Стильний Луцьк. Портрет дня: Анастасія Гончаренко

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Анастасія Гончаренко
Анастасія Гончаренко, танцюристка, 23 роки

Сьогодні у нашій рубриці про стильних людей міста танцюристка Анастасія. До слова ми й зустріли її тоді, коли вона йшла на тренування.

Щодо одягу, то в дівчини усе залежить від події та настрою. Саме відштовхуючись від цих головних критеріїв і підбирає речі, та створює образ.

«Одяг мені подобається різний – тому не дотримуюся якогось певного стилю. Можу одягнути як кеди з джинсами, так і сукні з туфлями на підборах», - каже Анастасія.

У повсякденному житті дівчина, як і кожна нормальна людина, звісно хоче, щоб було зручно. Але коли їй якась річ дуже подобається – незважаючи ні на що одягає. Адже що що, а незручність її особливо ніколи і не зупиняла.

Анастасія часто також буває за кордоном, тому переважно там і одягається. А ще вона любить людей, які одягнені зі смаком.
На фото танцюристка одягнена у пальто, джинси та кофтинку, взута була у чоботи від ZARA. Образ доповнила аксесуарами: браслетами PANDORA, маленькими сережками та перснями.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

В образі цікаво поєднане елегантне літнє пальто з масивним взуттям і великою сумкою. Гармонійно це компонується саме через рукави та металеві блискавки.

Джинси звичайні, але підходять до взуття та кофтинки, синій колір якої зараз в тренді.

Щодо аксесуарів, то вони досить скромні, без яскравих елементів. Тому основні акценти образу беруть на себе взуття і пальто.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А ім"я і прізвище відповідає дійсності?
Відповісти
що??ви про що?
Відповісти
Всьо чотко
Відповісти
супер! мені подобається все, особливо сумка та черевики)
Відповісти
надзвичайно гарна дівчина і дуже стильна!!!!!!
Відповісти
Передчуваю, що луцькі му4а4ос тебе тут розірвуть (собі на мрії)
Відповісти
Взуття взагалі-то треба чистити, а пальто (судячи з вигляду) взагалі викинути......
А так нормально, але не стильно!!!
Відповісти
ой які очі.... красуня!!!
Відповісти
Волинь пост!!! Ви якось там роздупліться з "фотошопом",на одному фото в дівчинки синя кофтина,на іншому- фіолетова .
Героїня сподобалась.
Відповісти
Это потому что некоторые модели фотоаппарата искажает фиолетовый цвет в синий, к примеру Никон.
Відповісти
Це все брехня, ти чув про таку річ як RAW? + іскажають криві руки тих, хто робить пост-обробку. В таку ясну погоду так напартачити з фікс-об"єктивом - треба бути геть безруким
Відповісти
Певні кольори на певних тканинах мають властивість міняти відтінок залежно від спалаху і освітлення... Фотограф, звичайно, залишає бажати кращого...
Відповісти
Стосоно "для далеких"...це і так зрозуміло. В будь якому випадку, фото проходить обробку,але "фотограф" просто не помічає, що в нього лажа,бо сліпий на два ока, і до того ж руки з сраки
Відповісти
піджейка?
Відповісти
Приємна! красива!
Відповісти
Файна)
Відповісти
пальто може бути літнє?
Відповісти
Пролетаріат дає добро
Відповісти
а де танцює
Відповісти
стайлз
Відповісти
Пальто літнє? ЦЕ пальто літнє??? Пані Анна розчаровує, коли говорить подібні речі.
Відповісти
Літні чоботи вже приумали( ну ті,в яких ,напевно(кажу "напевно",бо ,на щастя ,не маю такого "г" у соєму гардеробі), ноги потіють,як дурні,а потім смердять дохлим скунсом).Тепер настала пора літніх пальт ,далі черга за літніми шубами ;)))
Відповісти
Це точно)
Відповісти
Відмінною особливістю літнього пальто 2014 є тканини, з яких воно пошито. Таким чином, виходить, що пальта менш об'ємні і громіздкі, ніж їх демісезонні побратими. Таке пальто можна сміливо носити поверх літнього одягу. Модними в цьому сезоні є пальто на блискавці і з шкіряними рукавами.
Відповісти
Але це пальто не літнє!!!
Відповісти
натанцює ще на літнє, не хвилюйтесь
Відповісти
Хоч когось гарного і стильного помістили сюди! як на мене, то в Насті треба багатьом вчитись одягатись!
Відповісти
Класно дівчина одяглась! А взуття взагалі дуже круте!!!!
Відповісти
Неображайте дівчину!Пишіть що вона стильна.Зробіть їй приємне.Вона читає що про неї пишуть.Якщо образити настрій у неї впаде.Вона стане похмурою і образиться.Поставте себе на її місце,напевно ніхто нехотівби щоб його обс.....и.
Відповісти
Если уже такая подробная фотосессия,то давайте снимки в бикини,богатым женихам нужно видеть товар лицом!
Відповісти