Звідки в Луцьку з’явилися гори сміття вздовж доріг. ФОТО

Звідки в Луцьку з’явилися гори сміття вздовж доріг. ФОТО
У Луцьку вздовж доріг побільшало так званих "зметів": двірники мітлами змітають бруд і сміття, яке згодом чекає, доки приїде вантажівка, і двірник лопатою його прибере.

Директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Іван Кубіцький каже, що неможливо оперативно прибирати "змети", аби вітер їх знову не розносив: у місті немає достатньої кількості двірників.

За словами посадовця, для нормального прибирання міста потрібно як мінімум 230 двірників, натомість зараз є лише близько 120 працівників.

Іван Кубіцький пояснив, що, згідно з нормативами, на одного двірника припадає 4200 квадратних метрів території міста.

Директор департаменту ЖКГ зазначив, що через брак персоналу прибирати доводиться поступово. "Дещо прибираємо, дещо заготовляємо, а тоді вивозимо", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше частину міста прибирала приватна компанія, яка за гроші міста "пилососила" дороги спецтехнікою. За розпорядженням луцького міського голови Миколи Романюка з квітня місто прибирають виключно комунальники - житлово-комунальні підприємства та КП "Луцькспецкомунтранс".

Фото "зметів" зробили 10 квітня в період із 13 до 14 години.
вулиця Рівненська
вулиця Рівненська
вулиця Рівненська
вулиця Рівненська
поспект Відродження
поспект Відродження
проспект Молоді
проспект Молоді
проспект Молоді
проспект Молоді
проспект Соборності
проспект Соборності
проспект Соборності
проспект Соборності
проспект Перемоги
проспект Перемоги
вулиця Шевченка
вулиця Шевченка
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Потебні
вулиця Гнідавська
вулиця Гнідавська
вулиця Гнідавська
вулиця Гнідавська
вулиця Гнідавська
вулиця Гнідавська


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кубіцкий - космонавт...
Відповісти
На чолі з Гагаріном-Соколовською!!!!
Відповісти
На чолі з Гагаріном-Соколовською!!!!
Відповісти
Вчора вийшов з хати , як біла людина, весь в чистому, туфлі блистіли... Пройшовшись по вул. Б. Хмельницького( центр міста!!!!!) мало того , що забруднився, то ще й пилюкі наївся по самі .... Може пора п. Романюку спуститися на землю і пригадати , що на вулиці не камінний вік , і про здоров'я мешканців подбати!!! Або просто ходіть ногами, побачите, як це зараз "корисно"...
Відповісти
В них в машинах кліматконтроль там пилюки нема та ще й вікна тоновані хіба щось побачиш!Вони бачать там де гроші лежать на рівному місці,де напрягатися не треба!
Відповісти
Микала Ярославович верніть наше чисте місто!!!! Куйбіцький хвате деребанити і красти!!!
Відповісти
При Шибі місто було все гавніше і гавніше, а при Романюку зусім погавнішало.
Відповісти
Погджуюсь Соколовська єдиний мужик, Гагарін на всю міськ радк!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Народ коли вибори в місті?
Відповісти
Романюк політик, а не господарник самі знали кого обирали, відчепіться!
Відповісти
Цій дамі пенсіонерці з Ківерець ще рік або два треба пропрацювати, а в чистому чи брудному місті, яке це має значення і взагалі ніби це вона його забруднила!!!!
Відповісти
Ви ж самі бачите що Романюкові пох** як і що буде з тим містом!Як може мер міста на останній нараді за парк говорити людямЖ"я ж їм пропонував дитячий майданчик там облаштувати, а вони підняли галас, вот нехай ходять по смітті"!!!!!Скажіть, просто адекватна людина може так сказати???
Відповісти
Це стадо бовдурів, яких певне по оголошенню тільки можна було набрати!!!!!Їм жеж побоку, на роботу,з роботи, навіть пвне в туалєт на машині службовій їздять, так би було б видно їм ті кучі сміття!!!
Відповісти
африка- чесне слово!
Відповісти
На шо Кравчук диветься він же досвідчений чиновник, невже нас продадуть контініуму брудними і бідними?
Відповісти
Романюк - під Тигіпком стоїть!
Відповісти
Ще ніколи місто не було таким брудним!!!ЖАХ!
Відповісти
Цікаво, а на свята місто буде таке ж брудне? Чи чиновникі нарешті згадають, що ми йшли в Європу!?
Відповісти
теж бачила ці змети..навело на думку, - "щось раніше не помічала, чому б це?"...очевидно не тому, що їх не було, а тому що все гарно прибиралось...
набридло все те сміття, що навкруги валяється, змети на дорогах, що здіймаються в повітря та забруднюють його!!!
прохання до влади задуматись над усіма відгуками, та прийняти необхідні міри!!! якщо не вистачає наявної робочої сили, думаю знайдуться охочі організації з надання послуг по прибиранню!!!!
Відповісти
А потім ще кажуть, чого б то місто влітку від дощу так затоплює.Певне того що цим всім брудом забиває каналізаційні стоки.Будемо певне ще одного потопу чекати поки.Хоча потім знов почнуть видумувати тисячу одну причину, яка від них аж ніяк не залежала.
Відповісти
Продав Романюк Єремеєву Луцьктепло, Водоканал, може встигне ще до перевиборів всю комуналку продати.
Відповісти