, а напевно ж не порівняти відстані. просто у нас чомусь звикли що прибуток повинен бути не менше ніж 100%. І взагалі, що буде якщо забастують всі громадяни?, бо ж в основному працюють 1000-2000 гривень, і вчтелі і лікарі і робітники і службовці, і продавці. всі працюють в збиток, бо зарплати не вистачає на найнеобхідніше.
Відповісти
100% Ви праві
Відповісти
їм скільки неплати завжди буде мало....!!!!!!!!! цілком з вами згідна
Відповісти
Луцьк маленьке місто! ЗА ЯКИЙ ... їм платити 3-3,5 гривні? не хочуть їздити інші знайдуться
Відповісти
можна було б підвищувати, якби в людей, яких перевозять, росла зарплата. понакупляти авто мали за що, а тепер у збиток. то хай і не виходять на маршрут. обійдемось без таких засранців, а романюку рекомендувати військкоматам тих водіїв, що не виходять, поповнити ряди новобранців нашої армії. отам їм збільшать ціну на перевезення. обнагліли пацани.
Відповісти
цілком з вами згідна
Відповісти
Кльово, у випадку їх не виїзду, поменшає крутих воділ-подрезал які тільки дивляться на кількість людей які зайшли в корито та гроші=)
Відповісти
От зараз необхідно підприємство електротрансопрту піднімати з колін, і пускати тролейбуси кожні 7-10 хв, а не через 30-50 хв.
Відповісти
Які тролейбуси? Всі тих 5 що в них є? На 200 тисячне місто. Смішно
Відповісти
Хай хто працює в мінус і не їздять. Остануться ті хто працює на себе а не на дядю і людям добре.
Відповісти
Днями їхала у маршрутці і чула, як водій скаржився комусь по телефону: мовляв, бензин дорожчає, власнику виручку треба здавати ту саму, а собі мало лишається. Власник - якась шишка з міліції. От вам і замкнуте коло. Про людей ніхто не думає, головне - набити власні кишені.
Відповісти
це точно ніхто ні прокого неддумає , кожен за себе...
Відповісти
це точно ніхто ні прокого неддумає , кожен за себе...
Відповісти
все дорожає , а заробітні плати не піднімають, а тільки ще й врізають....
Відповісти
Не вийдуть на маршрут??? Нехай нормально розподіляють кошти які отримують за проїзд, бо хочуть і гроші рахувати і людей возити як бидло в смердючих гімновозах. А не бояться вони що люди теж день другий не "вийдуть на маршрут", кому тоді будуть жалітись ?????????
Відповісти
ВЖЕ давно треба покласти край перевезенням по м. Луцьку малогабаритними автобусами - подивіться м.Брест - ЛЯЛЯ, весь міський автотранспорт гарні автобусі не менш як 60 -70 пасажірів, чистеньки тролейбуси, розклад руху - секунда в секунду автобуси- маршрутки типа БОГДАН- тільки на приміських маршрутах, дороги цілі, немає загазованости та аварійністі- ніяких пільговиків , ветеранам відшкодовує держава грошима...
Відповісти
Значить вся країна має затягти ремені та включити економ режим а ці мають дальше гребсти гроші лопатою половина з яких уходить у тінь...
Відповісти
Доки усі маршрутчики не вийдуть з "тіні" не почнуть використовувати білети за проїзд і цим не покажуть дійсну їхню зарплатню,то нема чому вірити цій мачні що вони працюють в убиток
Літом коли навчання не буде тоді можливо тим-часово збільшити проїзд але на період літа...
Відповісти
Немає економічних підстав для підняття ціни, ну немає.
В ціну входить не лише бензин та запчастини,а ще й заробітна плата та нарахування на неї,а ця зарплата половина мінімалки,тоді й нврахування мізер,то з якого х... пднімати ціни!
Ціна - одна з умов тендерів - проводьте по новому,заявляйте інші ціни на перевезення і вперед.
Відповісти
Пан Шаміс, директор АТП№1 (11,19 маршрут), кричав недавно, що бізнес для перевізника буде рентабельним тільки коли проїзд буде 12 грн. в одну сторону. ЗАЖРАЛИСЬ.
Відповісти
Звертаю увагу, що Назар Романюк, начальник транспортного відділу підприємства "Волиньавтомотосервіс", ПРАЦЮЄ НА депутата Луцької міської ради Розумовського Андрія (сина будівельника Ваймана!!!, і за сумісництвом - зятя директора "Луцькавтомотосервіс"!!!)))))). І кричить що не вигідно іздити на маршрутах. Хай "депітати" бідним людям хоч раз допоможуть, а не напихають свої кармани.
Відповісти