Дівчина з Волині може стати обличчям бренду Harley-Davidson

Дівчина з Волині може стати обличчям бренду Harley-Davidson
Ковельчанка Катерина Никитюк бере участь у конкурсі «Miss Harley» 2012, яку проводить компанія Harley-davidson Kyiv

Катерина бере участь у першому відбірковому етапі конкурсу,на якому мають обрати одну з фіналісток. На цьому етапі за конкурсанток голосують на офіційній сторінці Harley-davidson Kyiv на Facebook. Голосування триватиме до 13 квітня і закінчиться о 18:00.

Катерині Никитюк 20 років. Вона народилася та виросла у Ковелі. Зараз – студентка юридичного факультету київської Академії праці та соціальних відносин

Згідно з правилами конкурсу «Miss Harley» 2012, переможниця кожного етапу виходить у фінал, церемонія якого відбудеться в жовтні в рамках закриття мотосезону 2012 року.

Головний приз переможниці - 10 000 гривень і право бути обличчям Harley-Davidson Kyiv у 2013 році.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ХорошА. Такую хочется пригласить в ресторан и... НАКОРМИТЬ.
Відповісти
...і вдягнути, бо здається, що їй зимно.
Відповісти
а потім знову роздягнути =)
Відповісти
при всём уважении бампер маловат...
Відповісти
ат нормальний бампер :)

Відповісти
бампер у машыны а здезь грудь!
Відповісти
Гарна, але крепко худюща. На другій фотографіїї рука виглядає як у в’язня концтабору. А взагалі молодець! Харлі Девідсон - це круто!!!
Відповісти
Хороша и наша!Волыняночки лучше всех!Я бы покатался с такой, и на харлее в том числе.
Відповісти
Вульгарно выглядит. Красоты не наблюдаю...
Відповісти
Катюха держись,мудаков на Волыни хватает,но больше тех,кто любит свой край и своих земляков.Успехов тебе!
Відповісти
ну шо ж тут вульгарного?! купальничок скромненький, личко не пошле, хворми не визивающі. ну шо трошки костлявенька - то того шо Піст зараз. після Паски відкормиться. ГОЛОСУЮ ЗА!
Відповісти
Дуже гарна!Удачі!
Відповісти
Мені подобається,і фігура бомба!;)
Відповісти
Ты очень красивая и победишь в этом конкурсе обязательно!!!!!!мы с тобой!
Відповісти
Ого!А познайомитися можна?запрошую на каву :)
Відповісти
Приходит юное дарование к продюсеру:
- Я Катя Тютюшкина…
- Угу (лениво рассматривая свои руки)
- Из Сыктывкара
- Я вижу
- Хочу петь у вас (проходит к инструменту)
- Мда, вам придется переспать с нашим режиссером…
- Угу (начинает петь…)
- (В ужасе) мда….. и с оператором….
- (Поет)
- И со звукорежиссером…….
- (Продолжает петь)
- И со всей съемочной группой….
- (Поет)
- И с владельцами телеканала…
- (Поет)
- … И с миллионом россиян, чтобы не переключали!!!!!
Останавливает ее и, по-отечески обнимая:
- Катя, вы не будете петь!
- Но почему?
- Вам будет некогда!
Відповісти