У Волинській ОДА почали службове розслідування через інцидент під час представлення Башкаленка

У Волинській ОДА почали службове розслідування через інцидент під час представлення Башкаленка
У Волинській облдержадміністрації почали службове розслідування через інцидент під час представлення Олександра Башкаленка.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, 6 лютого міліціонери загородили вхід до Волинської ОДА та не пропускали журналістів, яких не було у списках.

У міліції повідомили, що за результатами перевірки покарали доганою одного з правоохоронців.

У Волинській ОДА розпочали службове розслідування щодо однієї з працівниць прес-служби.

Розслідування проводитиме спеціальна комісія, яку очолив заступник голови ОДА Роман Карпюк. У її складі ще четверо працівників адміністрації.

Результати розслідування мають подати Пустовіту до 17 квітня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що ви займаєтесь мишиною вознею! Дали наказ - вот і не пускали! Ви шукайте - хто наказав!!!! Якщо карати виконавців, то дійдемо до репресій!
Відповісти
Виконання злочинних наказів - злочин
Відповісти
Звісно, треба карати і виконавців. Щоби наступного разу неповадно було і не ховались за наказ. Як бєркута в Києві.
Відповісти
Як завжди, ті хто давав накази не пускати - не несуть ніякої відповідальності, а відгрібають прості держслужбовці. жаль...
Відповісти
В ОДА всі знають хто дав таку вказівку - треба не комісію, а мізки мати
Відповісти
Там в ОДА є такий "маленький" Бєрія Роман Матвійчук, от з нього і почніть!
Відповісти
Яка ж це важлива для Пустовіта (не для волинян) справа! Навіть важливіша від подорожчання хліба, знецінення зарплат і пенсій на Волині. Ну й хто він, після цього, скажіть?
Відповісти
це що зараз саме головне?бІЛЬШЕ ВАМ НЕ МАЄ ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ?чИІСЬ АМБІЦІІ ХОЧЕТЕ ЗАДОВОЛЬНИКИ ЧИ ПО КОМУСЬ ТРАКАМИ ПРОІХАТИ. вИ ВЗАГАЛІ РОЗУМІЄТЕ ЩО В ДЕРЖАВІ РОБИТЬСЯ?
Відповісти
хай дальше ментовскі та гбшні начальники залишаються на своїх посадах.вони знають що робити.як підготовитись до серйозних дєл.НЕ ЧІПАЙТЕ ЛЮДЕЙ ВОНИ ПРОФФЕСІАНАЛИ.ПІДТВЕРДЖЕННО ТА ПЕРЕВІРЕННО АВАКОВИМ.
Відповісти
"У Волинській ОДА розпочали службове розслідування щодо однієї з працівниць прес-служби". Яка ганьба! Цей "інцидент" не вартий виїденого яйця. Своїм підписом під цим розпорядженням Пустовіт вкотре підкреслив свою дріб’язковість і «майстерність» стріляти з гармат по горобцях. Вже колишні Башкаленко чи Курилюк дали вказівки, а "одна з працівниць прес-служби" (можливо!) добросовісно виконала їх, навіть не підозріваючи, що колишніх поміняли ті, хто стрімко наблизився до своїх ідеалів і героїв - Іванушки Дурачка і Ємелі. Вони й проведуть "розслідування" і безапеляційно звільнять дівчину, яка чесно працює на 1300 гривень і наймає приватне житло. Давайте, підвищуйте свою "кваліфікацію", герої руських казок для дітей дошкільного віку! Щасти вам! Ваших попередників ставили на коліна, а вас можуть винести вперед ногами.
Відповісти
тимчасовий наїздник. Ві є абсолютним нулем.
Відповісти