Стильний Луцьк. Портрет дня: Олексій Стецюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олексій Стецюк
Олексій Стецюк, студент, 21 рік

Героя, якого ви бачите у рубриці сьогодні, звуть Олексій. Його ми зустріли, коли він повертався з навчання. Хлопець - студент факультету бізнесу ЛНТУ. Також займається спортом, музикою. А протягом останнього року пробує свої сили в театральному мистецтві.

«Що я одягаю? Звичайні речі, які люблю: кеди, джинси, футболки, сорочки в клітинку. Взагалі намагаюсь зі смаком підбирати речі. Вважаю, що у порівнянні з сірою масою у мене виокремлюється свій стиль», - каже хлопець.

Інколи Олексій одягається у класичному стилі, однак перевагу надає все ж зручності. Щодо аксесуарів, то носить шкіряні браслети та годинники. Протягом останніх років одягається в інтернет-магазинах та секонд-хендах.

Каже, не подобається, коли спортивний костюм одягають щоденно і байдуже, чи в спортзал, чи на прогулянку з дівчиною. Для нашого героя такий одяг - лише для спорту.

На фото хлопець одягнений у куртку COLIN’S, штани та футболку від BERSHKA, а взутий Олексій у кеди CONVERSE.

Щодо аксесуарів, то присутні сумка, шкіряний браслет та годинник.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Виглядає стильно. Дуже гарна футболка через свій принт у вигляді зірки.

Куртка по фасону дуже модна, оскільки плечі заокруглені – зараз це тренд. Сумку помічаємо справді «чоловічу», яка вдало підходить до образу та до аксесуарів загалом.

Універсальними у цьому образі є кеди - вони підходять і до футболки, і до сумки, і до аксесуарів та й до загального вигляду.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красивий,стильний,спортивний(не те що ті попередні дрищі) хлопчик)
а бандерівські стрічки так взагалі!!!)
Відповісти
Дєєточка, розуй очі !
Відповісти
Шахи теж спорт.)
Відповісти
найшовся умнік,тут очевидно що хлопець займається в тренажерному залі чи ще щось..
Відповісти
Хмельницьк трендовий, це вам неабищо
Відповісти
Хах він на хруща похожжий!!!)))
Штани зношені, протерті, помнуті...Це жах...
а сумку пора б уже і поміняти...
незнаю, я тут стилю не побачила, а особливо такого, який би виділявся із "сірої маси"...
Відповісти
Это гранж,детка
Відповісти
І хочеться вам тут коментувати, обсирати! Одягається хлопець, йому так зручно, так подобається... Чи він в цю статтю напрошувався!?
Відповісти
Та вприципі тут кожен висловлює свою думку.
Хм... А може інапошувався, звідки нам знати... Сюди мені здається за руки не тягнуть. Вже раз потрапив в цю рубрику то нехай і вислуховує думки людей.
Відповісти
такий нічо
Відповісти
Прокоментую на англійській мові: ітс вері гуд.
Відповісти
А окуляри до аксесуарів не відносяться? Шановна пані автор,ви або кваліфікуйтесь в тому що пишете, або взагалі не конкретизуте. Задумка рубрики хороша, а от реалізація не дуже. Ну і герої, всі ж розуміють що то заздалегіть попереджені люди, тому нащо оце писати..."зустріли коли йшов з навчання" чи ще гірше "коли вийшла з маршрутки"...Хлопчику 5! Автору 0!
Відповісти
Критикувати зазвичай беруться ті хто ні на що крім критики не здатен! Тому свої оцінки будете виставляти в школі де ви працюєте викладачем педантизму!
Відповісти
А відколи праця в школі стала чимось принизливим, адже коментар явно з невагою до вчителів, соромно мало б бути, все-таки вони вчать Вас азам наук і життя. Саша добре підмітив про недокваліфікацію автора. і дійсно не пишіть цієї брехні про те як "випадково" ви зустрічаєте героїв.
І ще - для того щоб підбирати стильних людей для рубрики потрібно самим бути стильним!
Відповісти
Критику спиймати треба вміти. І це я писав не для того щоб автора "запарафінити", а для того щоб людина знала на що звернути увагу. І про вчителів якоїсь ви поганої думки...у Вас немає випадково кофліктів з ними)?
Відповісти
А Вам варто було б повчитись адекватно її сприймати і робити висновки!
Відповісти
І длопець фаний, по очах видно))) І одягнений нормально.
А те що там хтось про Хмельницьк пише, то вибачте не всі мають змогу в Мілан злітати скупитись по брендовим бутікам! Тай в принципі головне ж як все підібрано, а тут все підібрано гуд!
Відповісти
невже важко хоча б на мить не гидити когось, а просто посміхнутися і сказати "все супер" )
Відповісти
сумка fred perry і кеди converse)fashion is his profession!
Відповісти